Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO12-3 zaal Olivier Scholtze
Valentijn Klercq
Kerkelanden
16:30 - 18:00 JO12-1 zaal Bart van Ewijk Lieberg, De
17:00 - 18:00 JO12-2 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
17:00 - 18:00 JO18-1 zaal Eelco Bouma Kerkelanden
17:30 - 19:00 JO14-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
18:00 - 19:00 JO14-12 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
18:00 - 19:00 MO14-5 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
19:00 - 20:00 MO16-7 zaal sportzaal Hilversumse Meent
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MO12-1 zaal Charlotte van de Vegte Lieberg, De
16:00 - 17:00 MO12-13 zaal Charlotte van de Vegte Lieberg, De
16:00 - 17:00 MO12-4 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
16:30 - 17:30 JO16-1 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
17:00 - 18:00 MO14-1 zaal Elbert Giskes Lieberg, De
17:00 - 18:00 MO14-12 zaal Elbert Giskes Lieberg, De
17:00 - 18:00 MO14-6 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
17:00 - 18:00 MO9-6 zaal Kai The Laar en Berg school
17:30 - 18:30 MO18-1 zaal Charlotte van de Vegte
Jeroen Hondeman
Kerkelanden
18:00 - 19:00 MO12-6 zaal Kai The Laar en Berg school
18:00 - 19:00 MO16-4 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
19:00 - 20:00 MO16-5 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
19:00 - 20:00 MO18-3 zaal Kai The Laar en Berg school
20:00 - 21:30 D1-zaal Karlien Vellinga Laar en Berg school
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 14:45 JO9-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
14:45 - 15:30 JO10-2 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
15:30 - 16:30 JO10-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
16:30 - 18:00 JO14-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
16:30 - 17:30 JO14-3 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
16:30 - 17:30 MO10-2 zaal Kai The Laar en Berg school
17:30 - 18:30 JO16-4 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
17:30 - 18:30 MO14-4 zaal Kai The Laar en Berg school
18:30 - 19:30 JO12-4 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
18:30 - 19:30 MO14-3 zaal Kai The Laar en Berg school
19:30 - 20:30 MO16-3 zaal Fred Pangemanan (Pang) sportzaal Hilversumse Meent
19:30 - 20:30 MO18-5 zaal Kai The Laar en Berg school
20:30 - 21:30 D30-1 zaal Laar en Berg school
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 MO12-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
16:30 - 17:30 JO12-1 zaal Bart van Ewijk Kerkelanden
16:30 - 17:30 JO12-13 zaal Bart van Ewijk Kerkelanden
16:30 - 17:30 MO10-3 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
17:00 - 18:00 MO16-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
17:30 - 18:30 JO16-1 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
17:30 - 18:30 JO16-12 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
17:30 - 18:30 MO10-4 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
18:00 - 19:30 MO16-1 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
18:00 - 19:30 MO16-12 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
18:30 - 19:30 JO16-2 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
19:30 - 20:30 MO18-2 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
22:00 - 23:00 H1-zaal Lieberg, De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 MO12-23 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
16:00 - 17:00 MO12-1 zaal Charlotte van de Vegte Kerkelanden
16:00 - 17:00 MO9-1 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
16:30 - 17:30 MO14-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
17:00 - 18:00 MO10-1 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent
17:00 - 18:00 MO14-1 zaal Elbert Giskes Kerkelanden
17:30 - 18:30 MO16-1 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
18:00 - 19:00 JO16-3 zaal Kai The sportzaal Hilversumse Meent

 

 
 
 

Activiteiten kalender

Nog geen agenda punten.

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren