Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:00 Nastasjia Keepers Academy Trainingsgroep KGS
16:00 - 17:30 jongens D1 Gerard Alblas KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D3 Elbert Giskes KGZ - CD
16:00 - 17:00 meisjes D4 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D6 René Rodenburg KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes F3 Vincent van der Burgt KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes F5 KGW1 - CD
17:00 - 18:00 meisjes C7 Elbert Giskes KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes C9 Charles Tordoir KGW2 - CD
17:00 - 18:00 meisjes D7 René Rodenburg KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes D8 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F1 Vincent van der Burgt KGW1 - CD
17:00 - 18:00 meisjes F2 KGW1 - CD
17:30 - 18:30 jongens D2 Gerard Alblas KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E1 Vincent van der Burgt KGW1 - CD
18:00 - 19:00 meisjes 8E2 KGW1 - CD
18:00 - 19:00 meisjes C3 Elbert Giskes KGZ - CD
18:00 - 19:00 meisjes C4 Charles Tordoir KGW2 - CD
18:00 - 19:00 meisjes C5 René Rodenburg KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes C6 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
18:30 - 19:30 jongens C1 Annigje de Jonge KGW1 - AB
19:00 - 20:00 jongens B4 René Rodenburg KGZ - AB
19:00 - 20:30 meisjes A1 Fred Pangemanan (Pang)
Henri van Gool
KGW2 - AB
19:00 - 20:30 meisjes B1 Floris Meewis KGW1 - CD
19:00 - 20:00 meisjes B5 Charles Tordoir KGW2 - CD
19:00 - 20:00 meisjes C8 Hendrik Meijer KGZ - CD
19:30 - 20:30 jongens B3 KGW1 - AB
20:00 - 21:00 meisjes A3 Henri van Gool KGZ - CD
20:30 - 21:30 Heren HJ1 René Rodenburg KGW2 - AB
20:30 - 22:00 jongens B2 Henri van Gool KGW2 - CD
20:30 - 21:30 meisjes A2 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
20:30 - 22:30 trimhockey maandag Charles Tordoir KGW1
21:00 - 22:00 meisjes A5 Henri van Gool KGZ - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:00 keepers Iris Trainingsgroep KGZ - CD
16:00 - 17:00 jongens D1 Elbert Giskes KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens D4 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 Vincent van der Burgt KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 KGZ - AB
16:00 - 17:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D2 Cindy Kniep
René Rodenburg
KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D5 Hidde van Hal KGW1 - CD
17:00 - 18:00 jongens C2 KGW1 - CD
17:00 - 18:00 jongens D5 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E4 Vincent van der Burgt KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E5 KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E6 KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes B7 René Rodenburg KGW2 - CD
17:00 - 18:30 meisjes C1 Elbert Giskes KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes C2 Ellen Scheltens KGS - CD
17:30 - 18:30 meisjes B2 Floris Meewis KGW2 - AB
18:00 - 19:30 jongens B1 Sander Mars KGW1 - CD
18:00 - 19:00 meisjes 8E3 Vincent van der Burgt KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E4 KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes B3 Ellen Scheltens KGS - CD
18:00 - 19:00 meisjes B8 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
18:30 - 20:00 jongens A1 Hien The KGW2 - CD
18:30 - 19:30 meisjes A1 Wouter van Voorst KGW1 - AB
18:30 - 20:00 meisjes B1 Floris Meewis KGW2 - AB
19:00 - 20:00 jongens C3 Ellen Scheltens KGS - CD
19:00 - 20:00 meisjes A4 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
19:00 - 20:00 meisjes B6 René Rodenburg KGZ - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Thom Fokker
Wouter van Voorst
KGW1
20:00 - 21:00 Dames B Ellen Scheltens KGS - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Hien The KGW2
20:00 - 21:30 Heren 2 KGS - AB
20:00 - 21:00 jongens A2 René Rodenburg KGZ - AB
20:00 - 21:00 jongens A2 Cindy Kniep KGZ - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 jongens F2 KGS - AB
13:30 - 14:30 jongens F3 Henri van Gool KGS - AB
13:30 - 14:30 meisjes D5 Elbert Giskes KGW1 - CD
13:30 - 14:30 meisjes F1 Vincent van der Burgt KGW1 - AB
13:30 - 14:30 meisjes F2 KGW1 - AB
14:30 - 15:30 jongens 6E3 Remco van der Schans KGW2 - AB
14:30 - 15:30 jongens 6E4 KGW2 - AB
14:30 - 15:30 jongens 6E5 KGW2 - AB
14:30 - 15:30 jongens F1 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
14:30 - 15:30 jongens F4 KGS - CD
14:30 - 15:30 meisjes D2 Elbert Giskes KGW1 - CD
14:30 - 15:30 meisjes D9 Henri van Gool KGS - AB
14:30 - 15:30 meisjes F3 Vincent van der Burgt KGW1 - AB
14:30 - 15:30 meisjes F5 KGW1 - AB
15:30 - 16:30 jongens 6E1 Henri van Gool KGS - AB
15:30 - 16:30 jongens 6E2 KGS - AB
15:30 - 16:30 jongens 8E1 Remco van der Schans KGW2 - AB
15:30 - 16:30 jongens 8E2 KGW2 - AB
15:30 - 16:30 jongens D3 Elbert Giskes KGW1 - CD
15:30 - 16:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW2 - AB
15:30 - 16:30 meisjes D4 Charles Tordoir KGW2 - CD
15:30 - 16:30 meisjes D7 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
15:30 - 16:30 meisjes F4 Vincent van der Burgt KGW1 - AB
15:30 - 16:30 meisjes F6 KGW1 - AB
15:30 - 16:30 meisjes F7 KGW1 - AB
16:30 - 17:30 jongens C4 Remco van der Schans KGW2 - AB
16:30 - 17:30 meisjes C2 Elbert Giskes KGW1 - CD
16:30 - 17:30 meisjes C4 Henri van Gool KGS - AB
16:30 - 17:30 meisjes C5 Charles Tordoir KGW2 - CD
16:30 - 17:30 meisjes C8 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
16:30 - 17:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E7 Vincent van der Burgt KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E8 KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E9 KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes C6 René Rodenburg KGZ - CD
17:30 - 20:30 Nastasjia Keepers Academy Trainingsgroep KGZ - AB
17:30 - 18:30 jongens B4 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
17:30 - 18:30 jongens B5 Willem-Age Starink KGW1 - CD
17:30 - 18:30 meisjes A5 Charles Tordoir KGW2 - CD
17:30 - 18:30 meisjes C3 Henri van Gool KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E5 Vincent van der Burgt KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E6 KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes C7 René Rodenburg KGZ - CD
18:30 - 20:00 jongens C1 Annigje de Jonge KGW2 - AB
18:30 - 19:30 jongens C2 Cindy Kniep KGW1 - CD
18:30 - 19:30 meisjes A2 Charles Tordoir KGW2 - CD
18:30 - 19:30 meisjes A3 KGS - CD
18:30 - 19:30 meisjes A4 Willem-Age Starink KGS - AB
19:00 - 20:00 meisjes C9 René Rodenburg KGZ - CD
19:30 - 20:30 Dames 4 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
19:30 - 20:30 meisjes B2 Bram van Essen KGW1 - AB
19:30 - 20:30 meisjes B4 Cindy Kniep KGW1 - CD
20:30 - 21:30 trimgroep woensdagavond Trainingsgroep KGZ
20:30 - 21:30 Dames 3 Annigje de Jonge KGS - AB
20:30 - 21:30 Dames A Marieke Galesloot KGW1 - AB
20:30 - 21:30 Heren veteranen A KGW1 - CD
20:30 - 21:30 Heren veteranen B KGW2
20:30 - 21:30 Heren veteranen C KGW2
20:30 - 21:30 Heren VL1 KGW2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 jongens D1 Gerard Alblas KGW2 - CD
16:00 - 17:00 jongens D5 Cindy Kniep KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 Vincent van der Burgt KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D3 Ellen Scheltens KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes D6 Elbert Giskes KGS - AB
16:00 - 17:00 meisjes D8 Henri van Gool KGZ - CD
16:00 - 17:00 meisjes D9 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
16:30 - 18:00 meisjes C1 Remco van der Schans KGW1 - AB
17:00 - 18:00 jongens C3 Ellen Scheltens KGS - CD
17:00 - 18:00 jongens C4 Henri van Gool KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes 8E1 Vincent van der Burgt KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes 8E2 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes B5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes B6 Elbert Giskes KGS - AB
17:00 - 18:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW1 - CD
17:30 - 18:30 jongens D2 Gerard Alblas KGW2 - CD
18:00 - 19:30 jongens B1 Sander Mars KGW2 - AB
18:00 - 19:00 jongens B3 Elbert Giskes KGS - AB
18:00 - 19:00 jongens B5 Henri van Gool KGZ - CD
18:00 - 19:30 jongens C1 Hien The KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes B3 Ellen Scheltens KGS - CD
18:00 - 19:00 meisjes B4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
18:30 - 19:30 jongens A2 Gerard Alblas KGW2 - CD
18:30 - 20:00 meisjes B1 Philippe van Santen KGW1 - CD
19:00 - 20:00 Dames DJ1 Ellen Scheltens KGZ - AB
19:00 - 20:30 jongens B2 Hans van den Brande KGS - CD
19:00 - 20:30 meisjes A1 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
19:00 - 20:00 meisjes B7 Henri van Gool KGZ - CD
19:30 - 22:00 Dames 1 Wouter van Voorst KGW2
19:30 - 20:30 jongens A1 Hien The KGW1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Hien The KGW1 - CD
20:00 - 21:00 Heren HJ1 Henri van Gool KGZ - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Jan-Karel van den Brink KGS - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Hien The KGW1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey jongens Cindy Kniep
Remco van der Schans
KGS
16:00 - 17:00 Funkey meisjes KGS
16:00 - 17:00 jongens 8E1 Elbert Giskes KGW1 - CD
16:00 - 17:00 jongens 8E2 KGW1 - CD
16:00 - 17:00 jongens D3 Daan van Holten
Cindy Kniep
KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes BK1 Tinkerbell René Rodenburg KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes BK2 Frozen KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes BK3 Aristokatten KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes BK4 Vaiana René Rodenburg KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes BK5 Pocahontas KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes BK6 Mary Poppins KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes F4 Vincent van der Burgt KGZ
16:00 - 17:00 meisjes F6 KGZ
16:00 - 17:00 meisjes F7 KGZ
17:00 - 18:00 jongens BK 1 Star Wars Cindy Kniep
Remco van der Schans
KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens BK 2 Peter Pan KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens BK 3 Lion King KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens BK 4 Jungle Book Cindy Kniep
Remco van der Schans
KGS - CD
17:00 - 18:00 jongens BK 5 Robin Hood KGS - CD
17:00 - 18:00 jongens D4 Daan van Holten
Rep van Puffelen
Wik van Gelderen
KGW1 - AB
17:00 - 18:00 jongens F1 René Rodenburg KGW2
17:00 - 18:00 jongens F2 KGW2
17:00 - 18:00 jongens F3 KGW2
17:00 - 18:00 jongens F4 KGW2
17:00 - 18:00 meisjes 6E4 Vincent van der Burgt KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E5 KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E6 KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E7 Vincent van der Burgt KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes 6E8 KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes 6E9 KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes C1 Elbert Giskes KGW1 - CD
18:00 - 21:00 Nastasjia Keepers Academy Trainingsgroep KGW2
18:00 - 19:00 jongens 6E1 Remco van der Schans
René Rodenburg
KGS - CD
18:00 - 19:00 jongens 6E2 KGS - CD
18:00 - 19:00 jongens 6E3 René Rodenburg
Remco van der Schans
KGS - AB
18:00 - 19:00 jongens 6E4 KGS - AB
18:00 - 19:00 jongens 6E5 KGS - AB
18:00 - 19:00 jongens B1 Sander Mars KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E3 Vincent van der Burgt KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E4 KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E5 KGZ - CD
18:00 - 19:00 meisjes 8E6 Vincent van der Burgt KGZ - CD
18:00 - 19:00 meisjes B8 Nora Donders KGW1 - CD
19:00 - 20:00 Dames 1 Wouter van Voorst KGW1 - CD
19:00 - 20:00 Heren 1 KGW1 - AB
19:00 - 20:00 jongens A1 Bas van Stekelenburg KGW1 - AB
19:00 - 20:00 meisjes B2 Leon Laagwater KGZ - AB
19:00 - 20:00 meisjes B5 Edwin Vriens KGS - AB
19:00 - 20:00 meisjes C2 Bram van Essen KGS - CD
 
 

Activiteiten kalender

29-4 EKA Keeperskamp

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors