Wedstrijdschema

Dames
Dames 1 zaal - Soest D1
15:30
Uit
Dames 1 zaal - U.S.H.C. D1
16:10
Thuis
Dames A zaal - Kromme Rijn DA
17:40
Thuis
Dames A zaal - Amersfoort DA
18:20
Uit
Meisjes A
meisjes A1 zaal - HCDoorn MA1
19:00
Thuis
meisjes A1 zaal - Loenen MA1
20:20
Thuis
meisjes A1-2 zaal - Amersfoort MA12C
17:00
Uit
meisjes A1-2 zaal - Shinty MA12C
17:40
Thuis
meisjes A2 zaal - Weesp MAB12C
19:40
Thuis
meisjes A2 zaal - Houten MA2
20:20
Thuis
Meisjes B
meisjes B1 zaal - Shinty MB1
11:30
Thuis
meisjes B1 zaal - Voordaan MB1
12:50
Thuis
meisjes B2 zaal - Almeerse MB4
11:40
Uit
meisjes B2 zaal - Loenen MB2
12:20
Thuis
meisjes B3 zaal - Hoevelaken MB1
15:40
Uit
meisjes B3 zaal - Amersfoort MB3
16:20
Uit
meisjes B5 zaal - IJsseloever MB3
16:00
Uit
meisjes B5 zaal - Kampong MB6
16:40
Thuis
meisjes B6 zaal - Nieuwegein MB4
15:00
Uit
meisjes B6 zaal - Rijnvliet MB3
15:40
Uit
meisjes B8 zaal - M.H.C. Barneveld MB2
13:00
Uit
meisjes B8 zaal - SCHC MB11
13:40
Thuis
Meisjes C
meisjes C1 zaal - Loenen MC1
13:40
Uit
meisjes C1 zaal - Lelystad MC1
14:20
Uit
meisjes C1-2 zaal - H.C. Eemvallei MC12C
09:00
Uit
meisjes C1-2 zaal - Naarden MC12C
09:40
Thuis
meisjes C2 zaal - Baarn MC12C
15:00
Thuis
meisjes C2 zaal - Culemborg MC1
16:20
Uit
meisjes C8 zaal - Hoevelaken MC3
17:00
Thuis
meisjes C8 zaal - Naarden MC9
18:20
Uit
Meisjes D
meisjes D1 zaal - Houten MD1
13:30
Uit
meisjes D1 zaal - Laren MD1
14:10
Uit
meisjes D1-2 zaal - Hilversum MD12C
11:00
Thuis
meisjes D1-2 zaal - Maarssen MD12C
12:20
Thuis
meisjes D2 zaal - Houten MD3
11:00
Thuis
meisjes D2 zaal - Voordaan MD3
12:20
Thuis
meisjes D3 zaal - Fletiomare MD56C
09:00
Thuis
meisjes D3 zaal - Gooische MD4
10:20
Thuis
meisjes D4 zaal - Maarn MD1
09:40
Thuis
meisjes D4 zaal - Hockeyclub De Haaskamp MD3
10:20
Uit
meisjes D6 zaal - Almeerse MD6
13:00
Thuis
meisjes D6 zaal - Kampong MD11
14:20
Uit
Meisjes E
meisjes 8E2 zaal - Kampong M8E2
09:40
Uit
meisjes 8E2 zaal - Maarssen M8E1
10:20
Thuis
meisjes 8E4 zaal - UNO M8E1
09:15
Uit
meisjes 8E4 zaal - Woerden M8E2
09:55
Thuis
Heren
Heren 1 zaal - Nieuwegein H1
13:00
Uit
Heren 1 zaal - Leusden H1
13:40
Thuis
Jongens A
jongens A3 zaal - Weesp JA2
13:30
Thuis
jongens A3 zaal - HCDoorn JA3
14:50
Uit
Jongens B
jongens B1 zaal - Fletiomare JB1
15:40
Uit
jongens B1 zaal - Amersfoort JB1
16:20
Uit
jongens B1-2 zaal - Amersfoort JB12C
11:00
Uit
jongens B1-2 zaal - Phoenix JB2
11:40
Uit
Jongens D
jongens D1 zaal - Schaerweijde JD1
11:00
Uit
jongens D1 zaal - Laren JD1
11:40
Uit
jongens D1-2 zaal - Houten JD12C
15:00
Thuis
jongens D1-2 zaal - Hilversum JD12C
16:20
Thuis
jongens D2 zaal - Fletiomare JD4
13:00
Thuis
jongens D2 zaal - Baarn JD12C
14:20
Thuis
jongens D3 zaal - Fletiomare JD5
13:40
Uit
jongens D3 zaal - SCHC JD5
14:20
Uit
Jongens E
jongens 8E1 zaal - Nieuwegein J8E1
11:00
Uit
jongens 8E1 zaal - Lelystad J8E1
11:40
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Fletiomare MD56C - Gooische MD4
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Voordaan MD3 - Houten MD3
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Hilversum MD12C - Maarssen MD12C
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Voordaan MB1 - Shinty MB1
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Baarn JD12C - Fletiomare JD4
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Almere MD6 - Kampong MD11
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Maarn/Doorn JA3 - Weesp JA2
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Doorn/Maarn JA3 - Weesp JA2
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Baarn MC12C - Culemborg MC1
15:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Houten JD12C - Hilversum JD12C
15:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Naarden MC9 - Hoevelaken MC3
17:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Loenen MA1 - Doorn MA1
19:40
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten