Teams 2015-2016
22-6-2015Beste jongens, meisjes en ouders,
De nieuwe teams staan op de site. Je kunt de teams ook al aanklikken.
Let op!! Op de Spabo-app duurt het 24 uur voordat de nieuwe teams zichtbaar zijn…
De afgelopen weken is heel hard gewerkt aan het verwerken van de input van trainers en coaches en bij de junioren ook nog aan jullie wensenlijsten. Er zijn door jullie, door de trainers en de coaches honderden formuleren ingevuld. Hartstikke bedankt daarvoor.
Het bekend maken van de teamindelingen voor een nieuw seizoen is altijd een heel spannend moment. Daar zijn wij ons van bewust. De lijnco’s en technisch kader hebben van alles gewikt en meegewogen. De één wil hogerop, de ander wil liefst plezier maken met zijn of haar maatjes.
Maar wat als dat maatje nou juist hogerop wil? Dan moet je als lijnco flink puzzelen. Dan kan het zijn dat dat ene vriendinnetje of vriendje dus niet bij jou zit.
Op die manier hebben we afgelopen weken zo’n 1.100 kinderen een eigen plekje in de grote 'Spandersboschpuzze'l moeten geven. Dat is weer gelukt. Maar soms zal niet iedereen op het plekje zitten waar hij het aller- allerliefst zou zitten. Met 1.100 kinderen kan dat helaas niet altijd.
Het is wel ieder seizoen zo, dat iedereen binnen een paar weken weer vrienden maakt binnen zijn nieuwe team.
Wat is er meegewogen bij de teamindelingen?
*Je wensenlijst (bij de junioren).
* De input van je coach en je trainer.
* Of je eerste- of tweedejaars bent. (We proberen 2e jaars in het 2e jaar in een lijn altijd hogerop in de lijn te plaatsen dan het jaar daarvoor).
In iedere lijn is team 1 het sterkste team en is team 2 het op één na sterkste team van de lijn. Daarbij wordt niet gekeken naar eerste- of tweedejaars spelers/speelsters. Hoe lager het teamnummer hoe belangrijker de sociale component meeweegt.
We hebben afgelopen seizoen op twee meetmomenten beoordelingen ontvangen van trainers en coaches. Daarnaast zijn onze eigen waarnemingen langs de velden en de bevindingen tijdens de selectietrainingen meegenomen voor de indelingen.
Sommige ouders hebben gevraagd ook rekening te houden met woonplaats en/of scholen. Helaas maakt dat de puzzel (die toch al uiterst gecompliceerd is) onmogelijk.
Het streven bij de breedteteams is om
een homogeen spelniveau te realiseren omdat het spelplezier daarmee het meest
gebaat is. Dat gebeurt aan de hand van de input van trainers en coaches.
Vervolgens worden daar zo veel mogelijk vriendinnenverbanden aan toegevoegd.
Dat is een puzzel op zichzelf want daar waar Emma voor Sophie en Merel kiest,
kiezen Sophie en Merel doorgaans niet voor Emma maar voor hele andere meiden.
De namen in het voorbeeld zijn overigens fictief... :-)
Het zal voor iedereen duidelijk zijn dat de indeling altijd een lastige puzzel is. De indeling is definitief, wat betekent dat er NIET gewijzigd zal worden.
We kunnen niet genoeg benadrukken dat we er van doordrongen zijn dat een gevoel van teleurstelling zich van een (heel) beperkt aantal jongens, meiden en ouders meester zou kunnen maken.
Iedereen is welkom om zijn lijnco per mail een toelichting te vragen maar dat hoort op een respectvolle wijze te gebeuren.
De ervaring heeft helaas geleerd dat sommige ouders hun emoties in het eerste moment nogal de vrije loop geven en zich tamelijk onheus opstellen. Dat is voor de club onacceptabel.
Iedereen mag er op vertrouwen dat de samenstelling met uitsluitend positieve intenties heeft plaatsgevonden.
Wellicht is het daarom een idee om een telefoontje of mailtje een weekje in de ijskast te houden en de zaak dan nog eens rustig opnieuw te beoordelen.
Ik wens iedereen een geweldig seizoen 2015/2016, zowel binnen als buiten de lijnen!
Volgende week hebben we ook het trainingsschema gereed. Ook dat zal per mail bekend worden gemaakt.
Voor nu: een fijne zomer en tot ziens langs de lijn.
René van Hattum
Teams 2015-2016
Junioren
meisjes A1
Willemijn van Bazel, Meike Boxem, Emma van Diest, Sophie de Groot, Bo Havinga,
Imre ter Hedde, Maaike Heerschop, Roos (Rosalinde) Hoving, Heleen de Jonge,
Isabelle ter Laak, Dieuwertje van Lieshout, Adrienne den Ouden, Hannah Paardekooper,
Lila Peletier, Nienke Rozenberg, Isabelle Thierry, Eva Ulmer, Willemijn
Verschuren, Isabel Wessels
meisjes A2
Karlijn van Barneveld, Bregje Bijvoet, Anne van den Brand, Kiki van Dam, Laura
van Gils, Julia Glaser, Frédérique de Lange, Floor Laseur, Julienne Lemmens,
Franka Marseille, Nouryt Prinsze, Anne Roeloffzen, Vere Smitka
meisjes A3
Jet Bruin, Isabelle Brunekreef, Jet van den Burg, Joya van Dijk, Tamara
Gelderblom, Laura ten Hagen, Elise Kooij, Bodine Kornman, Karlijn Van der
Laken, Lara Luberti, Merel Nieuwenhuijsen, Julie Rasch, Rebecca Spakman,
Merijne Spits, Merel Stroomer, Jill Vermeulen, Carlijn de Vos, Pauline Wiewel
meisjes A4
Hester Baars, Noa Beijen, Maxelante Bussemaker, Lois van Eck, Nina Hoogland,
Eva Janmaat, Annelot Janssen, Sabine van der Laken, María Liesker, Sofia
Moliboga, Marloes Mulder, Malou Nods, Unianne Schipper, Michelle Steinvoort,
Florence Valkenburg, Marieke Vriens, Charlotte Wessels
meisjes B1
Daniëlle Bakker, Wies Buitenhuis, Isabelle Cartigny, Nora Donders, Nour
Iliohan, Bai Klap, Saartje Kok, Luisa Kuipers, Juliette du Marchie Sarvaas,
Mare Moojen, Anne Mulder, Annelot Oostendorp, Yente Pols, Klaartje Veen,
Annemarie Wiewel
meisjes B2
Florine Bezoen, Sophia Bournas, Kiki Dekker, Feline Dupuits, Sam Eijpe, Hannah
Hartgerink, Babette Heijmans, Cato Hermans, Suzanne de Jong, Florien Koenders,
Emily Messiha, Daniek de Raadt, Lisa Rempt, Lisanne Wezenaar
meisjes B3
Isa van Beek, Renee van den Camp, Elena Gianotten, Gaya Gustafsson, Anouk van
Hunnik, Carolien Janssen, Wenya Kluck, Estella Onrust, Linde Roeloffzen, Emma
Ruijs, Joeki Smeekes, Maud Smits, Puck Stok, Sarah Zandbergen
meisjes B4
Indya Beerens, Fleur Berbers, Floor Broer, Bibi Bussemaker, Amy van Ernst, Lisa
Heijmans, Lisa Herrman, Marije Hilberts, Jooske Jaartsveld, Luna Janssen,
Valérie Jorissen, Emma Lemmens, Tessa Mei, Lineke Starink, Pleuntje Verrips
meisjes B5
Marit Bekkers, Julia van den Berg, Irene Bol, Florence van Gilse, Babet ten
Hagen, Nadine van Heerde, Nienke Kempes, Annelou Knol, Emma Lindenkamp, Fanny
Luijten, Floor Rozenberg, Meike Schaapveld, Bente Scholten, Isabelle Smit,
Sophie Steenbeek
meisjes B6
Laure Beerthuizen, Roos van den Berge, Eva Bon, Charlotte Braam, Agustina
Cabado, Luna Contreras Gimenez, Nadia Felderhoff, Klaske Laauwen, Frederiek
Oude Elberink, Susanne Rulo, Noor Schaafsma, Josephine Scholte, Désirée
Schoonbrood
meisjes B7
Charlotte Arends, Pleun Beesems, Femke Dekkers, Camille Jonckers, Emma de
Kloet, Milou Miedema, Maartje Molhuysen, Emily Neher, Pien Nieland, Lara van
Oostveen, Juliette Roeders, Pascale Schellekens, Ingrid Stoffels, Sterre
Veenstra
meisjes C1
Sophia Dokter, Luca van Gelderen, Marrit Gustafsson, Sanne Hak, Fay Havinga,
Daniek Jansen, Manon Kempes, Berber Kok, Marie Leck, Roos Lemmens, Maartje Lindeboom,
Noëlle van der Molen, Eline Oldeman, Cato Pont, Leonoor Six, Roza van Straten,
Isabelle Visser
meisjes C2
Sarah Bongers, Anna Cramer, Feline Eddes, Vera van den Hil, Luka Hoefnagel,
Julie de Jong, Pien van der Meij, Puck Monseurs, Veerle van der Net, Puck
Nissen, Marit van Ommeren , Maeve Schutter, Molly Wintershoven
meisjes C3
Floortje Albers, Lena Balkenende, Rosalie Groeneveld, Justien ten Hagen, Rosa
van der Heijden, Marleen Hellebrekers, Leonie van Laar, Eva Luberti, Floor
Oosterhoff, Charlotte Scholte, Rinske Smit, Philippine Straus, Myra Stroeven,
Minne Voskuilen, Sophie Wittgen
meisjes C4
Danique Braam, Isabel Dasselaar, Daisy van Diemen, Elana Gupffert, Milou van
Hasselt, Laura Henrar, Liselotte Jaartsveld, Pien Landman, Milou Lauret, Lisanne
van Leeuwen, Linde Nieuwenhuijsen, Lorijn Smeink, Noortje Spelt, Liselot
Verschuren, Jet Willemsen
meisjes C5
Emilie van den Akker, Jasmijn Bergervoet, Anna van Delden, Félien de Esch,
Joanne Held, Sira Holtrop, Eva ten Hoopen, Laetitia van Kippersluis, Anneloes
van der Kooij, Carlijn Kort, Ayla van Rijn, Vera Spee, Bo Tordoir, Eva Witlox,
Luce Zoontjens
meisjes C6
Dora Huyskes, Karlijn Jennen, Isabelle Jorissen, Lin Kluck, Jip van Leur, Inés
Liesker, Susanne Mei, Willemijn Mouw, Josephine Mulder, Donna Smeekes, Katja
Smeekes, Claire Smits, Maud Starink, Babette van Zadelhof
meisjes C7
Emma Boelen, Allinda Bramwell, Valerie Brouwer, Julika Bussemaker, Roosmarijn
Hoen, Anne-Roos Keultjes, Jikke Kielstra, Rosalie Muijen, Charlotte Roosjen,
Zosia van Schoonhoven, Bobien Stoop, Roos Valkenburg, Sophie Wits, Elena van
Zaanen
meisjes D1
Sofie van Aarle, Roos Battjes, Caroline Bos, Danique van Diemen, Yfke van
Doorn, Marte Eddes, Frederique Groot, Livia Habermann, Fy Meijer, Fay van de
Roer, Vivienne Roovers, Annemijn Voerman, Indira Zoontjens
Trainer/coach: Cindy Kniep
meisjes D2
Puck Bezemer, Olijn Boor, Sascha Bournas, Linde Julie Breedveld, Veerle
Gianotten, Isabelle Herrman, Maura Hooiveld, Dagmar Klaassen, Sophie Kok,
Floran Langeler, Sam Mesman, Marilène van der Molen, Juul Monseurs, Lieve
Paauwe
meisjes D3
Eva Dekkers, Pleun van Essen, Maartje Kempes, Sinta Kok, Puck van Leur,
Jozefien Lindenkamp, Pien Meyer, Loes Oosterhoff, Frederiek Pel, Bente
Schlüter, Marenthe Straus, Imme Witlox, Emilie Wittgen, Emma Wolters
Trainer/coach: Bram van Essen
meisjes D4
Robin Albers, Emma Dubel, Brechtje van Essen, Juul van Heemskerck van Beest,
Feline van Hoeke, Beau van Hunnik, Fien Könings, Eva Kool, Feline van 't Loo,
Valerie Michielsens, Nora Schimmel, Sophie Smeets, Iris Textor, Anouk Vriens
meisjes D5
Isabel Beerens, Pien Bouwmeester, Maud Camfferman, Emma Groeneveld, Britte van
Herwijnen, Marlijn Hondeman, Claartje Huyskes, Charlotte Klercq, Isa Kok, Silke
Landman, Lieke Lindeboom, Madelon Mouw, Isa Timmermans, Sophie Wijnen
Coach: Oscar Landman
meisjes D6
Anne Aben, Guusje Andriessen, Minke van Baars, Nina Bakker, Donna Bijlsma,
Lieke van Dijk, Daphne Groenewold, Cato van Haarlem, Mikki Medendorp, Kim
Neher, Linde van der Net, Nelle van Term, Josephine Voeten, Maud van der Woude
meisjes D7
Frederique Van Eck, Willemijn van Egmond, Anna Giskes, Amelie Hamamoto, Bibi
Jongbloed, Sarah Lahat, Danae Lamme, Annemee Nengerman, Floor Oerlemans, Liv
Rambow, Romée Schaap, Anna Schreurs, Isabelle Slootweg, Wies van der Zwet
Coach: Herman Giskes, Dick Schaap
meisjes D8
Lotte Beckmann, Eva Bergen, Judith Boelen, Feline Brouwer, Anna de Buck, Jetje
Derksen, Carlijn Jacques, Anneloes Koopman, Floor Moolhuizen, Noortje Pel, Roos
van de Riet, Mirre Vos, Myrthe Weistra, Famke Wentholt
Coach: Rodney Brouwer
jongens A1
Maarten Bongers, Lucas Bouwman, Thomas Bouwmeester, Joep Brouwer, Sven Donders,
Noud de Groot, Vincent Hilling, Sil Iliohan, Max Kapteijns, Karel Karis, Jochem
Kok, Don Ruiz Hoogcarspel, Daniel Ruiz Hoogcarspel, Daan Smits, Do te Stroet,
Joppe Veen
jongens A2
Martijn Bezoen, Willem Blom, Bas Copper, Roderick 't Hart, Kevin van der
Hoeven, Joep Kapteijns, Tjard Langhout, Jasper Liem, Iñaki Liesker, Coen van
Mierlo, Olivier Pont, Tim Vijverberg, Joep Weermeijer, Sal Wispelweij
jongens A3
Floris van den Blink, Bart Fock, Rutger van Gilse, Merijn de Groot, Daniel Jacobs, Coen van
Kleef, Bob Kreiken, Leonard Malessy, Denzell Melles, Gijs van Mierlo, Maarten
Mulder, Gerard Noordhuis, Tommy Peters, Samir van Rijn, Cees Verrips
jongens A4
Bob van Bemmel, Henny van Bronckhorst, Jelle Brouwer, Thomas Cramer, Idsart
Dikkers, Jonathan Gur, Tom Hemelrijk, Kolya Holtkamp, Lucas Melis, Oscar de
Muinck, Koen Pruijn, Niels Roeders, Thomas Rombout
jongens B1
Tijn van der Aa, Jeppe Bannenberg, Bas de Groot, Maurits de Groot, Daan van
Holten, Nils de Korte, Cristian Kuipers, Thomas Rijken, Hugo Simons, Pjotr
Slikker, Stijn Stegeman, Loïc van Velsen, Boris Visser, Oscar Wezenaar, Koen
Wissink
jongens B2
Ydo Bergstra, Friso Bleeker, Pieter-Bas Bok, Olaf Bongers, Tijmen Bouwman, Joep
de Esch, Vincent van Gils, Rogier Hellebrekers, Okke Hoes, Gijs Keus, Mathijs
Mulder, Max Muller, Thijs van Ommeren, Tijn Smeink, Daniel Suurland
jongens B3
Quinten Hakvoort, Thijs van der Heijden, Jochem Herrebrugh, Guus Keultjes,
Hendrik Meijer, Tammo Noordhuis, Pieter Pel, Boudewijn Schaap, Folkert Straus,
Maarten Tak, Willem Thierry, Lodewijk van Veen, Philippe Verhagen, Jasper de
Winther, Caspar van Zaanen
jongens B4
Olle Beijen, Bob Groot, Wibbe van der Horst, Hein Huyskes, Matthijs Jennen,
Lucas Jorissen, Thijs Leck, Floris Leeftink, Nikolai Moliboga, Sam Nengerman,
Floris Nieuwenhuijsen, Eric Prins, Willem-Age Starink, Berend Ysbrandy
jongens C1
Tommie van Aarle, Jasper van den Barselaar, Taco Bongers, Bouwe
Buitenhuis, Sjoerd van Doorn, Niek Hartgerink, Ties van Heemskerck van Beest,
Nout Hermans, Jasper Herrman, Tycho Moojen, Julius Oude Elberink, Hidde van der Plas, Willem Ulmer,
Stijn Verver
jongens C2
Morris Bruin, Tjalling Galema, Rafael Gulati, Jules Habermann, Matthijs Knol,
Sam van Leur, Niek Meindertsma, Pepijn Rijken, Boris Sweerman, Flynn Bezemer, Dirk-Jan van Ommeren, Joris Lindenkamp, Joris Laauwen
jongens C3
Joris van den Brand, Julius Brouwer, Hein Busschers, Just Copper, Jip Dollé, Peer
Galema, Finn Havinga, Ole Janssen, Mart Klaassen, Tim 't Loo, Quinten Schimmel,
Rowan Simonse, Olivier van Veen, Hidde Visser
jongens C4
Tristan Boutkan, Gijs Bouwmeester, Julius Brouwer (v), Marijn Chiu, Lodewijk
van Delden, Hugo van der Heijden, Matthijs Heijmans, Maurits Hilling, Pepijn de
Jonge, Ilja Keukenkamp, Gijs Six, Casper Weiss
jongens C5
Martijn Bok, Marijn van den Brande, Tobias Deurloo, Laurens Dusink, Koen
Herrebrugh, Jibbe Jaartsveld, Samuel Liasam, Joep van Maastrigt, Eger Miedema,
Jan Molhuysen, Levi Polak, Tim Roeders
jongens D1
Reener Bakker, Maas Bakker, Cesar de Beer, Julius Chiu, Wik van Gelderen,
Thijmen Hartman, Gijs van der Horst, Jasper van Kippersluis, Marnix Leeftink,
Pepijn Paauwe, Rep van Puffelen, Willem Slikker, Thom Wits, Ties Ysbrandy
jongens D2
Olivier van den Akker, Colin de Graaff, Dirk de Groot, Wieger de Heer, Ole van
Holten, Quinten de Jong, Boudewijn Lamberts, Robbe Man, Thijmen Netze, Noah Okx, Max
Simons, Floris van Tongeren, Morris Ykema, Youp Zielhuis
jongens D3
Beer Baas, Christian Braam, Max Gillisse, Iano Gulati, Okke Kielstra, Victor Muijen, Sebastian Rietema, Thomas Rood, Quinten Schaapveld, Gunnar
Stoffels, Theun Verrips, Jort van Wijk
jongens D4
Lukas de Esch, Siebren Dubois, Mees Griffioen, Thom de Groot, Rens ten Holder,
Martijn Jaartsveld, Keimpe Jansen, Thomas Koster, Loek van Loenen, Luit van
Puffelen, Luc Ramondt, Wouter Siezen
jongens D5
Floris Behrens, Thomas Brouwer, Gabriël Graaff, Reinout de Groot,
Alec van der Heijde, Pablo Kramer, Elias Lamme, Philippe-Albèrt Mebarki, Nils
Monteban, Pieter Reijnen, Nout Schoonakker, Alexander Styebyelyev
Jongste Jeugd
meisjes 8E1
Nina van den Barselaar, Bobby van Gelderen, Jolien Hartgerink, Nina Hartman,
Milou Heuker, Roos Koekkoek, Laura Oldeman, Mette van de Roer, Maud Rosenland,
Esmee Waelkens
meisjes 8E2
Anne-Sophie van den Akker, Sterre Custers, Guyonne Henrar, Suus Konings,
Florine van Ommeren, Mies Polak, Juliette Soet, Amber Textor, Phileine Van
Tongeren, Anne de Vries
meisjes 8E3
Fleur Agterberg, Marit Agterberg, Claire Braams, Mare Breedveld, Famke de
Graaff, Ella Nicholson, Daantje van Onna, Kim van der Reijden, Robine Segaar,
Keetje Wintershoven
meisjes 8E4
Vera Beuving, Mette Camfferman, Isis Kooi, Roos Mei, Else Schimmel, Lieve
Seinen, Isabelle Six, Marieke Slikker, Yke Stoker, Merel Thewessem, Puck Uringa
meisjes 8E5
Lara Bangma, Roos Beerthuizen, Charlotte Bos, Benthe Hartman, Parrish van Hese,
Isa Jongerius, Catootje Kielstra, Cato Meyer, Brunelle Rodenburg, Milou
Testroote
meisjes 8E6
Ellen Boot, Elise de Buck, Lynn Gillisse, Philine Groeneveld, Lejla de Keizer,
Merel van de Riet, Annique Schaeffer, Jorja van Vliet, Sophie de Winther, Julie
van 't Zet
meisjes 6E1
Valerie van den Broek, Josephine Fiselier, Feline Koster, Danee van der Molen,
Isis van Ouwerkerk, Marlijn Swaan, Irene van der Wijk, Suus Zielhuis
meisjes 6E2
Mijntje Bruin, Luca Hordijk, Noa Marquardt, Julia Nagel, Anouk Rood, Annabelle
Stegeman, Cato Vermolen, Lieve Wensing
meisjes 6E3
Isabelle Behrens, Rosalie van Heeswijk, Sanne van der Heijden, Kaate
Moolhuizen, Pleuntje Nissen, Felice Pel, Bes Reineke, Milou Sijms
meisjes 6E4
Bente Broekhoff, Charlotte Cartigny, Marijn Fett, Ella Hupkes, Anne-Milou
Pillot, Zoë Prummel, Ruby Tielrooij, Elsje van Vroonhoven
meisjes 6E5
Fraukje van Baars, Karlijn Braams, Isabel Bridie, Lola Lamme, Rosa Nijssen, Isa
Stoutenburg, Myrthe van 't Zet, Emma Zonneveld
meisjes 6E6
Fleur uit den Bosch, Sophie Bottenheft, Kiki van Dijen, Quirine Geersing, Roos
Jongbloed, Loulou Lamme, Rosalinde Lindeijer, Lisa Weebers
meisjes 6E7
Marijn Bakker, Valerie Brouwer, Fiene van Dijk, Sophie Geerts, Charlotte
Grandguillaume, Emma Koestal, Charlotte de Leeuw, Pleun Slaghek
meisjes F1
Lot Bensdorp, Anne-Mae Braam, Carmen Chiu, Jena Geels, Emily Hayden, Puck van
Leeuwen, Kiki Reinders, Jasmijn Smit
meisjes F2
Melline de Groot, Ilana Hoek, Anouk Jaartsveld, Farah Kurpershoek, Elize Van
Loenen, Quirine van Marle, Noor Timmerman, Lot Zeeman
meisjes F3
Mette Abspoel, Charlotte de Buck, Maartje van Dooren, Kike Jansen, Gwen Kooman,
Julia Nicholson, Fleur Smeets, Bente Tissink
meisjes F4
Sterre Beijdorff, Milly van den Berg, Annelieke Makkinje, Rosemarijn
Middelburg, Eline Morsink, Karlijn Soet, Lotte Vos , Rosalie De Waij
meisjes F5
Sterre Broedersz, Nina Bruinsma, Mare Camfferman, Frederique Fiselier, Jasmijn
Holleman, Annabel Monteban, Madelief de Vries, Florentijn van Zoeren
meisjes F6
Quinta Briel, Senna van Diemen, Lotte Dolsma, Julie van Gelderen, Minke
Hartman, Jule Huisinga, Anne Jacques, Eline Serpenti
meisjes F7
Puck Robin van Galen, Olivia Hoffer, Charlotte IJsseldijk, Anneroos Kamphuis,
Maya-Thuja Schuring, Lola de Wijs, Emmy de Gelder
meisjes BK 1
Amber van Arkel, Isabelle Beckmann, Sarah van Dommele, Mikki van Jaarsveld,
Isabelle Koestal, Nikki van Metelen, Roos van der Schoot, Jente Vroon
meisjes BK 2
Nicky Buiteman, Isole Van Heloma Lugt, Uma Kurpershoek, Maud Lohman, Émilie de
Munk, Minke Roef, Anne Swaan, Isis Verhoeff
meisjes BK 3
Evie den Boer, Valerie Bridie, Jip Duker, Bo Feller, Laura Giacometti, Phebe
Stoutenburg, Charlotte de Vries, Limore Zarr
meisjes BK 4
Sien van der Does, Vere Jansen, Florine Kamphuis, Veerle Kleijn, Vita Langerak,
Pien Nillesen, Maud Salomonson, Julia Zonneveld
meisjes BK 5
Isa van den Brink, Florine Donker, Margot Groothengel, Philippine Kappert, Fiep
Kroeze, Emma Van de Pas, Philomey Schuring, Juliette van Vliet
meisjes BK 6
Sacha Coolman, Marije Doornenbal, Babette Hendriks, Anouk Heuker, Sarah Nagel, Pleun Oerlemans, Elke Woerdeman, Mette Ykema
Funkey meisjes
Emilie Anema, Lotte Bood, Juliëtte Bos, Floor Bruin, Jet Van Dam, Jikke van
Dijk, Pander Docters van Leeuwen, Norelie De Groot, Belle Hania, Mijntje Den
Hartog, Guusje Heidstra, Jill Jansen, Noor de Jonge, Ariana de Keizer , Cleo
Kotting, Pleun Kroon, Tessa Labrujere, Marije Makkinje, Phileine van Marle,
Merle Menkhorst , Sophie Loïse Niermeijer, Willemijn van der Pol, Quirine van
der Pol, Sara Ruwers, Lauren Schram de Jong, Liselotte van der Sluis, Josephine
Soet, Fiene Storm, Lana Tazelaar, Felice Andrea Vitalis, Phileine Vos , Veerle
Wegdam, Anne-Claire van Zoeren
jongens 8E1
Daan Bood, Tom van Erp, Hugo de Jong, Wouter Jongbloed, Pieter Lamberts, Hidde
Leck, Maxime de Leeuwe, Quinten Moojen, Miel Oldeman, Niek van Vroonhoven
jongens 8E2
Flip Van den Berg, Valentijn Groen, Floris Hoen, Eise Jansen, Lucas Jongbloed,
Christian Kesseler, Floris Koster, Kas Van de Velde, Tom Westerwoudt, Stijn
Ykema
jongens 8E3
Gijs van den Berg, Mick Coolman, Eliasse van Dijk, Filip Frissen, Jan-Thijs van
Haarlem, Floris Koelemaij, Olivier Morsink, Bastiaan van Ommeren, Rex Van
Oostrum, Thijs Roosjen, Max de Vries
jongens 6E1
Skip Brull, Ties van Essen, Valentijn Klercq, Hector Man, Mees Oerlemans,
Olivier Scholtze, Daniël Schutter, Tijn Segeren
jongens 6E2
Kasper Boersma, Benjamin Lahat, Abel Opmeer, Olivier Padt, Gijs Siewertsz van
Reesema, Ard Verrips, Tijmen Verwey, Ralph Wolberink
jongens 6E3
Maurits van der Aa, Krijn Amesz, David Claassen, Tijn Griffioen, Simon Koster,
Pepijn Moers, Ties Wentholt, Bas Westerwoudt
jongens 6E4
Roemer Amesz, Lucas Giskes, Rein Miedema, Felix Pel, Jurriaan Pel, Jurre
Schuyt, Taeke Timmermans, Hidde van der Woude
jongens F1
Tim Bood, Jim Brouwer, Sweder Docters van Leeuwen, Ids Jansen, Sieb de Jonge,
Olivier Pillot, Rijk van Vroonhoven, Pepijn Wegdam
jongens F2
Teun Busschers, Hidde Hartman, Floris van Hoeke, Julius Jansen, Wouter
