Commissies/vrijwilligers

Bestuur &Commissies
Bestuur
Roel Testroote Voorzitter
Esther du Marchie Sarvaas Secretaris
Sebastiaan de Koning Penningmeester
Bas Oude Elberink Hockeyorganisatorische zaken
Stef van Aarle Hockeytechnische zaken
Bob Smit Accommodatie
René Rodenburg Communicatie, Horeca en Events
Clubhuis Commissie
Jaap de Ruiter Voorzitter
Rene van Hattum voor aanvraag gebruik clubhuis en velden
Meral de Jong Barmanager
Peter Bouwmans Clubhuisbeheerder
Communicatie
René Rodenburg Redacteur/webmaster
Hockey Organisatie
Rene van Hattum Clubmanager
Hockey Wedstrijdsecretariaat
Guus Pulkerman Senioren
Jan Schimmel Junioren
Lambert Stumpel Jongste jeugd
Jeugd Commissie
Carolijn Ulmer Voorzitter
Marieke van Eechoud Meisjes A lijncoördinator
Heleen van Heemskerck van Beest Meisjes B lijncoördinator
Kim Camfferman - Timmer Meisjes C lijncoördinator
Annemiek Schipper Meisjes D lijncoördinator
Mark Leck Jongens A lijncoördinator
Jelmer Klaassen Jongens B lijncoördinator
Elisabeth de Jong Jongens C lijncoördinator
Sabine Doets - van den Akker Jongens D lijncoördinator
Jeugd Evenementen Commissie
Nora Donders Voorzitter
Tijn van der Aa Lid
Annelot Oostendorp Lid
Tycho Moojen Lid
Cato Pont Lid
Jongste jeugd commissie
Karen Wibbens Voorzitter
Lambert Stumpel Wedstrijdsecretariaat
Marielle Zielhuis Boschkabouter-competitie coördinator
Caroline Oerlemans 2e jaars E lijncoördinator
Meike de Gruijter 1e jaars E lijncoördinator
Kari Janssen F jeugd lijncoördinator
Laura Kolk Boschkabouters lijncoördinator
Hantzen Blom Funkeys lijncoördinator
Keepersmaterialen
Roel Broer A+B jeugd/senioren
Hellen van Bazel C+D jeugd
Hellen van Bazel E jeugd
Ledenadministratie
Annette Kappelle-ten Herkel Algemeen
Scheidsrechterscommissie
Johan van den Akker Voorzitter&contact KNHB
Marie-Lou Hoencamp Coördinator opleidingen
Nynke Rozemeyer Begeleiding/beoordeling
Mirjam Visser Coördinator begeleiding
Jorgen Donders Leercoach CS+
Eric Bezoen Leercoach CS+
Eric Heerschop Leercoach CS+
Ruud van der Woude Leercoach CS+
Johan van den Akker Communicatie
Harco van den Hil Indeling junioren
Guus Pulkerman Indeling senioren
Astrid Donders Indeling junioren
Birgit Meulenbroek Indeling junioren
Marijke Verdonkschot Indeling junioren
Annemarie Eriks indeling junioren, begeleiding/beoordeling
Senioren Commissie
Leon Simonse Trimhockey maandag/woensdagavond gemengd
Swanny Goei trimhockey woensdagochtend dames
Robien Burgers Dames senioren
Bart Koelemaij Heren veteranen
Senioren Evenementen Commissie
Joost Jaartsveld Voorzitter
Sponsorcommissie
Chris Braam Voorzitter
Erik Bouwmeester Lid
Martijn Wijnen Lid
Paul Klijsen Lid
Sporttechnisch Kader (STK)
Floris Meewis Technisch Directeur
Floris Meewis Technisch Coördinator meisjes top (MA1-MB1-MC1-MD1)
Gerard Alblas Technisch Coördinator jongens top (JA1-JB1-JC1-JD1)
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes breedteteams (A2 t/m D9)
Vincent van der Burgt Technisch Coördinator MF, ME6 en ME8
Cindy Kniep Technisch Coördinator JF, JE6 en JE8
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes Boschkabouters & Funkeys
Trimcommissie
Joris ten Hagen Lid
Jaap Rietema Lid
Saskia de Ronde Lid
Leon Simonse Lid
Tucht Advies Commissie
Godfried Verkerk Voorzitter
Hanneke Merkus Lid
Vertrouwenspersoon
Jan Schimmel Algemeen
Zaalhockey commissie
Anouk Planting Algemeen
 
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren