15-7-2017
laatste nieuwsbrief
seizoen 2016-2017

nieuwsbrief 23   18 juli
Lees verder
Nieuws 1
14-7-2017
Bas van Stekelenburg trainer/coach Heren 1
Oud-international Bas van Stekelenburg is de nieuwe trainer/coach v
Lees verder
Nieuws 2
13-7-2017
Nog plaats voor..
De teams voor het nieuwe seizoen zijn bijna allemaal weer gevuld.
Lees verder
Nieuws 3
12-7-2017
Wat een weekend!!
Wat hebben wij een geweldig weekend gehad!
Nadat z
Lees verder
Nieuws 4
Voorzitter
Evenementen
Organisatie
Lidmaatschap
Senioren
Junioren
Jongste Jeugd
Wedstrijden
Trainingen
Spabo nu
Organisatie
Organisatie
Bestuur &Commissies  
Bestuur   
  Roel Testroote  voorzitter    035 6295355
  Madelon Milhado  Foto aanwezig secretaris    06 26218621
  Irma van Delden-komdeur  penningmeester    06-51341005
  Bob Smit  accommodatie&clubhuis    0610915272
  Stef van Aarle  hockeytechnische zaken    035 6286305
  Bas Oude Elberink  hockeyorganisatorische zaken    06 51588229
  René Rodenburg  Communicatie, Vrijwilligers en Events    06 50286014
Clubhuis Commissie   
  Jaap de Ruiter  voorzitter en inkoop    035 6853265
  Rene van Hattum  Foto aanwezig voor aanvraag gebruik clubhuis en velden    06 51584958
  Meral de Jong  indeling bardiensten/werving en indeling barbegeleiding    0356920310
  Vacature  interne zaken   
  Peter Bouwmans  Foto aanwezig clubhuis beheerder    035 6240286
Communicatie    
  Fred Pangemanan (Pang)  Foto aanwezig Webredacteur   
  Bart Burgers  Foto aanwezig redacteur/webmaster    035 6478857
Hockey Organisatie commissie   
  Rene van Hattum  Foto aanwezig Clubmanager    06 51584958
  Carolijn Ulmer  voorzitter jeugdcommissie    0356982062
  Titia Hartvelt  meisjes A  lijncoördinator  035 6212264
  Gerard Beerens  meisjes B  lijncoördinator  0611715662
  Kim Camfferman-timmer  meisjes C  lijncoördinator 
  Annemiek Schipper  meisjes D  lijncoördinator  06 22991620
  Mark Leck  jongens A  lijncoördinator 
  Jelmer Klaassen  jongens B  lijncoördinator 
  Heleen van Heemskerck van Beest  jongens C  lijncoördinator  035-6288682
  Elisabeth de Jong  jongens D  lijncoördinator  0356024162
  Vacature  dames senioren  Senioren 
  Vacature  dames veteranen  Senioren 
  Vacature  heren senioren  Senioren 
  Bart Koelemaij  heren veteranen  Senioren  0356019339
  Marc de Vos  trimhockey maandag/woensdagavond gemengd  Senioren  06-51615762
  Ingrid van Emmerik  trimhockey woensdagochtend dames  Senioren  06-36418936
Hockey Technische commissie   
  Stef van Aarle  bestuurslid. lijnmanager jeugd, dames 1 en heren 1    035 6286305
  Hien The  jongens A en B    0642448737
  Elbert Giskes  Foto aanwezig jongens C    0643813151
  Elbert Giskes  Foto aanwezig jongens D    0643813151
  Vacature  meisjes A en B   
  Vacature  meisjes C   
  Vacature  meisjes D   
  Vacature  jongste jeugd   
  Vacature  hockeytechnische zaken   
Hockey Wedstrijdsecretariaat   
  Wouter & Saskia Endert / Aandewiel  senioren    06-16529408
  Jan Schimmel  junioren    0643878240
  Lambert Stumpel  jongste jeugd    035 6248003
Jeugd Evenementen Commissie   
  Sven Donders  co-voorzitter    035-6914858
  Wies Buitenhuis  co-voorzitter    035 6231380
  Bo Havinga  lid    0356282864
  Vincent Hilling  lid    035 6951150
  Imre ter Hedde  lid    035 6839895
Jongste jeugd commissie   
  Karen Wibbens  voorzitter    06 44840100
  Lambert Stumpel  wedstrijdsecretariaat    035 6248003
  Olaf Friedrichs  evenementen    06-53855435
  Marielle Zielhuis  Boschkabouter-competitie  coördinator  06-81114955
  Margot Pillot  2e jaars E   lijncoördinator  06-13650745
  Caroline Oerlemans  1e jaars E   lijncoördinator  035 6281715
  Meike de Gruijter  F jeugd  lijncoördinator  0654918542
  Kari Janssen  Boschkabouters   lijncoördinator  0356910050
  Laura Kolk  Funkeys  lijncoördinator 
Ledenadministratie   
  Annette Kappelle-ten Herkel  Foto aanwezig algemeen    0356240324
Materialencommissie   
  Roel Broer  A+B jeugd/senioren    035 6470028
  Hellen van Bazel  C+D jeugd    035 6936034
  Marcel Hoes  E jeugd    035 6981555
Scheidsrechterscommissie   
  Astrid Donders  Foto aanwezig voorzitter&contact KNHB    0356914858
  Marie-lou Hoencamp  coördinator opleidingen    06 46096096
  Nynke Rozemeyer  begeleiding/beoordeling    0616218728
  Wouter & Saskia Endert / Aandewiel  indeling senioren    06-16529408
  Anneke Athmer  indeling junioren    0613765328
  Birgit Meulenbroek  indeling junioren    035 6850343
  Marijke Verdonkschot  indeling junioren    035 - 8888686
  Mirjam Visser  coördinator begeleiding   
  Danielle Koopman-Molevelt  coördinator evenementen    035 7728311
  Jorgen Donders  leercoach CS+    0356914858
  Eric Bezoen  leercoach CS+   
  Eric Heerschop  leercoach CS+    035 5241149
  Johan van den Akker  Foto aanwezig communicatie    0356423115
Senioren Evenementen Commissie   
  Joost Jaartsveld  voorzitter    0655338976
  Vacature  food&beverage   
  Vacature  decoratie&vrijwilligers   
Sponsorcommissie   
  Chris Braam  voorzitter   
  Erik Bouwmeester  lid   
  Martijn Wijnen  lid   
Trimcommissie   
  Joris ten Hagen  lid    06-53946195
  Jaap Rietema  lid    06 55818819
  Saskia de Ronde  lid    06 18871755
  Leon Simonse  lid    06 37372946
  Marc de Vos  lid    06-51615762
Tucht Advies Commissie   
  Godfried Verkerk  voorzitter    035 6214045
  Hanneke Merkus  lid    035-6286305
  Bas Weebers  lid   
  Buck de Boer  lid   
Vertrouwenspersoon   
  Jan Schimmel  algemeen    0643878240
Webmaster   
  Fred Pangemanan (Pang)  Foto aanwezig algemeen    06 - 53442324
Zaalhockey commissie   
  Rene van Hattum  Foto aanwezig algemeen    06 51584958
ZondagJeugdcompetitie   
  Roel Steenbeek  algemeen    31622868676