Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A1 - HCDoorn MA1
17:30
Uit
meisjes A2 - Shinty MA2
17:45 - KGS
Thuis
meisjes A3 - Culemborg MA2
16:15 - KGZ
Thuis
meisjes A5 - IJsseloever MA5
16:15 - KGS
Thuis
Meisjes B
meisjes B1 - IJsseloever MB1
12:30 - KGW1
Thuis
meisjes B2 - SCHC MB3
16:00
Uit
meisjes B3 - HCDoorn MB2
16:00 - KGW1
Thuis
meisjes B4 - Lelystad MB2
14:00
Uit
meisjes B5 - Houten MB6
16:00 - KGW2
Thuis
meisjes B6 - SCHC MB10
11:15
Uit
meisjes B7 - SCHC MB8
16:30
Uit
meisjes B8 - Lelystad MB5
13:30
Uit
Meisjes C
meisjes C2 - Soest MC1
10:15 - KGS
Thuis
meisjes C3 - Spitsbergen MC2
12:00
Uit
meisjes C4 - Fletiomare MC3
16:15
Uit
meisjes C5 - Huizen MC5
13:15
Uit
meisjes C6 - Hockey Club Zeewolde MC2
10:45
Uit
meisjes C7 - H.C. Eemvallei MC8
10:45 - KGW2
Thuis
meisjes C8 - Nijkerk MC3
11:45 - KGS
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 - Houten MD1
10:30
Uit
meisjes D2 - Rijnvliet MD1
11:45
Uit
meisjes D3 - Naarden MD4
12:30 - KGW2
Thuis
meisjes D4 - Nijkerk MD1
10:15
Uit
meisjes D5 - MHC Muiderberg MD2
14:45 - KGS
Thuis
meisjes D6 - Naarden MD8
13:15 - KGZ
Thuis
meisjes D7 - Naarden MD7
11:30
Uit
meisjes D9 - Hilversum MD9
10:15 - KGZ
Thuis
Meisjes E
meisjes 6E1 - Maarssen ME1
Afgelast
Thuis
meisjes 6E2 - Houten ME1
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E3 - IJsseloever ME5
09:00
Uit
meisjes 6E4 - Fletiomare ME2
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E5 - Spitsbergen ME1
09:30 - KGW1
Thuis
meisjes 6E6 - MHC Muiderberg ME1
09:15
Uit
meisjes 6E7 - Buitenhout MHC ME2
09:00
Uit
meisjes 6E8 - Hockeyclub De Haaskamp ME2
Afgelast
Thuis
meisjes 6E9 - H.C. Eemvallei ME5
n.n.b.
Uit
meisjes 8E1 - Kampong M8E2
08:45
Uit
meisjes 8E2 - Lelystad M8E1
08:45 - KGS
Thuis
meisjes 8E3 - Amersfoort M8E2
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E4 - Spitsbergen M8E2
09:00
Uit
meisjes 8E6 - Culemborg M8E2
08:45 - KGW2
Thuis
Meisjes F
meisjes F1 - Kampong MF4
11:45
Uit
meisjes F2 - Woerden MF2
09:15
Uit
meisjes F3 - Zwaluwen MF2
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F5 - H.C. Eemvallei MF5
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F6 - Phoenix MF4
10:00
Uit
meisjes F7 - Gooische MF3
08:45 - KGW1
Thuis
Jongens A
jongens A1 - Pinoke JA1
14:15 - KGW1
Thuis
jongens A2 - Hockey Club Zeewolde JA1
14:15
Uit
Jongens B
jongens B1 - Naarden JB2
12:30
Uit
jongens B2 - Woerden JB1
00:00 - KGW1
Thuis
jongens B3 - Hockey Club Zeewolde JB1
17:45 - KGW2
Thuis
jongens B4 - Laren JB5
13:45
Uit
jongens B5 - Kromme Rijn JB2
n.n.b.
Uit
Jongens C
jongens C1 - Houten JC1
10:45
Uit
jongens C2 - Leusden JC2
10:45 - KGW1
Thuis
jongens C3 - Shinty JC3
15:45
Uit
jongens C4 - Laren JC6
13:00
Uit
Jongens D
jongens D1 - SCHC JD2
10:45
Uit
jongens D2 - Hilversum JD2
14:45 - KGZ
Thuis
jongens D3 - Baarn JD1
13:15 - KGS
Thuis
jongens D4 - Hockey Club Zeewolde JD1
14:15 - KGW2
Thuis
jongens D5 - Loenen JD3
11:45 - KGZ
Thuis
Jongens E
jongens 6E1 - Phoenix JE3
10:00
Uit
jongens 6E2 - SCHC JE3
09:00
Uit
jongens 6E3 - Fletiomare JE8
Afgelast
Thuis
jongens 6E4 - UNO JE2
Afgelast
Thuis
jongens 6E5 - Hilversum JE4
08:45
Uit
jongens 8E1 - Shinty J8E2
08:45 - KGS
Thuis
jongens 8E2 - Kampong J8E5
08:45
Uit
Jongens F
jongens F1 - Laren JF2
Afgelast
Thuis
jongens F2 - Amersfoort JF3
09:00
Uit
jongens F3 - Laren JF4
n.n.b.
Uit
jongens F4 - Weesp JF1
08:45 - KGW1
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren