15-7-2017
laatste nieuwsbrief
seizoen 2016-2017

nieuwsbrief 23   18 juli
Lees verder
Nieuws 1
14-7-2017
Bas van Stekelenburg trainer/coach Heren 1
Oud-international Bas van Stekelenburg is de nieuwe trainer/coach v
Lees verder
Nieuws 2
13-7-2017
Nog plaats voor..
De teams voor het nieuwe seizoen zijn bijna allemaal weer gevuld.
Lees verder
Nieuws 3
12-7-2017
Wat een weekend!!
Wat hebben wij een geweldig weekend gehad!
Nadat z
Lees verder
Nieuws 4
Voorzitter
Evenementen
Organisatie
Lidmaatschap
Senioren
Junioren
Jongste Jeugd
Wedstrijden
Trainingen
Spabo nu
Senioren
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:00 Nastasjia Keepers Academy Trainingsgroep KGS - AB
16:00 - 17:30 jongens D1 KGW1 - A
16:00 - 17:00 meisjes 8E1 KGW2 - B
16:00 - 17:00 meisjes 8E2 KGW2 - B
16:00 - 17:00 meisjes D1 KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes D4 KGZ - B
16:00 - 17:00 meisjes D5 KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes D9 KGW2 - A
17:00 - 18:00 jongens D4 KGZ - B
17:00 - 18:00 jongens D5 KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes C7 KGW1 - B
17:00 - 18:00 meisjes D8 KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes F1 KGW2 - B
17:00 - 18:00 meisjes F2 KGW2 - B
17:00 - 18:00 meisjes F3 KGW2 - B
17:30 - 19:00 meisjes C1 KGW1 - A
18:00 - 19:00 jongens C4 KGZ - A
18:00 - 19:00 jongens C5 KGZ - B
18:00 - 19:00 meisjes C8 KGW1 - B
18:00 - 19:00 meisjes C9 KGW2 - A
19:00 - 20:30 jongens A1 KGW2 - B
19:00 - 20:00 jongens A2 KGW1 - B
19:00 - 20:00 jongens B3 KGZ - A
19:00 - 20:30 meisjes A1 KGW2 - A
19:00 - 20:30 meisjes B1 Eric de Lange KGW1 - A
19:00 - 20:00 meisjes D2 KGZ - B
20:00 - 21:00 jongens A3 KGZ - B
20:00 - 21:00 meisjes A5 KGZ - A
20:30 - 22:30 trimgroep maandag Trainingsgroep KGW1 - AB
20:30 - 21:30 meisjes A3 KGW2 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 keepers JJ Trainingsgroep KGS - B
16:00 - 17:30 jongens D1 KGW2 - B
16:00 - 17:00 jongens D3 KGS - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 KGW2 - A
16:00 - 17:30 meisjes D1 KGW1 - A
16:00 - 17:30 meisjes D3 KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes D6 KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes D7 KGZ - B
17:00 - 19:00 keepers Trainingsgroep KGS - B
17:00 - 18:00 jongens 8E3 KGS - A
17:00 - 18:00 jongens 8E4 KGS - A
17:00 - 18:00 meisjes 8E3 KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes 8E4 KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes C3 KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes C4 KGZ - B
17:30 - 19:00 jongens B1 KGW1 - B
17:30 - 18:30 jongens B2 KGW2 - B
17:30 - 19:00 meisjes C2 KGW1 - A
18:00 - 19:00 meisjes 8E5 KGW2 - A
18:00 - 19:00 meisjes 8E6 KGW2 - A
18:00 - 19:00 meisjes B3 KGS - A
18:00 - 19:00 meisjes B4 KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes B5 KGZ - B
18:30 - 20:00 jongens C1 KGW2 - B
19:00 - 20:00 jongens C2 KGW1 - A
19:00 - 20:00 jongens C3 KGS - A
19:00 - 20:00 meisjes A3 KGZ - A
19:00 - 20:00 meisjes B2 KGW2 - A
19:00 - 20:00 meisjes B7 KGZ - B
19:30 - 20:00 Dames 1 KGW1 - B
20:00 - 21:30 Dames 1 KGW1 - AB
20:00 - 21:00 Dames B KGS - A
20:00 - 22:30 Heren 1 KGW2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 KGS - B
20:00 - 21:00 meisjes A2 KGZ - A
20:00 - 21:00 meisjes A4 KGZ - B
21:00 - 22:00 Dames 2 KGS - A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 jongens 6E1 KGS - A
13:30 - 14:30 jongens 6E2 KGS - A
13:30 - 14:30 jongens 6E3 KGS - A
13:30 - 14:30 jongens 8E1 KGW1 - A
13:30 - 14:30 jongens 8E2 KGW1 - A
13:30 - 14:30 jongens F1 KGW1 - B
13:30 - 14:30 jongens F2 KGW1 - B
13:30 - 14:30 meisjes 6E4 KGZ - A
13:30 - 14:30 meisjes 6E5 KGZ - A
13:30 - 14:30 meisjes 6E6 KGZ - A
14:30 - 15:30 jongens D3 KGW1 - A
14:30 - 15:30 jongens D4 KGW2 - A
14:30 - 15:30 jongens D5 KGS - A
14:30 - 15:30 jongens F3 KGW1 - B
14:30 - 15:30 jongens F4 KGW1 - B
14:30 - 15:30 jongens F5 KGW1 - B
14:30 - 15:30 meisjes D9 KGZ - B
14:30 - 15:30 Zondag meisjes 6E1 KGZ - A
14:30 - 15:30 Zondag meisjes 6E2 KGZ - A
15:30 - 16:30 meisjes D3 KGW1 - A
15:30 - 16:30 meisjes D6 KGW2 - A
15:30 - 16:30 meisjes D8 KGZ - B
15:30 - 16:30 meisjes F1 KGZ - A
15:30 - 16:30 meisjes F2 KGZ - A
15:30 - 16:30 meisjes F3 KGZ - A
15:30 - 16:30 Zondag Meisjes D1 KGS - A
16:00 - 17:30 sleeptraining Trainingsgroep KGW2 - B
16:30 - 17:30 jongens D2 KGW1 - B
16:30 - 17:30 meisjes D2 KGW1 - A
16:30 - 17:30 meisjes D4 KGS - B
16:30 - 17:30 meisjes D5 KGS - A
16:30 - 17:30 meisjes D7 KGZ - B
16:30 - 18:00 meisjes F4 KGZ - A
16:30 - 18:00 meisjes F5 KGZ - A
16:30 - 18:00 meisjes F6 KGZ - A
16:30 - 18:00 meisjes F7 KGZ - A
16:30 - 17:30 Zondag meisjes C1 KGW2 - A
16:30 - 18:00 Zondag Meisjes F1 KGZ - A
16:30 - 18:00 Zondag Meisjes F2 KGZ - A
17:30 - 19:00 meisjes A1 KGW1 - A
17:30 - 19:00 meisjes C1 KGW2 - B
17:30 - 18:30 meisjes C3 KGW1 - B
17:30 - 18:30 meisjes C4 KGZ - B
17:30 - 18:30 meisjes C6 KGS - B
17:30 - 18:30 meisjes C7 KGS - A
18:00 - 20:30 keepers Trainingsgroep KGZ - A
18:30 - 20:00 meisjes B1 KGW2 - A
18:30 - 19:30 meisjes B3 KGS - B
18:30 - 19:30 meisjes C5 KGW1 - B
18:30 - 19:30 meisjes C8 KGZ - B
19:00 - 20:30 jongens A1 KGW2 - B
19:00 - 20:00 jongens B4 KGW1 - A
19:30 - 20:30 Heren HJ1 KGS - A
19:30 - 20:30 jongens A2 KGW1 - B
19:30 - 20:30 jongens A3 KGW1 - B
19:30 - 20:30 meisjes B6 KGS - B
20:00 - 22:00 Heren veteranen B KGW2 - A
20:00 - 22:00 Heren veteranen C KGW2 - A
20:00 - 22:00 Heren VL1 KGW2 - A
20:30 - 22:00 trimgroep woensdagavond Trainingsgroep KGZ - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 KGS - AB
20:30 - 22:00 Dames A KGW1 - A
20:30 - 22:00 Dames DJ1 KGS - AB
20:30 - 22:00 Heren veteranen A KGW1 - B
20:30 - 22:00 Heren veteranen B KGW2 - B
20:30 - 22:00 Heren veteranen C KGW2 - B
20:30 - 22:00 Heren VL1 KGW2 - B
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:30 keepers Trainingsgroep KGS - B
16:00 - 17:30 jongens D1 KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes 8E1 KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes 8E2 KGW2 - A
16:00 - 17:30 meisjes D1 KGW1 - A
16:00 - 17:00 meisjes D2 KGW2 - B
16:00 - 17:00 Zondag Meisjes D1 KGS - A
16:30 - 17:30 jongens C3 KGZ - B
16:30 - 17:30 jongens C5 KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes 6E1 KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes 6E2 KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes 6E3 KGW2 - A
17:00 - 19:00 meisjes C1 KGW2 - B
17:00 - 18:00 meisjes C6 KGS - A
17:30 - 19:00 jongens B1 KGW1 - A
17:30 - 18:30 jongens C4 KGZ - B
17:30 - 18:30 jongens D2 KGW1 - B
17:30 - 18:30 meisjes B2 KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes B4 KGS - A
18:30 - 19:30 jongens B2 KGZ - A
18:30 - 20:00 jongens C1 KGS - B
18:30 - 20:00 meisjes B1 KGW1 - B
18:30 - 19:30 meisjes B5 KGW2 - A
18:30 - 19:30 meisjes C5 KGZ - B
19:00 - 20:00 jongens C2 KGW2 - B
19:00 - 20:00 meisjes A5 KGS - A
19:00 - 20:00 meisjes C2 KGW1 - A
19:30 - 20:00 Dames 1 KGW2 - A
19:30 - 20:30 meisjes B6 KGZ - B
19:30 - 20:30 meisjes B7 KGZ - A
20:00 - 22:00 Dames 1 KGW2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 KGW1 - AB
20:00 - 21:00 jongens B3 KGS - A
20:00 - 21:30 jongens B4 KGS - B
20:30 - 21:30 meisjes A2 KGZ - AB
20:30 - 21:30 meisjes A4 KGZ - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Boschkabouter meisjes Trainingsgroep KGW2 - AB
16:00 - 17:00 Funkey jongens KGS - AB
16:00 - 17:00 Funkey meisjes KGS - AB
16:00 - 17:00 jongens 6E1 KGW1 - A
16:00 - 17:00 jongens 6E2 KGW1 - A
16:00 - 17:00 jongens 6E3 KGW1 - A
16:00 - 17:00 jongens 8E1 KGW1 - B
16:00 - 17:00 jongens 8E2 KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes F4 KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes F5 KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes F6 KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes F7 KGZ - A
16:00 - 17:00 Zondag Meisjes F1 KGZ - B
16:00 - 17:00 Zondag Meisjes F2 KGZ - B
17:00 - 18:00 Boschkabouter Jongens Trainingsgroep KGS - AB
17:00 - 18:00 jongens C1 KGW1 - B
17:00 - 18:00 jongens F1 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 jongens F2 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 jongens F3 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 jongens F4 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 jongens F5 KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E4 KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes 6E5 KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes 6E6 KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes C9 KGW1 - A
17:00 - 18:00 Zondag meisjes 6E1 KGZ - B
17:00 - 18:00 Zondag meisjes 6E2 KGZ - B
18:00 - 21:00 Nastasjia Keepers Academy Trainingsgroep KGW2 - AB
18:00 - 19:00 jongens 8E3 KGS - A
18:00 - 19:00 jongens 8E4 KGS - A
18:00 - 19:00 jongens B1 KGW1 - B
18:00 - 19:00 meisjes 8E3 KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes 8E4 KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes 8E5 KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes 8E6 KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes C2 KGW1 - A
18:00 - 19:00 Zondag meisjes C1 KGS - B
19:00 - 20:00 Dames 1 KGW1 - B