Koelemaij, Sebastiaan van Luttervelt, Pieter Voerman, Wick Ysbrandy
jongens F3
Senne Friedrichs, Koen Hendriks, Fabian van der Kooij, Tobias Netze, Kobus
Oosterhoff, Jonas Segeren, Timothy Wagland, Lucas Wijnen
jongens F4
Reinier van den Akker, Stijn Bangma, Sjors van Eck, Pepijn Kuilman, Thijmen
Rempt, Reinoud Ruyte, Jonah Testroote, James Gosling
jongens BK1
Wessel Boersma, Olivier Moers, Jonathan Nijssen, Mika Okx, Thomas Padt, Linus
van Puffelen, Berend Smits
jongens BK2
Naut Beuving, Steijn Bremer, Julius Diesch, Hugo Giskes, Symon Keijzer, Teun te
Riele, Luuk Weebers
jongens BK3
Olivier Van der Aa, Ole de Gooijer, Mees Den Hartog, Bram Nieuwenhuis, Jan
Sentjens, Max van Vloten
Funkey jongens
Coen Boot, Casper Briel, Didier Brouwer, Finn Brull, Charlie Dollé, Joey van
Groeningen, Wessel van Heeswijk, Ivan van der Hoeven, Mels Kooman, Philip
Lamberts, Valentijn Scholtze, Roderick Stork, Tim Tazelaar, Guus Thomas, Nout van Wingerden
Zojeco
Zondag Meisjes E8
Benthe da Costa, Roos Huisman, Aimee de Jonge, Benine Kalff, Indy Maeijer,
Luhne van Roemburg, Isa Springer, Mathilde Stork, Marit Urbanus, Jasmijn Wenting
Zondag Meisjes C1
Anne Biemans, Juliette van den Broek, Kim voor den Dag, Mary Dessé, Ciara
Hayden, Beyonce van Hese, Isabel Kerkhof, Jasmijn Mesu, Bé Reineke, Dani
Siahaija, Medee Visser, Inez van Vliet, Jitta Voskuilen, Florence De Waij
Zondag Meisjes D1
Senna Bakker, Sterre de Beer, Sasja van den Beukel, Pam van Eck, Noa Hengeveld,
Suzanne Kleijwegt, Senne Koekkoek, Isa van Kuler, Esmée Lindaart, Ayla Monsees,
Jula Van Oudenaarde, Isis Reichert, Ellen Ridder, Jasmijn Verwey
Zondag Meisjes D2
Isis Arnold, Pieternel van Breemen, Anne-Marie Brouwers, Jasmijn Diemel, Sanne
Dolsma, Meike Elbersen, Loulou Hickendorff, Floortje Janssen, Marilie Kalff,
Lisa Kok, Rosaly Ligthart, Charlotte McDonough, Eva Mesu, Julia Wagland, Imme
De Wijs
Zondag Meisjes 6E1
Lena Eckardt, Riva Van der Flier, Jantien Huisers, Jill Huisman, Jin Junte,
Louisa Kool, Lisanne Muller, Fayah Pengel
Zondag Meisjes 6E2
Mirthe van den Ancker, Lisa van der Bijl, Isabel Derks, Féline Heukelom,
Maartje Nieuwenhuis, Arielle Topma, Mare Walhof, Xanne Workel
Zondag Jongens 8E1
Thomas Birnie, Rutger Dusink, Diesel Jousma, Raffael Kramer, Rijk Langerak,
Gabriel Levie, Huub Monsees, Bas van Overbeek, Diederik van de Riet, Terus de Gelder
Zondag Jongens D1
Zhong Beerdsen, Lars Elbersen, Koen Langerak, Beau van de Linde, Bink van de
Mosselaer, Stijn Nuvemann, Tom van Overbeek, Victor Prins, Sjoerd Sonneveldt,
Derk Steenbeek
Zondag Jongens 6E1
Matthijs Duurland, Daan Hardonk, Ids Hooghiemstra, Rhys Jackson, Wolf van
Noort, Teun Sonneveldt, Willem Steenbeek, Eli Suurling
Zondag Jongens F1
Jort van Nouhuys, Stijn van de Pas, Jesper Simonse, Xavier Stork, Bastiaan
Willems, Hugo Wits