Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A1 - IJsseloever MA1
16:00 - KGW1
Thuis
meisjes A2 - Houten MA2
17:00
Uit
meisjes A3 - MHC Vianen MA1
15:30
Uit
Meisjes A4 - HCDoorn MA2
16:00
Uit
meisjes A5 - Kampong MA7
16:00 - KGW2
Thuis
Meisjes B
meisjes B1 - Gooische MB1
12:30 - KGW1
Thuis
meisjes B2 - Leerdam MB1
16:15 - KGS
Thuis
meisjes B3 - Shinty MB2
14:45 - KGZ
Thuis
meisjes B4 - Nijkerk MB1
13:00
Uit
meisjes B5 - Hoevelaken MB2
16:00
Uit
meisjes B6 - Nieuwegein MB5
17:45 - KGW2
Thuis
meisjes B7 - Hilversum MB7
14:45
Uit
Meisjes C
meisjes C1 - Naarden MC1
12:30 - KGW2
Thuis
meisjes C2 - Gooische MC2
12:15
Uit
meisjes C3 - Hoevelaken MC1
12:30
Uit
meisjes C4 - Baarn MC2
14:00
Uit
meisjes C5 - Schaerweijde MC6
16:15 - KGZ
Thuis
meisjes C6 - Leusden MC3
14:15 - KGW2
Thuis
meisjes C7 - Naarden MC6
13:15
Uit
meisjes C8 - HCDoorn MC4
13:15 - KGZ
Thuis
meisjes C9 - M.H.C. Barneveld MC2
13:15 - KGS
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 - SCHC MD1
10:45 - KGW2
Thuis
meisjes D3 - Hockey Club Zeewolde MD2
11:45 - KGZ
Thuis
meisjes D4 - Zwaluwen MD2
11:45
Uit
meisjes D5 - Naarden MD5
10:15 - KGZ
Thuis
meisjes D6 - Fletiomare MD5
10:15 - KGS
Thuis
meisjes D7 - Huizen MD6
11:30
Uit
meisjes D8 - Hoevelaken MD4
10:00
Uit
meisjes D9 - Baarn MD6
12:15
Uit
Meisjes E
meisjes 6E1 - Phoenix ME1
09:00
Uit
meisjes 6E2 - Kampong ME2
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E3 - Amersfoort ME1
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E4 - Fletiomare ME5
10:25
Uit
meisjes 6E5 - Houten ME6
10:15
Uit
meisjes 6E6 - Laren ME7
09:30 - KGW2
Thuis
meisjes 8E1 - Huizen M8E1
08:45 - KGS
Thuis
meisjes 8E2 - Hockey Club Zeewolde M8E1
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E3 - Soest M8E3
10:45
Uit
meisjes 8E4 - Laren M8E3
09:00
Uit
meisjes 8E5 - Montfoort M8E2
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E6 - Phoenix M8E4
11:30
Uit
Meisjes F
meisjes F1 - M.H.C. Barneveld MF1
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F2 - Zwaluwen MF2
09:25
Uit
meisjes F3 - Maarssen MF1
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F4 - Shinty MF3
08:45
Uit
meisjes F5 - UNO MF2
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes F6 - Maarssen MF4
11:00
Uit
meisjes F7 - SCHC MF4
09:00
Uit
Jongens A
jongens A1 - Kampong JA1
14:15 - KGW1
Thuis
jongens A2 - MMHC Voordaan JA2
17:45 - KGW1
Thuis
jongens A3 - Gooische JA5
17:45
Uit
Jongens B
jongens B1 - Houten JB1
14:15
Uit
jongens B2 - Almeerse JB2
17:45 - KGS
Thuis
jongens B3 - Shinty JB2
17:45 - KGZ
Thuis
jongens B4 - Laren JB6
16:30
Uit
Jongens C
jongens C1 - Amersfoort JC1
10:45
Uit
jongens C2 - Zwaluwen JC1
14:45
Uit
jongens C4 - Almeerse JC4
14:45 - KGS
Thuis
jongens C5 - Almeerse JC5
13:30
Uit
Jongens D
jongens D1 - Schaerweijde JD1
10:45 - KGW1
Thuis
jongens D2 - Nieuwegein JD1
11:45 - KGS
Thuis
jongens D3 - Weesp JD2
10:15
Uit
jongens D4 - Maarn JD1
10:00
Uit
jongens D5 - MHC Vianen JD2
10:15
Uit
Jongens E
jongens 6E1 - Phoenix JE1
09:30 - KGW1
Thuis
jongens 6E2 - Naarden JE2
08:45
Uit
jongens 6E3 - Houten JE3
10:15
Uit
jongens 8E1 - MMHC Voordaan J8E1
08:45 - KGS
Thuis
jongens 8E2 - Amersfoort J8E1
09:00
Uit
jongens 8E3 - Houten J8E3
08:45 - KGW2
Thuis
jongens 8E4 - Buitenhout MHC J8E1
10:30
Uit
Jongens F
jongens F1 - Maarssen JF1
09:00
Uit
jongens F2 - Amersfoort JF3
08:45 - KGW1
Thuis
jongens F3 - Shinty JF3
12:15
Uit
jongens F4 - UNO JF1
09:00
Uit
jongens F5 - Kromme Rijn JF2
08:45 - KGW1
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren