29-5-2017
MB1 naar Super B-finale
Meisjes B1 heeft zich zaterdag door een overwinning op Fletiomare gepl
Lees verder
Nieuws 1
23-5-2017
Heren L zoekt nieuw bloed
Ons Heren L is op zoek naar nieuwe aanwas. Met een paar vijftigplusser
Lees verder
Nieuws 2
22-5-2017
Spelerslijsten voor de selectietrainingen van de eerste teams
Hieronder  staan de spelerslijsten voor de selectietrainingen
Lees verder
Nieuws 3
27-4-2017
Zo koop je kaarten voor NL - AUS op Spabo
Op 16 juni a.s. spelen de Oranje-dames op ons complex een interland t
Lees verder
Nieuws 4
Voorzitter
Evenementen
Organisatie
Lidmaatschap
Senioren
Junioren
Jongste Jeugd
Wedstrijden
Trainingen
Spabo nu
Trainingen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 jongens D2 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D1 Cindy Kniep KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D6 René Rodenburg KGZ - AB
16:30 - 17:30 jongens C1 Annigje de Jonge KGW2 - CD
16:30 - 17:30 meisjes D7 Hien The KGW1 - CD
17:00 - 18:00 jongens C4 Cindy Kniep KGW1 - AB
17:00 - 18:00 jongens D4 Henri van Gool KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes C9 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes D8 René Rodenburg KGZ - AB
17:30 - 18:30 jongens D1 Hien The KGW1 - CD
17:30 - 19:00 meisjes C1 Annigje de Jonge KGW2 - CD
18:00 - 19:00 jongens C5 Henri van Gool KGZ - CD
18:00 - 19:00 meisjes B7 Cindy Kniep KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes C8 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
18:30 - 19:30 jongens B1 Hien The KGW1 - CD
18:30 - 19:30 meisjes D3 Allard van Gelderen KGZ - AB
19:00 - 20:30 jongens A1 Paul Klijsen
Wouter Bersma
KGW2 - CD
19:00 - 20:00 meisjes A4 Cindy Kniep KGW1 - AB
19:00 - 20:00 meisjes B6 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
19:00 - 20:00 meisjes C7 Henri van Gool KGZ - CD
19:30 - 20:30 meisjes B1 Hien The KGW1 - B
19:30 - 20:30 meisjes B2 Allard van Gelderen KGZ - AB
20:00 - 21:00 meisjes A2 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
20:30 - 22:30 trimhockey maandag Cindy Kniep
René Rodenburg
KGW1
20:30 - 22:30 trimhockey maandag KGW2 - CD
21:00 - 22:00 meisjes A3 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:30 Keeper J/M 6-tallen Trainingsgroep KGS - CD
16:00 - 17:00 jongens 8E1 Ellen Scheltens KGS - AB
16:00 - 17:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D2 Elbert Giskes KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D3 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D5 Henri van Gool KGZ - AB
16:30 - 17:00 Keepers J/M 8-tallen Trainingsgroep KGS - CD
17:00 - 17:45 keepers MD Trainingsgroep KGS - CD Marlijn Hondeman, Anne-Sophie vd Akker, Mies Polak, Judith Brouwer, Nina vd Barselaar
17:00 - 18:00 jongens 8E2 Ellen Scheltens KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens 8E3 Ellen Scheltens KGS - AB
17:00 - 18:00 meisjes C2 Elbert Giskes KGW1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes C4 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
17:00 - 18:00 meisjes C5 Henri van Gool KGZ - AB
17:30 - 19:00 meisjes B1 Eric de Lange KGW2 - AB
17:30 - 18:30 meisjes C3 Cindy Kniep KGW1 - CD
17:45 - 18:30 keepers meisjes C/jongens C Trainingsgroep KGS - CD Gijs vd Horst, Jan Molhuysen, Reinout de Groot, Stijn Nuveman, Frederique de Groot, Emilie vd Akker, Luce Zoontjens
18:00 - 19:00 jongens C2 Ellen Scheltens KGS - AB
18:00 - 19:00 meisjes C6 Henri van Gool KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes C7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - CD
18:30 - 19:15 keepers AB Trainingsgroep KGS - CD P Verhagen, R Gulati, C van Weerdenburg, F Koenders, B Bussemaker, P Stok. I Bol, V vd Hil, D Braam
18:30 - 20:00 jongens B1 Wouter van Voorst KGW1 - AB
18:30 - 20:00 jongens C1 Arnoud Brouwer KGW1 - CD
18:30 - 20:30 meisjes A1 Philippe van Santen KGW2 - CD
19:00 - 20:00 jongens B2 Ellen Scheltens KGS - AB
19:00 - 20:00 meisjes B3 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - AB
19:00 - 20:00 meisjes B4 Henri van Gool KGZ - AB
19:15 - 20:15 meisjes B5 Cindy Kniep KGS - CD
20:00 - 20:30 Dames 1 KGW1 - A
20:00 - 21:30 Dames 2 Hien The KGS - AB
20:00 - 21:00 Dames B Fred Pangemanan (Pang) KGZ
20:00 - 20:30 Heren 1 KGW2 - A
20:15 - 21:45 Heren 2 KGS - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 KGW1 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 KGW2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 meisjes 6E6 Cindy Kniep KGS - A
13:30 - 14:30 meisjes 6E7 Cindy Kniep KGS - A
13:30 - 14:30 meisjes 8E3 KGW1 - CD
13:30 - 14:30 meisjes 8E4 KGW1 - CD
13:30 - 14:30 Zondag meisjes 8E1 René Rodenburg KGW2 - AB
13:30 - 14:30 Zondag meisjes 8E2 René Rodenburg KGW2 - AB
13:30 - 14:30 Zondag Meisjes D2 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
14:30 - 15:30 jongens 6E1 René Rodenburg KGW2 - AB
14:30 - 15:30 jongens 6E2 René Rodenburg KGW2 - AB
14:30 - 15:30 jongens D3 Elbert Giskes KGW1 - CD
14:30 - 15:30 jongens D4 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
14:30 - 15:30 meisjes 6E4 Cindy Kniep KGS - AB
14:30 - 15:30 meisjes 6E5 Cindy Kniep KGS - AB
15:30 - 16:30 jongens 6E3 René Rodenburg KGW2 - AB
15:30 - 16:30 jongens 6E4 René Rodenburg KGW2 - AB
15:30 - 16:30 jongens D2 Elbert Giskes KGW1 - CD
15:30 - 16:30 meisjes 6E1 Annigje de Jonge KGW1 - AB
15:30 - 16:30 meisjes 6E2 Annigje de Jonge KGW1 - AB
15:30 - 16:30 meisjes 6E3 Annigje de Jonge KGW1 - AB
15:30 - 16:30 meisjes 8E1 Eric de Lange KGW2 - CD
15:30 - 16:30 meisjes 8E2 Eric de Lange KGW2 - CD
15:30 - 16:30 meisjes 8E5 Cindy Kniep KGS - A
15:30 - 16:30 meisjes 8E6 Cindy Kniep KGS - A
15:30 - 16:30 Zondag Jongens 6E1 René Rodenburg KGW2 - AB
15:30 - 16:30 Zondag Jongens 8E1 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
16:00 - 17:00 jongens 8E2 Bram van Essen KGZ - AB
16:00 - 17:00 Zondag Meisjes D1 KGZ - CD
16:30 - 17:30 jongens C3 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
16:30 - 18:00 jongens D1 Elbert Giskes KGW1 - CD
16:30 - 17:30 meisjes C9 Charles Tordoir KGS - AB
16:30 - 17:30 meisjes F1 Annigje de Jonge KGW1 - AB
16:30 - 17:30 meisjes F2 Annigje de Jonge KGW1 - AB
16:30 - 17:30 meisjes F3 Annigje de Jonge KGW1 - AB
16:30 - 17:30 meisjes F4 Annigje de Jonge KGW1 - AB
17:00 - 18:00 jongens F1 René Rodenburg KGZ - CD
17:00 - 18:00 jongens F2 René Rodenburg KGZ - CD
17:00 - 18:00 jongens F3 René Rodenburg KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes D2 Bram van Essen KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes D5 Hien The KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F5 Cindy Kniep KGW2 - B
17:00 - 18:00 meisjes F6 Cindy Kniep KGW2 - B
17:00 - 18:00 Zondag Meisjes F1 Cindy Kniep KGW2 - B
17:00 - 18:00 Zondag Meisjes F2 Cindy Kniep KGW2 - B
17:30 - 19:00 meisjes C1 Annigje de Jonge KGW1 - AB
17:30 - 18:30 meisjes C3 Charles Tordoir KGS - AB
18:00 - 19:00 jongens A2 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
18:00 - 19:00 jongens B2 Elbert Giskes KGW1 - CD
18:00 - 19:00 jongens B3 Cindy Kniep KGW2 - B
18:00 - 19:00 meisjes C2 Hien The KGW2 - AB
18:00 - 19:00 meisjes D4 Vincent van der Burgt KGZ - CD
18:30 - 19:30 meisjes C8 Charles Tordoir KGS - AB
19:00 - 20:30 jongens A1 Wouter Bersma KGW1 - CD
19:00 - 20:00 jongens B4 Cindy Kniep KGW2 - B
19:00 - 20:00 jongens B4 Cindy Kniep KGW2 - CD
19:00 - 20:00 meisjes A2 KGW2 - AB
19:00 - 20:00 meisjes A3 KGW2 - AB
19:00 - 20:00 meisjes A5 Fred Pangemanan (Pang) KGS - CD
19:30 - 20:30 Heren HJ1 KGZ - CD
19:30 - 20:30 meisjes B2 KGW1 - A
19:30 - 20:30 meisjes B6 Charles Tordoir KGS - AB
20:00 - 21:00 Dames 3 Hien The KGS - CD
20:00 - 21:30 Heren veteranen B KGW2
20:00 - 21:30 Heren veteranen C KGW2
20:00 - 21:30 Heren VL1 KGW2
20:30 - 21:30 Dames A KGW1 - AB
20:30 - 22:00 Heren veteranen A KGW1 - CD
20:30 - 22:00 trimhockey woensdagavond Cindy Kniep KGS - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 D-lijnkeepers Trainingsgroep KGW2 - CD Quinten Moojen, Olivier vd Akker, Myrthe Weistra
16:00 - 17:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes D3 Henri van Gool KGZ - AB
16:00 - 17:00 meisjes D4 Ellen Scheltens KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes D6 KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes D8 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
16:45 - 17:30 CB-lijnkeepers Trainingsgroep KGW2 - CD Jip Dollé, Manon Kempes, Danielle Bakker
17:00 - 18:00 jongens C3 Henri van Gool KGZ - AB
17:00 - 18:00 jongens C5 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
17:00 - 18:30 jongens D1 Elbert Giskes KGW1 - CD
17:00 - 18:00 jongens D3 Ellen Scheltens KGS - CD
17:30 - 18:15 AB-lijnkeepers Trainingsgroep KGW2 - CD Maurits de Groot, Okke Hoes, Willemijn van Bazel
17:30 - 19:30 meisjes B1 KGW2 - AB
17:30 - 18:30 meisjes C4 Cindy Kniep KGW1 - AB
18:00 - 19:00 jongens C2 Henri van Gool KGZ - AB
18:00 - 19:00 meisjes B2 Ellen Scheltens KGS - CD
18:00 - 19:00 meisjes C5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - CD
18:30 - 20:00 jongens B1 Wouter van Voorst KGW1 - CD
18:30 - 20:00 jongens C1 Arnoud Brouwer KGS - AB
18:30 - 20:00 meisjes A1 Philippe van Santen KGW1 - AB
18:30 - 20:00 meisjes C1 KGW2 - CD
19:00 - 20:00 jongens B4 Henri van Gool KGZ - AB
19:00 - 20:00 jongens C4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - CD
19:00 - 20:00 meisjes C6 Cindy Kniep KGS - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 KGW2
20:00 - 22:30 Heren 1 KGW1
20:00 - 21:00 jongens B3 Cindy Kniep KGS - AB
20:00 - 21:00 meisjes A4 Fred Pangemanan (Pang) KGZ
20:00 - 21:00 meisjes A5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ
21:00 - 22:00 Dames DJ1 Cindy Kniep KGS - CD
21:00 - 22:00 Dames DJ2 Fred Pangemanan (Pang) KGS - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Funkey jongens KGZ
16:00 - 16:45 Funkey meisjes KGZ
16:00 - 17:00 jongens 6E1 Elbert Giskes KGS - AB
16:00 - 17:00 jongens 6E2 Elbert Giskes KGS - AB
16:00 - 17:00 jongens 6E3 Elbert Giskes KGS - AB
16:00 - 17:00 jongens 6E4 Elbert Giskes KGS - AB
16:00 - 17:00 jongens BK1 Monsters & Co René Rodenburg KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens BK2 Cars René Rodenburg KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens BK3 Shrek René Rodenburg KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens BK4 Tarzan René Rodenburg KGW1 - AB
16:00 - 17:00 jongens D2 KGW1 - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 Sabina Andreoli KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 Sabina Andreoli KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 Sabina Andreoli KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E4 Sabina Andreoli KGS - CD
16:00 - 17:00 meisjes 8E1 KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes 8E2 KGW2 - CD
17:00 - 18:00 jongens 8E1 KGS - A
17:00 - 18:00 jongens 8E3 Elbert Giskes KGS - B
17:00 - 18:00 meisjes 6E5 Sabina Andreoli KGS - CD
17:00 - 18:00 meisjes 6E6 Sabina Andreoli KGS - CD
17:00 - 18:00 meisjes 6E7 Sabina Andreoli KGS - CD
17:00 - 18:00 meisjes 8E3 KGW1 - AB Vincent vd Burgt
17:00 - 18:00 meisjes 8E4 KGW1 - AB Vincent vd Burgt
17:00 - 18:00 meisjes 8E5 René Rodenburg KGW1 - CD
17:00 - 18:00 meisjes 8E6 René Rodenburg KGW1 - CD
17:00 - 18:00 meisjes BK1 Tinkerbell KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes BK2 Sneeuwwitje KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes BK4 Assepoester KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes BK5 Rapunzel KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes BK6 Pocahontas KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes BK7 Doornroosje KGZ - CD
18:00 - 19:00 meisjes B4 KGS
18:00 - 19:00 meisjes B5 Cindy Kniep KGS
18:00 - 19:00 meisjes C2 Bram van Essen KGW1 - AB
18:00 - 19:00 meisjes D7 René Rodenburg KGW1 - CD
18:00 - 19:00 Zondag meisjes 8E1 KGZ - A
18:00 - 19:00 Zondag meisjes 8E2 KGZ - B
19:00 - 21:00 Heren 1 KGW1 - AB
19:00 - 20:00 meisjes B7 KGS - CD
19:00 - 20:00 Zondag Meisjes D2 KGZ - AB