Senioren
Dames 1
19:30 - 22:00
KGW2
Trainer(s)
Wouter van Voorst
Opmerkingen
Dames 2
20:30 - 22:00
KGS - AB
Trainer(s)
Jan-Karel van den Brink
Opmerkingen
Dames DJ1
19:00 - 20:00
KGZ - AB
Trainer(s)
Ellen Scheltens
Opmerkingen
Junioren A
meisjes A1
19:00 - 20:30
KGS - AB
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren B
meisjes B1
18:30 - 20:00
KGW1 - CD
Trainer(s)
Philippe van Santen
Opmerkingen
meisjes B3
18:00 - 19:00
KGS - CD
Trainer(s)
Ellen Scheltens
Opmerkingen
meisjes B4
18:00 - 19:00
KGZ - AB
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes B5
17:00 - 18:00
KGZ - AB
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes B6
17:00 - 18:00
KGS - AB
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes B7
19:00 - 20:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Henri van Gool
Opmerkingen
Junioren C
meisjes C1
16:30 - 18:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Remco van der Schans
Opmerkingen
Junioren D
meisjes D1
17:00 - 18:30
KGW1 - CD
Trainer(s)
Cindy Kniep
Opmerkingen
meisjes D3
16:00 - 17:00
KGS - CD
Trainer(s)
Ellen Scheltens
Opmerkingen
meisjes D6
16:00 - 17:00
KGS - AB
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes D8
16:00 - 17:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Henri van Gool
Opmerkingen
meisjes D9
16:00 - 17:00
KGZ - AB
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
meisjes 8E1
17:00 - 18:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Vincent van der Burgt
Opmerkingen
meisjes 8E2
17:00 - 18:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
meisjes 6E1
16:00 - 17:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Vincent van der Burgt
Opmerkingen
meisjes 6E2
16:00 - 17:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
meisjes 6E3
16:00 - 17:00
KGW2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
Heren 1
20:00 - 22:00
KGW1 - CD
Trainer(s)
Hien The
Opmerkingen
Heren 1
20:30 - 22:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Hien The
Opmerkingen
Heren HJ1
20:00 - 21:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Henri van Gool
Opmerkingen
Junioren A
jongens A1
19:30 - 20:30
KGW1 - AB
Trainer(s)
Hien The
Opmerkingen
jongens A2
18:30 - 19:30
KGW2 - CD
Trainer(s)
Gerard Alblas
Opmerkingen
Junioren B
jongens B1
18:00 - 19:30
KGW2 - AB
Trainer(s)
Sander Mars
Opmerkingen
jongens B2
19:00 - 20:30
KGS - CD
Trainer(s)
Hans van den Brande
Opmerkingen
jongens B3
18:00 - 19:00
KGS - AB
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
jongens B5
18:00 - 19:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Henri van Gool
Opmerkingen
Junioren C
jongens C1
18:00 - 19:30
KGW1 - AB
Trainer(s)
Hien The
Opmerkingen
jongens C3
17:00 - 18:00
KGS - CD
Trainer(s)
Ellen Scheltens
Opmerkingen
jongens C4
17:00 - 18:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Henri van Gool
Opmerkingen
Junioren D
jongens D1
16:00 - 17:30
KGW2 - CD
Trainer(s)
Gerard Alblas
Opmerkingen
jongens D2
17:30 - 18:30
KGW2 - CD
Trainer(s)
Gerard Alblas
Opmerkingen
jongens D5
16:00 - 17:00
KGW1 - CD
Trainer(s)
Cindy Kniep
Opmerkingen
 
 

Activiteiten kalender

29-4 EKA Keeperskamp

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors