Senioren
Dames DJ1
21:00 - 22:00
KGS - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Dames DJ2
21:00 - 22:00
KGS - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
meisjes A1
19:00 - 20:30
KGW2 - AB
Trainer(s)
Sander Mars
Jeroen Hondeman
Opmerkingen
meisjes A2
19:00 - 20:00
KGS - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren B
meisjes B1
19:15 - 20:45
KGW2 - CD
Trainer(s)
Menno van der Veen
Opmerkingen
Junioren C
meisjes C1
18:00 - 19:00
KGW2
Trainer(s)
Elbert Giskes
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes C2
18:00 - 19:00
KGW2
Trainer(s)
Elbert Giskes
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes C3
18:00 - 19:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
meisjes C4
17:00 - 18:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
meisjes C5
17:00 - 18:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
meisjes C6
18:00 - 19:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
meisjes C7
18:00 - 19:00
KGS - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes C8
17:00 - 18:00
KGS - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren D
meisjes D1
16:00 - 17:00
KGW2
Trainer(s)
Cindy Kniep
Menno van der Veen
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes D1
17:00 - 18:00
KGW2
Trainer(s)
Cindy Kniep
Elbert Giskes
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes D2
17:00 - 18:00
KGW2
Trainer(s)
Cindy Kniep
Elbert Giskes
Menno van der Veen
Opmerkingen
meisjes D3
16:00 - 17:00
KGW2
Trainer(s)
Menno van der Veen
Elbert Giskes
Opmerkingen
meisjes D6
16:00 - 17:00
KGS - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
meisjes D9
16:00 - 17:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
meisjes 8E1
18:00 - 19:00
KGS - AB
Trainer(s)
Frans Tordoir
Opmerkingen
meisjes 8E2
18:00 - 19:00
KGS - AB
Trainer(s)
Frans Tordoir
Opmerkingen
meisjes 8E3
17:00 - 18:00
KGS - AB
Trainer(s)
Frans Tordoir
Opmerkingen
meisjes 8E4
17:00 - 18:00
KGS - AB
Trainer(s)
Frans Tordoir
Opmerkingen
meisjes 8E5
16:00 - 17:00
KGS - AB
Trainer(s)
Frans Tordoir
Opmerkingen
meisjes 8E6
16:00 - 17:00
KGS - AB
Trainer(s)
Frans Tordoir
Opmerkingen
Overig
trimhockey maandag
20:30 - 21:30
KGW1
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
Junioren A
jongens A2
20:00 - 21:00
KGS - CD
Trainer(s)
Arnoud Brouwer
Opmerkingen
jongens A3
20:00 - 21:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
jongens A4
20:00 - 21:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Fred Pangemanan (Pang)
Opmerkingen
Junioren B
jongens B1
19:00 - 20:30
KGS - AB
Trainer(s)
Hans van den Brande
Opmerkingen
jongens B3
19:00 - 20:00
KGZ - AB
Trainer(s)
René Rodenburg
Opmerkingen
Junioren C
jongens C1
19:00 - 20:00
KGW1
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
Opmerkingen
jongens C2
19:00 - 20:00
KGW1
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
Opmerkingen
jongens C5
17:00 - 18:00
KGW1 - CD
Trainer(s)
Elbert Giskes
Opmerkingen
Junioren D
jongens D1
18:00 - 19:00
KGW1
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
Opmerkingen
jongens D2
18:00 - 19:00
KGW1
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Annigje de Jonge
Opmerkingen
jongens D3
16:00 - 17:00
KGZ - CD
Trainer(s)
Charles Tordoir
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
jongens 8E1
17:00 - 18:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Opmerkingen
Jongste jeugd E
jongens 6E1
16:00 - 17:00
KGW1 - AB
Trainer(s)
Eric Dijxhoorn
Opmerkingen
 
 

Hoofdsponsors