29-5-2017
MB1 naar Super B-finale
Meisjes B1 heeft zich zaterdag door een overwinning op Fletiomare gepl
Lees verder
Nieuws 1
23-5-2017
Heren L zoekt nieuw bloed
Ons Heren L is op zoek naar nieuwe aanwas. Met een paar vijftigplusser
Lees verder
Nieuws 2
22-5-2017
Spelerslijsten voor de selectietrainingen van de eerste teams
Hieronder  staan de spelerslijsten voor de selectietrainingen
Lees verder
Nieuws 3
27-4-2017
Zo koop je kaarten voor NL - AUS op Spabo
Op 16 juni a.s. spelen de Oranje-dames op ons complex een interland t
Lees verder
Nieuws 4
Voorzitter
Evenementen
Organisatie
Lidmaatschap
Senioren
Junioren
Jongste Jeugd
Wedstrijden
Trainingen
Spabo nu
Junioren
Nieuwsoverzicht
JUNIOREN

29-5-2017
MB1 naar Super B-finale
 
Meisjes B1 heeft zich zaterdag door een overwinning op Fletiomare geplaatst voor de landelijke Super B-finale. Op 10 juni spelen de beste teams uit alle Super B-competities bij Athena in Amsterdam om de nationale Super B-titel. Heel veel succes meiden.

 



22-5-2017
Spelerslijsten voor de selectietrainingen van de eerste teams
 

Hieronder  staan de spelerslijsten voor de selectietrainingen van de eerste teams. Als je naam hierbij staat ben je uitgenodigd voor de selectietrainingen van volgende week. Onderaan de pagina staat het schema met de trainingstijden per categorie.

Spelers die op de lijst staan kunnen zich in het eerste elftal van een lijn spelen maar het kan ook zijn  dat je in een tweede of derde elftal wordt ingedeeld.  Als je niet op de lijst staat kom je op dit moment niet in aanmerking om volgend jaar in het eerste team van een lijn te worden ingedeeld, wel kan het zo zijn dat je alsnog in een tweede of derde team wordt ingedeeld.

Alle overige teams worden uiterlijk voor 1 juli bekendgemaakt op basis van de beoordelingen van trainers en coaches en op basis van het ingevulde vragenformulier. 

MA1

Sophia Bournas

Wies Buitenhuis

Sam Eijpe

Bai Klap

Saartje Kok

Lisa Rempt

Klaartje Veen

Fleur Berbers

Florien Bezoen

Hannah Hartgerink

Rene van der Camp

Florence van Gilse

Isa van Beek

Elena Gianotten

Anouk van Hunnik

Carolien Janssen

Camille Jonckers

Wenya Kluck

Emma Ruijs

Emily Neher

Vera van der Hil (k)

Daniëlle Bakker (k)

Nora Donders

Nour Iliohan

Luisa Kuipers

Juliette du Marchie Sarvaas

Anne Mulder

Annelot Oostendorp

Yente Pols

Annemarie Wiewel

Feline Dupuis

Noëlle v.d Molen

Valérie Jorissen

 

MB1


Manon Kempes (k)

Isabelle Visser

Zaza Geerts

Leonoor Six

Maartje Lindeboom

Sophie Hoencamp

Marie Leck

Sophia Dokter

Fay Havinga

Julie de Jong

Feline Eddes

Roos Lemmens

Cato Pont

Puck Nissen

Anna Cramer

Luca van Gelderen

Daniek Jansen

Roza van Straten

Sarah Bongers

Maeve Schutter


MC1

 

Frederique Groot (k)

Marlijn Hondeman (k)

Marte Eddes

Eline Oldeman

Caroline Bos

Anne-Keke Lunter

Roos Wortel

Yfke van Doorn

Annemijn Voerman

Indira Zoontjens

Livia Habermann

Isabelle Herrman

Fy Meijer

Sascha Bournas

Mare Velders

Vivienne Roovers

Dagmar Klaassen

Roos Batjes

Sofie van Aarle

Fay van de Roer


MD1

Mies Polak (k)

Marieke Slikker (k)

Jolien Hartgerink

Laura Oldeman

Nina Hartman

Maud Rosenland

Milou Heuker

Bobby van Gelderen

Mette van de Roer

Mare Breedveld

Charlotte Bos

Amber Textor

Daantje van Onna

Isis Kooi

Josephine Fiselier

Carmen Chiu

Danee van der Molen

Isis Ouwerkerk

Marlijn Swaan

Phileine van Tongeren

Sterre Custers

Irene van der Wijk


JA1

Tijn van der Aa

Jeppe Bannenberg

Olaf Bongers

Pjotr Slikker

Tijn Smeink

Stijn Stegeman

Daniel Suurland

Boris Visser

Okke Hoes (k)

Hugo Simons

Maurits de Groot (k)

Bas de Groot

Daan van Holten

Cristian Kuipers

Loïc van Velsen

Oscar Wezenaar

Ydo Bergstra

Tijmen Bouwman

Vincent van Gils

Thomas Rijken


JB1

Tycho Moojen

Bouwe Buitenhuis

Jort Plomp (k)

Hidde van der Plas

Ties Heemskerck van Beest

Julius Oude Elberink

Tommie van Aarle

Stijn Verver

Willem Ulmer

Jasper Herrman

Sjoerd van Doorn

Niek Hartgerink

Sam van Leur

Joris Lauwen

Taco Bongers

Sebastiaan Laagwater

Thijs van Ommeren

 

JC1

Maas Bakker
Julius Chiu
Wik van Gelderen
Jasper van Kippersluis
Rep van Puffelen
Willem Slikker
Ties Ysbrandy
Reener Bakker
Cesar de Beer
Reinout de Groot (k)
Gijs van der Horst (k)
Noah Okx
Pepijn Paauwe
Robbe Man
Dirk de Groot
Ole van Holten
Marnix Leeftink
Max Simons
Thom Wits
Morris Ykema
Floris van Tongeren


JD1

 

Tijmen Verwey

Hidde vd Woude

Skip Brul

Gijs Siewertsz van Reesema

Hector Man

Olivier Padt

Valentijn Klercq

Benjamin Lahat

Tom van Erp

Hugo de Jong

Wouter Jongbloed

Pieter Lamberts

Hidde Leck

Quinten Moojen (k)

Miel Oldeman

Niek van Vroonhoven

Daan Bood

Ties van Essen (k)

Lucas jongbloed

Eise Jansen

Maxime de Leeuwe

Flip Van den Berg

Valentijn Groen

Floris Hoen

Christian Kesseler

Kas van de Velde

Tom Westerwoudt


Maandag 29 mei

18.00 uur JA1

18.00 uur MB1

19.30 uur MA1

 


Dinsdag 30 mei

16.00 uur JD1

16.00 uur MD1

17.45 uur JC1

19.15 uur JB1

 


Woensdag 31 mei

18.00 uur MC1

17.30 uur JA1

17.30 uur MA1

19.00 uur MB1

 


Donderdag 1 juni

16.00 uur JD1

16.00 uur MD1

17.45 uur JC1

19.15 uur JB1


 

Vrijdag 2 juni

18.00 uur MC1