Junioren A
meisjes A1
19:00 - 21:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Vincent van der Burgt
Opmerkingen
meisjes A3
20:00 - 21:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
Junioren B
meisjes B1
19:00 - 20:30
KGW2 - CD
Trainer(s)
Menno Griffioen
Opmerkingen
Junioren C
meisjes C1
17:00 - 18:00
KGW1
Trainer(s)
Elbert Giskes
Mikki Ouwerkerk
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes C2
17:00 - 18:00
KGW1
Trainer(s)
Elbert Giskes
Menno van der Veen
Mikki Ouwerkerk
Opmerkingen
meisjes C3
18:00 - 19:00
KGW2 - CD
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes C4
18:00 - 19:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
meisjes C5
17:00 - 18:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
meisjes C6
17:00 - 18:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
meisjes C7
17:00 - 18:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes C8
18:00 - 19:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
Junioren D
meisjes D1
16:00 - 17:00
KGW1
Trainer(s)
Cindy Kniep
Menno van der Veen
Mikki Ouwerkerk
Opmerkingen
meisjes D2
16:00 - 17:00
KGW1
Trainer(s)
Menno van der Veen
Mikki Ouwerkerk
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes D3
16:00 - 17:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
meisjes D4
16:00 - 17:00
KGW2 - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes D6
16:00 - 17:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
Jongste jeugd F
meisjes F3
17:00 - 18:00
KGW2 - CD
Trainer(s)
Vincent van der Burgt
Willem-Age Starink
Opmerkingen
meisjes F4
17:00 - 18:00
KGW2 - CD
Trainer(s)
Vincent van der Burgt
Willem-Age Starink
Opmerkingen
meisjes F5
16:00 - 17:00
KG - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Overig
trimhockey maandag
20:30 - 22:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
Junioren A
jongens A2
20:30 - 22:00
KGW2 - CD
Trainer(s)
Hans van den Brande
Opmerkingen
jongens A3
21:00 - 22:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
jongens B1
18:00 - 19:30
KGW2 - AB
Trainer(s)
Sander Mars
Opmerkingen
jongens B2
20:00 - 21:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
jongens B3
19:00 - 20:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren C
jongens C1
19:00 - 20:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Iris Huisman
Annigje de Jonge
Opmerkingen
jongens C2
19:00 - 20:00
KGZ - AB
Trainer(s)
Willem-Age Starink
Opmerkingen
Junioren D
jongens D1
17:30 - 18:30
KG
Trainer(s)
Opmerkingen
jongens D1
18:00 - 19:00
KGW1
Trainer(s)
Remco van der Schans
Annigje de Jonge
Mikki Ouwerkerk
Opmerkingen
jongens D2
18:00 - 19:00
KGW1
Trainer(s)
Remco van der Schans
Mikki Ouwerkerk
Annigje de Jonge
Opmerkingen
jongens D3
16:00 - 17:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
Overig
Nastasjia Keepers Academy
16:00 - 21:00
KGS
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen