Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A1 - Hockey Club Zeewolde MA1
16:00 - KGW1
Thuis
meisjes A2 - Gooische MA3
17:45 - KGS
Thuis
meisjes A3 - Phoenix MA3
14:30
Uit
Meisjes A4 - Woerden MA3
17:45 - KGW2
Thuis
meisjes A5 - Gooische MA7
17:45
Uit
Meisjes B
meisjes B1 - EHV Enschede MB1
12:30 - KGW1
Thuis
meisjes B2 - M.H.C. Barneveld MB1
16:00 - KGW2
Thuis
meisjes B3 - Weesp MB2
15:30
Uit
meisjes B4 - Holestick MB1
14:30
Uit
meisjes B5 - Maarssen MB4
15:45
Uit
meisjes B6 - Weesp MB3
16:15 - KGS
Thuis
meisjes B7 - Nieuwegein MB5
16:15 - KGZ
Thuis
Meisjes C
meisjes C1 - THC Hurley MC1
10:45
Uit
meisjes C2 - Woerden MC1
10:45 - KGW2
Thuis
meisjes C3 - Amersfoort MC3
13:15 - KGS
Thuis
meisjes C4 - Culemborg MC1
10:50
Uit
meisjes C5 - Phoenix MC4
11:30
Uit
meisjes C6 - Gooische MC7
11:45 - KGZ
Thuis
meisjes C7 - SCHC MC9
11:45
Uit
meisjes C8 - H.C. Eemvallei MC6
15:00
Uit
meisjes C9 - Nieuwegein MC6
14:45 - KGS
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 - MMHC Voordaan MD1
10:45 - KGW1
Thuis
meisjes D2 - Shinty MD2
10:15
Uit
meisjes D3 - IJsseloever MD2
13:15 - KGZ
Thuis
meisjes D4 - Maarn MD1
11:30
Uit
meisjes D5 - Hilversum MD5
09:00
Uit
meisjes D6 - MMHC Voordaan MD5
12:30
Uit
meisjes D7 - Loenen MD4
11:45 - KGS
Thuis
meisjes D8 - Montfoort MD3
11:45
Uit
meisjes D9 - H.C. Eemvallei MD9
14:15 - KGW2
Thuis
Meisjes E
meisjes 6E1 - Houten ME1
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E2 - Almeerse ME2
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E3 - Zwaluwen ME4
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E4 - Amersfoort ME1
09:00
Uit
meisjes 6E5 - SCHC ME8
10:00
Uit
meisjes 6E6 - Schaerweijde ME7
08:45
Uit
meisjes 8E1 - Phoenix M8E1
10:45
Uit
meisjes 8E2 - Laren M8E2
09:00
Uit
meisjes 8E3 - Houten M8E4
08:45 - KGS
Thuis
meisjes 8E4 - Rijnvliet M8E4
09:45
Uit
meisjes 8E5 - Maarssen M8E6
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E6 - Holestick M8E2
08:45 - KGZ
Thuis
Meisjes F
meisjes F1 - Kampong MF4
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F2 - Culemborg MF1
09:30
Uit
meisjes F3 - Houten MF3
08:45
Uit
meisjes F4 - Fletiomare MF4
09:35
Uit
meisjes F5 - MHC Muiderberg MF2
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F6 - MMHC Voordaan MF2
08:45 - KGW2
Thuis
meisjes F7 - Naarden MF3
08:45 - KGW2
Thuis
Jongens A
jongens A1 - Maarssen JA1
14:15
Uit
jongens A2 - Gooische JA4
17:45 - KGZ
Thuis
jongens A3 - Loenen JA3
16:45
Uit
Jongens B
jongens B1 - HC Tilburg JB1
12:30
Uit
jongens B2 - HCDoorn JB1
14:15
Uit
jongens B4 - Schaerweijde JB6
17:45 - KGW1
Thuis
Jongens C
jongens C1 - Gooische JC1
10:45
Uit
jongens C2 - Soest JC1
12:30 - KGW2
Thuis
jongens C4 - Phoenix JC4
14:45 - KGZ
Thuis
jongens C5 - Almeerse JC5
14:15 - KGW1
Thuis
Jongens D
jongens D1 - SCHC JD1
09:00
Uit
jongens D2 - Zwaluwen JD1
10:15 - KGS
Thuis
jongens D3 - Montfoort JD1
10:15 - KGZ
Thuis
jongens D4 - Shinty JD4
14:15
Uit
jongens D5 - Buitenhout MHC MIXD1
11:45
Uit
Jongens E
jongens 6E1 - Schaerweijde JE1
09:30 - KGW2
Thuis
jongens 6E2 - SCHC JE3
10:00
Uit
jongens 6E3 - H.C. Eemvallei JE3
09:30 - KGW2
Thuis
jongens 8E1 - Huizen J8E1
10:15
Uit
jongens 8E2 - Hilversum J8E2
09:30 - KGW2
Thuis
jongens 8E3 - IJsseloever J8E2
08:45 - KGS
Thuis
jongens 8E4 - Kampong J8E5
11:30
Uit
Jongens F
jongens F1 - Fletiomare JF4
08:45 - KGW1
Thuis
jongens F2 - MHC Muiderberg JF1
08:45 - KGW1
Thuis
jongens F3 - Naarden JF4
10:00
Uit
jongens F4 - SCHC JF4
09:00
Uit
jongens F5 - SCHC JF6
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren