Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 zaal Lieberg, Optisport De
16:30 - 17:30 Jongens D2 zaal Laar en Berg school
17:00 - 18:00 Meisjes C1 zaal Lieberg, Optisport De
17:30 - 18:30 Meisjes C2 zaal Laar en Berg school
18:00 - 19:00 Meisjes C12 zaal Lieberg, Optisport De
18:30 - 19:30 Jongens C4 zaal Laar en Berg school
19:30 - 20:30 Jongens B3 zaal Laar en Berg school
20:30 - 21:30 Meisjes A4 zaal Laar en Berg school
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 zaal Lieberg, Optisport De
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 zaal sportzaal Hilversumse Meent
16:30 - 17:30 Jongens D4 zaal Laar en Berg school
17:00 - 18:00 Meisjes B1 zaal Lieberg, Optisport De
17:30 - 18:30 Jongens D5 zaal sportzaal Hilversumse Meent
17:30 - 18:30 Meisjes B5 zaal Laar en Berg school
18:30 - 19:30 Meisjes B2 zaal Laar en Berg school
19:30 - 20:30 Meisjes B12 zaal Laar en Berg school
20:30 - 21:30 Meisjes A2 zaal Laar en Berg school
21:30 - 22:30 Dames 4 zaal Laar en Berg school
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Jongens 8E1 zaal Lieberg, Optisport De Start 13.30 tot 14.25
13:30 - 14:30 Jongens 8E2 zaal Lieberg, Optisport De Start 13.30 tot 14.25
14:00 - 15:00 Jongens D3 zaal sportzaal Hilversumse Meent
14:15 - 15:15 Meisjes 8E3 zaal Lieberg, Optisport De 14.25 - 15.20
14:15 - 15:15 Meisjes 8E4 zaal Lieberg, Optisport De 14.25 - 15.20
15:00 - 16:00 Meisjes D7 zaal sportzaal Hilversumse Meent
15:15 - 16:15 Meisjes 8E1 zaal Lieberg, Optisport De
15:15 - 16:15 Meisjes 8E2 zaal Lieberg, Optisport De
16:00 - 17:00 Meisjes D5 zaal sportzaal Hilversumse Meent
16:15 - 17:15 Meisjes D12 zaal Lieberg, Optisport De
17:00 - 18:00 Meisjes D4 zaal sportzaal Hilversumse Meent
17:15 - 18:15 Jongens C1 zaal Lieberg, Optisport De
17:30 - 18:30 Jongens D12 zaal Laar en Berg school
18:00 - 19:00 Meisjes C7 zaal sportzaal Hilversumse Meent
18:30 - 19:30 Meisjes C3 zaal Laar en Berg school
19:00 - 20:00 Meisjes C6 zaal sportzaal Hilversumse Meent
19:30 - 20:30 Jongens B12 zaal Laar en Berg school
20:30 - 21:30 Jongens A2 zaal Laar en Berg school
21:30 - 22:30 Trainingsgroep Laar en Berg school
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 zaal Lieberg, Optisport De
16:00 - 17:00 Meisjes D2 zaal Laar en Berg school
16:30 - 17:30 Meisjes D6 zaal sportzaal Hilversumse Meent
17:00 - 18:00 Jongens B1 zaal Lieberg, Optisport De
17:00 - 18:00 Meisjes C4 zaal Laar en Berg school
17:15 - 18:45 Meisjes C1 zaal Zandzee, Sportcentrum De
17:30 - 18:30 Meisjes C5 zaal sportzaal Hilversumse Meent
18:00 - 19:00 Dames 1 zaal Lieberg, Optisport De
18:00 - 19:00 Jongens C12 zaal Laar en Berg school
18:30 - 19:30 Meisjes B6 zaal sportzaal Hilversumse Meent
19:00 - 20:00 Jongens C2 zaal Laar en Berg school
20:00 - 21:00 Meisjes B4 zaal Laar en Berg school
21:00 - 22:00 Meisjes A3 zaal Laar en Berg school
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 zaal Lieberg, Optisport De
16:00 - 17:00 Meisjes D3 zaal Laar en Berg school
17:00 - 18:00 Jongens A1 zaal Lieberg, Optisport De
17:00 - 18:00 Jongens C3 zaal Laar en Berg school
18:00 - 19:00 Meisjes A1 zaal Lieberg, Optisport De
18:00 - 19:00 Meisjes B3 zaal Laar en Berg school
19:00 - 20:00 Jongens B2 zaal Laar en Berg school
20:00 - 21:00 Jongens B4 zaal Laar en Berg school

Activiteiten kalender

Nog geen agenda punten.

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren