Commissies/vrijwilligers

Bestuur &Commissies
Bestuur
Roel Testroote voorzitter
Madelon Milhado secretaris
Irma van Delden-komdeur penningmeester
Bas Oude Elberink hockeyorganisatorische zaken
Stef van Aarle hockeytechnische zaken
Bob Smit accommodatie&clubhuis
René Rodenburg Communicatie, Vrijwilligers en Events
Clubhuis Commissie
Jaap de Ruiter voorzitter en inkoop
Rene van Hattum voor aanvraag gebruik clubhuis en velden
Meral de Jong indeling bardiensten/werving en indeling barbegeleiding
Peter Bouwmans clubhuis beheerder
Communicatie
Fred Pangemanan (Pang) Webredacteur Het actief vergaren van nieuws m.b.t relevante gebeurtenissen binnen de vereniging en deze op de website publiceren.
Bart Burgers redacteur/webmaster
Hockey Organisatie commissie
Rene van Hattum Clubmanager
Carolijn Ulmer voorzitter jeugdcommissie
Titia Hartvelt meisjes A lijncoördinator
Gerard Beerens meisjes B lijncoördinator
Kim Camfferman-timmer meisjes C lijncoördinator
Annemiek Schipper meisjes D lijncoördinator
Mark Leck jongens A lijncoördinator
Jelmer Klaassen jongens B lijncoördinator
Heleen van Heemskerck van Beest jongens C lijncoördinator
Elisabeth de Jong jongens D lijncoördinator
Bart Koelemaij heren veteranen Senioren
Leon Simonse trimhockey maandag/woensdagavond gemengd Senioren
Ingrid van Emmerik trimhockey woensdagochtend dames Senioren
Hockey Wedstrijdsecretariaat
Wouter Endert Secr. senioren
Jan Schimmel junioren
Lambert Stumpel jongste jeugd
Jeugd Evenementen Commissie
Bas de Groot co-voorzitter
Nora Donders co-voorzitter
Jongste jeugd commissie
Karen Wibbens voorzitter
Lambert Stumpel wedstrijdsecretariaat
Marielle Zielhuis Boschkabouter-competitie coördinator
Margot Pillot 2e jaars E lijncoördinator
Caroline Oerlemans 1e jaars E lijncoördinator
Meike de Gruijter F jeugd lijncoördinator
Kari Janssen Boschkabouters lijncoördinator
Laura Kolk Funkeys lijncoördinator
Ledenadministratie
Annette Kappelle-ten Herkel algemeen
Materialencommissie
Roel Broer A+B jeugd/senioren
Hellen van Bazel C+D jeugd
Hellen van Bazel E jeugd
Scheidsrechterscommissie
Astrid Donders voorzitter&contact KNHB
Marie-Lou Hoencamp coördinator opleidingen
Nynke Rozemeyer begeleiding/beoordeling
Wouter Endert Secr. indeling senioren
Anneke Athmer indeling junioren
Birgit Meulenbroek indeling junioren
Marijke Verdonkschot indeling junioren
Annemarie Eriks indeling junioren
Mirjam Visser coördinator begeleiding
Danielle Koopman-Molevelt coördinator evenementen
Jorgen Donders leercoach CS+
Eric Bezoen leercoach CS+
Eric Heerschop leercoach CS+
Johan van den Akker communicatie
Senioren Evenementen Commissie
Joost Jaartsveld voorzitter
Sponsorcommissie
Chris Braam voorzitter
Erik Bouwmeester lid
Martijn Wijnen lid
Technisch Kader Commissie
Hien The Technisch Directeur
Wouter van Voorst Technisch Coördinator Opleiding en Ontwikkeling
Fred Pangemanan (Pang) Technisch Coördinator Junioren Meisjes AB
Fred Pangemanan (Pang) Technisch Coördinator Junioren Jongens AB
Cindy Kniep Technisch Coördinator Junioren Jongens CD
Cindy Kniep Technisch Coördinator Boschkabouters & Funkeys
Cindy Kniep Technisch Coördinator Jongste Jeugd Jongens
Cindy Kniep Technisch Coördinator Junioren Meisjes CD
Vincent van der Burgt Technisch Coördinator Jongste Jeugd Meisjes
Trimcommissie
Joris ten Hagen lid
Jaap Rietema lid
Saskia de Ronde lid
Leon Simonse lid
Tucht Advies Commissie
Godfried Verkerk voorzitter
Hanneke Merkus lid
Bas Weebers lid
Buck de Boer lid
Vertrouwenspersoon
Jan Schimmel algemeen
Zaalhockey commissie
Rene van Hattum algemeen
ZondagJeugdcompetitie
Roel Steenbeek algemeen

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren