Algemeen

Selectielijsten MA1, MB1, MC1, MD1, JA1, JB1, JC1, JD1

4-6-2018

 

Bijgevoegd de selectielijsten en het schema voor de selectietrainingen in de week van 11 juni tot 15 juni.

Team

Training 1

Training 2

Trainer coach

MA1

Ma 11 juni 20:00 - 21:30

Wo 13 juni 20:00 - 21:30

Pang

MB1

Di 12 juni 18:30 - 20:00

Do 14 juni 18:30 - 20:00

Floris

MC1

Wo 13 juni 19:00 - 20:30

Vr 15 juni 18:00 - 19:30

Elbert

MD1

Ma 11 juni 17:00 - 18:30

Wo 13 juni 17:00 - 18:30

Cindy

JA1

Di 12 juni 18:30 - 20:00

Do 14 juni 18:30 - 20:00

Hien

JB1

Di 12 juni 17:00 - 18:30

Do 14 juni 17:00 - 18:30

Sander / Paul

JC1

Ma 11 juni 18:30 - 20:00

Wo 13 juni 18:30 - 20:00

Flip / An

JD1

Wo 13 juni 17:00 - 18:30

Vr 15 juni 16:30 - 18:00

Elbert


Net als vorig jaar zijn er alleen selectietrainingen voor spelers die in aanmerking komen voor MA1, MB1, MC1, MD1, JA1, JB1, JC1 en JD1. 

Spelers uit MC1 die zich voorbereiden op het NK kunnen gewoon met hun eigen team meetrainen en zijn vrijgesteld van de selectietrainingen.

Trainers en coaches zullen de verdere procedure op de eerste selectietraining communiceren. Dit omdat de procedure per team kan verschillen.

NB. Als je naam op één van onderstaande lijsten voorkomt is dit geen garantie dat je in een eerste of tweede team van een lijn wordt ingedeeld 

 

JD1

Tim

 

Bood

Jim

 

Brouwer

Skip

 

Brull

Teun

 

Busshers

Ties

van

Essen

James

 

Gosling

Koen

 

Hendriks

Sieb

de

Jong

Valentijn

 

Klercq

Benjamin

 

Lahat

Sebastiaan

van

Luttervelt

Mees

 

Oerlemans

Kobus

 

Oosterhoff

Olivier

 

Padt

Olivier

 

Scholtze

Daniël

 

Schutter

Tijn

 

Segeren

Gijs

 

Siewertsz van Reesema

Goof

 

Sips

Olivier

 

Veltkamp

Tijmen

 

Verwey

Ralph

 

Wolberink

Hidde

van der

Woude

Hector

 

Man

 


JC1

Daan

 

Bood

Tom

van

Erp

Valentijn

 

Groen

Dirk

de

Groot

Floris

 

Hoen

Ole

van

Holten

Eise

 

Jansen

Hugo

de

Jong

Lucas

 

Jongbloed

Wouter

 

Jongbloed

Pieter

 

Lamberts

Hidde

 

Leck

Marnix

 

Leeftink

Robbe

 

Man

Quinten

 

Moojen

Miel

 

Oldeman

Max

 

Simons

Thom

 

Wits

Morris

 

Ykema

Thomas

 

Koster

 


JB1

Maas

 

Bakker

Taco

 

Bongers

Julius

 

Brouwer

Morris

 

Bruin

Julius

 

Chiu

Wik

van

Gelderen

Reinout

de

groot

Matthijs

 

Heijmans

Quinten

de

Jong

Sebastiaan

 

Laagwater

Marius

 

Minnema

Noah

 

Okx

Pepijn

 

Paauwe

Rep

van

Puffelen

Sebastian

 

Rietema

Pepijn

 

Rijken

Floris

van

Tongeren

Ties

 

Ysbrandy

Rens

Daalderop

Yannick

Sikking

Joris

 

Lauwen

Boudewijn

 

Lamberts

Camiel

van

Weerdenburg



JA1

Tommie

van

Aarle

Sjoerd

van

Doorn

Jort

 

Gout

Niek

 

Hartgerink

Ties

van

Heemskerck van Beest

Jasper

 

Herrman

Daan

van

Holten

Cristian

 

Kuipers

Sam

van

Leur

Tycho

 

Moojen

Thijs

van

Ommeren

Julius

 

Oude Elberink

Hidde

van der

Plas

Hugo

 

Simons

Stijn

 

Verver

Julius

Reinoud

Floris

Dudok van Heel

Willem

 

Ulmer

 

 

MD1

Evelien

 

Antonis

Sterre

 

Beijendorf

Anne-Mae

 

Braam

Carmen

 

Chiu

Maartje

van

Doorn

Josephine

 

Fiselier

Julie

Van

Gelderen

Louisa

 

Kool

Puck

van

Leeuwen

Rosemarijn

 

Middelburg

Danee

van der

Molen

Lisanne

 

Muller

Julia

 

Nagel

Isis

van

Ouwerkerk

Kiki

 

Reinders

Eline

 

Serpenti

Karlijn

 

Soet

Marlijn

 

Swaan

Noor

 

Timmerman

Bente

 

Tissink

Cato

 

Vermolen

Lotte

 

Vos

Lot

 

Zeeman

 

 


MC1

Roos

 

Battjes

Charlotte

 

Bos

Sascha

 

Bournas

Sterre

 

Custers

Bobby

van

Gelderen

Jolien

 

Hartgerink

Nina

 

Hartman

Milou

 

Heuker

Marlijn

 

Hondeman

Dagmar

 

Klaassen

Roos

 

Koekkoek

Sam

 

Mesman

Laura

 

Oldeman

Vivienne

 

Roovers

Maud

 

Rosenland

Phileine

van

Tongeren

Mare

 

Velders

Mare

 

Breedveld

 

 


MB1

Sofie

van

Aarle

Sarah

 

Bongers

Allinda

 

Bramwell

Danique

van

Diemen

Sophia

 

Dokter

Yfke

van

Doorn

Brechtje

van

Essen

Livia

 

Habermann

Fay

 

Havinga

Isabelle

 

Herrman

Daniek

 

Jansen

Julie

de

Jong

Manon

 

Kempes

Sophie

 

Kok

Milou

 

Lauret

Marie

 

Leck

Fy

 

Meijer

Juul

 

Monseurs

Fay

van de

Roer

Maeve

 

Schutter

Roza

van

Straten

Indy

Zoontjens

 

 

MA1

Anna

 

Cramer

Feline

 

Eddes

Luca

van

Gelderen

Elena

 

Gianotten

Florence

van

Gilse

Vera

van den

Hil

Sophie

 

Hoencamp

Anouk

van

Hunnik

Carolien

 

Janssen

Camille

 

Jonckers

Wenya

 

Kluck

Berber

 

Kok

Roos

 

Lemmens

Maartje

 

Lindeboom

Noëlle

van der

Molen

Puck

 

Monseurs

Veerle

van der

Net

Puck

 

Nissen

Cato

 

Pont

Leonoor

 

Six

Jet

 

Willemsen

Isa

van

Beek

Zaza

Geerts

 

 


 

 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren