Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 jongens 6E1 Eric Dijxhoorn KGW1 - A
16:00 - 17:00 jongens D4 Charles Tordoir KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 Frans Tordoir KGW3 - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 Frans Tordoir KGW3 - A
16:00 - 17:00 meisjes 8E2 Cindy Kniep KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes D2 Menno van der Veen KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes D3 Menno van der Veen KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes D5 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - B
16:00 - 17:00 meisjes D6 Elbert Giskes KGW2 - B
16:00 - 17:00 meisjes D8 Reiner Trainer KGZ - B
17:00 - 19:00 keepers Trainingsgroep KG
17:00 - 18:00 jongens 8E1 Eric Dijxhoorn KGW1 - A
17:00 - 18:00 jongens D2 Elbert Giskes KGW2 - B
17:00 - 18:00 meisjes 6E3 Frans Tordoir KGW3 - A
17:00 - 18:00 meisjes 6E4 Frans Tordoir KGW3 - A
17:00 - 18:00 meisjes 8E1 Cindy Kniep KGW1 - B
17:00 - 18:00 meisjes C5 Charles Tordoir KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes C6 Reiner Trainer KGZ - B
17:00 - 18:00 meisjes C7 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - B
17:00 - 18:00 meisjes D1 Menno van der Veen KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes D3 Menno van der Veen KGW2 - A
18:00 - 19:00 jongens B2 Charles Tordoir KGZ - A
18:00 - 19:00 jongens D1 Eric Dijxhoorn KGW1
18:00 - 19:00 jongens D3 Eric Dijxhoorn KGW1
18:00 - 19:00 meisjes A3 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - B
18:00 - 19:00 meisjes C1 Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGW2 - AB
18:00 - 19:00 meisjes C2 Elbert Giskes
Menno van der Veen
KGW2 - AB
18:00 - 19:00 meisjes C3 Frans Tordoir KGW3 - A
18:00 - 19:00 meisjes C4 Reiner Trainer KGZ - B
19:00 - 20:00 jongens B3 Reiner Trainer KGZ - B
19:00 - 20:00 jongens C1 Eric Dijxhoorn
Ellen Scheltens
KGW1 - A
19:00 - 20:30 meisjes A1 Sander Mars
Jeroen Hondeman
KGW2 - B
19:00 - 20:00 meisjes A2 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - B
19:00 - 20:00 meisjes B8 Ike Kalmeijer KGW1 - B
19:30 - 21:00 meisjes B1 Menno van der Veen KGW2 - A
20:00 - 21:00 jongens A2 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
20:00 - 21:00 jongens A3 Reiner Trainer KGZ - B
20:00 - 21:00 jongens B1 Eric Dijxhoorn
Hans van den Brande
KGW1 - A
20:00 - 21:00 meisjes B9 Ike Kalmeijer KGW1 - B
20:30 - 22:00 trimhockey maandag Charles Tordoir KGW3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 meisjes D2 Cindy Kniep KGW3 - A
16:00 - 17:00 meisjes D3 Elbert Giskes KGW1 - A
17:00 - 19:30 keepers Trainingsgroep KGW1 - B
17:00 - 19:00 keepers Trainingsgroep KGZ - B
17:00 - 18:30 jongens D1 Charlotte van de Vegte KGW3 - B
17:00 - 18:00 meisjes B6 Kai The KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes C2 Elbert Giskes KGW1 - A
17:00 - 18:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW3 - A
17:00 - 18:00 meisjes D4 René Rodenburg KGW2 - B
17:00 - 18:00 meisjes D7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes A5 René Rodenburg KGW2 - B
18:00 - 19:00 meisjes A6 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes A7 Kai The KGW2 - A
18:00 - 19:30 meisjes C1 Elbert Giskes KGW1 - A
18:30 - 19:30 jongens C2 Charlotte van de Vegte KGW3 - B
19:00 - 20:30 jongens A1 Eelco Bouma KGW2 - B
19:00 - 20:00 jongens C3 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
19:00 - 20:00 meisjes B2 Ellen Scheltens KGW3 - A
19:00 - 20:00 meisjes B3 René Rodenburg KGZ - B
19:00 - 20:00 meisjes B7 Kai The KGW2 - A
20:00 - 22:00 Dames 1 Arno Ramakers KGW1 - AB
20:00 - 21:00 Dames B Ellen Scheltens KGW3 - AB
20:00 - 21:00 Dames C Ellen Scheltens KGW3 - AB
20:00 - 20:30 Heren 1 Thom Fokker
Eelco Bouma
KGW2 - A
20:00 - 21:00 meisjes B4 Kai The KGZ - B
20:00 - 21:00 meisjes B5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
20:30 - 22:00 Heren 1 Eelco Bouma
Thom Fokker
KGW2 - AB
21:00 - 22:00 Heren HJ1 Paul Klijsen KGW3 - B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 jongens 6E2 Eric Dijxhoorn KGW2 - B
15:00 - 16:00 jongens 6E3 Eric Dijxhoorn KGW2 - B
15:00 - 16:00 jongens F1 Kai The KGW1 - B
15:00 - 16:00 jongens F2 Kai The KGW1 - B
15:00 - 16:00 meisjes D5 Charles Tordoir KGW3 - B
15:00 - 16:00 meisjes F1 Frans Tordoir KGZ - A
15:00 - 16:00 meisjes F2 Frans Tordoir KGZ - A
15:00 - 16:00 meisjes F3 René Rodenburg KGW2 - A
15:00 - 16:00 meisjes F4 René Rodenburg KGW2 - A
15:00 - 16:00 meisjes F5 René Rodenburg KGW2 - A
15:30 - 16:30 jongens D4 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - A
16:00 - 17:00 keepers Trainingsgroep KGW1 - A
16:00 - 17:00 jongens 6E4 Eric Dijxhoorn KGW2 - B
16:00 - 17:00 jongens D2 Charles Tordoir KGW3 - B
16:00 - 17:00 jongens F3 Kai The KGW1 - B
16:00 - 17:00 jongens F4 Kai The KGW1 - B
16:00 - 17:00 jongens F5 Kai The KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes 6E5 René Rodenburg KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E6 René Rodenburg KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes 6E7 René Rodenburg KGW2 - A
16:00 - 17:00 meisjes 8E2 Frans Tordoir KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes 8E3 Frans Tordoir KGZ - A
16:00 - 17:00 meisjes D6 Reiner Trainer KGZ - B
16:30 - 17:30 meisjes C5 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - A
17:00 - 18:00 jongens 8E2 Eric Dijxhoorn KGW2 - B
17:00 - 18:00 jongens 8E3 René Rodenburg KGW2 - A
17:00 - 18:00 jongens 8E4 René Rodenburg KGW2 - A
17:00 - 18:00 jongens D3 Ellen Scheltens KGW1 - A
17:00 - 18:00 meisjes 8E4 Frans Tordoir KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes 8E5 Frans Tordoir KGZ - A
17:00 - 18:00 meisjes C6 Charles Tordoir KGW3 - B
17:00 - 18:00 meisjes C7 Reiner Trainer KGZ - B
17:00 - 18:00 meisjes F6 Kai The KGW1 - B
17:00 - 18:00 meisjes F7 Kai The KGW1 - B
17:00 - 18:00 meisjes F8 Kai The KGW1 - B
17:30 - 18:30 meisjes C4 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - A
18:00 - 19:30 jongens B1 Hans van den Brande KGW1 - B
18:00 - 19:30 jongens C1 Eric Dijxhoorn KGW2 - B
18:00 - 19:15 meisjes B1 Ellen Scheltens KGW1 - A
18:00 - 19:00 meisjes B9 Reiner Trainer KGZ - B
18:30 - 19:30 jongens B3 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - A
18:30 - 19:30 meisjes A3 Kai The KGW3 - A
18:30 - 19:30 meisjes A6 Kai The KGW3 - A
18:30 - 19:30 meisjes C3 René Rodenburg KGZ - A
19:00 - 20:00 meisjes A2 Reiner Trainer KGZ - B
19:15 - 20:30 meisjes A1 Ellen Scheltens KGW1 - A
19:30 - 20:30 Dames 3 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - A
19:30 - 20:30 jongens A2 Kai The KGW1 - B
19:30 - 20:30 jongens A3 René Rodenburg KGW2 - B
19:30 - 20:30 meisjes A4 Charles Tordoir KGW3 - A
20:30 - 21:30 Dames A KGW2 - A
20:30 - 21:30 Heren veteranen A KGW2 - B
20:30 - 21:30 Heren veteranen B KGW1
20:30 - 21:30 Heren veteranen C KGW1
20:30 - 21:30 Heren VL1 KGW1
20:30 - 21:30 Heren VL2 KGW1
20:30 - 22:00 trimhockey woensdag avond Charles Tordoir
René Rodenburg
KGW3 - B
20:30 - 22:00 trimhockey woensdag avond Charles Tordoir
René Rodenburg
KGZ
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 jongens 8E1 Eric Dijxhoorn KGW1 - A
16:00 - 17:30 meisjes D1 Cindy Kniep KGW1 - B
16:00 - 17:00 meisjes D8 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - A
16:30 - 18:00 keepers Trainingsgroep KG - B
16:30 - 18:00 jongens D1 Charlotte van de Vegte
Eric Dijxhoorn
KGW1 - A
16:45 - 17:45 meisjes C2 Menno van der Veen KGW3 - A
16:45 - 17:45 meisjes D4 Bobby van Gelderen KGZ - A
17:00 - 18:00 jongens B2 Elbert Giskes KGW3 - B
17:00 - 18:00 meisjes B4 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - A
17:00 - 18:00 meisjes B5 Kai The KGW2 - B
17:45 - 18:45 meisjes B2 Menno van der Veen KGW3 - A
18:00 - 19:30 jongens C1 Eric Dijxhoorn
Ellen Scheltens
KGW1 - A
18:00 - 19:00 jongens C2 Charlotte van de Vegte KGW2 - B
18:00 - 19:00 jongens D3 Bart van Ewijk KGW1 - B
18:00 - 19:00 meisjes B6 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
18:00 - 19:00 meisjes B7 Kai The KGZ - B
18:00 - 19:30 meisjes C1 Elbert Giskes KGW3 - B
18:30 - 20:00 meisjes A1 Jeroen Hondeman
Sander Mars
KGW2 - A
19:00 - 20:30 jongens A1 Eelco Bouma KGW1 - B
19:00 - 20:30 jongens B1 Hans van den Brande KGW2 - B
19:00 - 20:00 meisjes B8 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - A
19:30 - 21:00 meisjes B1 Menno van der Veen KGW3 - A
19:30 - 20:30 meisjes B3 Kai The KGW3 - B
20:00 - 22:00 Dames 1 Arno Ramakers KGW2
20:00 - 21:00 meisjes A5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ
20:00 - 21:00 meisjes A7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ
20:30 - 21:30 Dames 2 Jan-Karel van den Brink KGW3 - B
20:30 - 22:00 Heren 1 Thom Fokker
Eelco Bouma
KGW1 - AB
21:00 - 22:00 Heren HJ1 KGW3 - A
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:00 Funkey jongens A Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1
15:15 - 16:00 Funkey meisjes A Cindy Kniep KGW1
16:00 - 16:45 Funkey jongens B Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1
16:00 - 16:45 Funkey meisjes B Cindy Kniep KGW1
16:00 - 17:00 jongens F1 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3 - AB
16:00 - 17:00 jongens F2 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3 - AB
16:00 - 17:00 jongens F3 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3 - AB
16:00 - 17:00 jongens F4 Eric Dijxhoorn
René Rodenburg
KGW3 - CD
16:00 - 17:00 jongens F5 Eric Dijxhoorn
René Rodenburg
KGW3 - CD
16:00 - 17:00 meisjes 6E1 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ
16:00 - 17:00 meisjes 6E2 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ
16:00 - 17:00 meisjes 6E3 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ
16:00 - 17:00 meisjes 8E1 Thieu Wolters KGW2 - CD
16:00 - 17:00 meisjes F1 Kai The KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes F2 Kai The KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes F3 Kai The KGW2 - AB
16:00 - 17:00 meisjes F4 Kai The KGW2 - AB
16:45 - 17:30 meisjes BK1 Aristokatten Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1 - AB
16:45 - 17:30 meisjes BK2 Frozen Julia Wagland
Cindy Kniep
KGW1 - AB
16:45 - 17:30 meisjes BK3 Vaiana Julia Wagland
Cindy Kniep
KGW1 - AB
16:45 - 17:30 meisjes BK4 Rapunzel Julia Wagland
Cindy Kniep
KGW1 - AB
16:45 - 17:30 meisjes BK5 Pocahontas Julia Wagland
Cindy Kniep
KGW1 - CD
16:45 - 17:30 meisjes BK6 Sneeuwwitje Julia Wagland
Cindy Kniep
KGW1 - CD
16:45 - 17:30 meisjes BK7 Kleine zeemeermin Julia Wagland
Cindy Kniep
KGW1 - CD
17:00 - 18:00 jongens 6E1 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3
17:00 - 18:00 jongens 6E2 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3
17:00 - 18:00 jongens 6E3 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3
17:00 - 18:00 jongens 6E4 Eric Dijxhoorn
Frans Tordoir
KGW3
17:00 - 18:00 meisjes 6E4 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E5 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E6 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ - AB
17:00 - 18:00 meisjes 6E7 Julia Wagland
Cindy Kniep
KGZ - AB
17:00 - 18:30 meisjes D2 Thieu Wolters KGW2 - CD
17:00 - 18:00 meisjes D7 René Rodenburg KGZ - CD
17:00 - 18:00 meisjes F5 Kai The KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F6 Kai The KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F7 Kai The KGW2 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F8 Kai The KGW2 - AB
17:30 - 18:15 jongens BK1 Star Wars Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1 - AB
17:30 - 18:15 jongens BK2 Peter Pan Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1 - AB
17:30 - 18:15 jongens BK3 Lion King Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1 - AB
17:30 - 18:30 jongens BK4 Jungle Book Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1 - CD
17:30 - 18:30 jongens BK5 Toy Story Cindy Kniep
Julia Wagland
KGW1 - CD
18:00 - 19:00 jongens 8E2 Eric Dijxhoorn KGW3 - CD
18:00 - 19:00 jongens 8E3 Frans Tordoir KGW3 - AB
18:00 - 19:00 jongens 8E4 Frans Tordoir KGW3 - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E3 Kai The KGW2 - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E4 Kai The KGW2 - AB
18:00 - 19:00 meisjes 8E5 Kai The KGW2 - AB
19:00 - 20:00 jongens C3 Kai The KGW2 - A

't Spandersbosch Lustrum 100

Lustrumevenement 100 jaar ’t Spandersbosch

 

 
 
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren