JO12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bart van Ewijk
Assistent coach Sebastiaan van Luttervelt
Teammanager Daan van Leeuwen
Teammanager Merel Thomas
Trainer Eric Dijxhoorn
Trainer Ellen Scheltens
Trainer Karlien Vellinga

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare JO12-1 Schaerweijde JO12-2 8:45
Voordaan JO12-1 Gooische JO12-2 8:45
Spandersbosch JO12-1 Kampong JO12-1 10:45

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Maandag 17:30 u. 18:30 u. KGW3 Thijssen veld Eric Dijxhoorn
Bart van Ewijk
Ellen Scheltens
Dinsdag 16:30 u. 18:00 u. KGW1 Kasteeltuin veld Karlien Vellinga
Donderdag 17:30 u. 19:00 u. KGW1 Kasteeltuin veld Bart van Ewijk

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong JO12-1 6 15 5 0 1
2 Gooische JO12-2 6 10 3 1 2
3 Fletiomare JO12-1 6 10 3 1 2
4 Spandersbosch JO12-1 6 9 3 0 3
5 Voordaan JO12-1 6 9 3 0 3
6 Schaerweijde JO12-2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr SV Kampong Hockey JO12-1 10:45 thuis - KGW2 René van Hattum veld
25 mei MMHC Voordaan JO12-1 10:30 thuis - KGW1 Kasteeltuin veld
1 jun MHC Fletiomare JO12-1 10:20 uit
8 jun Schaerweijde JO12-2 10:30 thuis - KGW1 Kasteeltuin veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Spandersbosch JO12-1 Gooische JO12-2 (4-0)final
Voordaan JO12-1 Schaerweijde JO12-2 (6-1)final
Fletiomare JO12-1 Kampong JO12-1 (6-5)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schaerweijde JO12-2 Fletiomare JO12-1 (1-4)final
Kampong JO12-1 Spandersbosch JO12-1 (4-0)final
Gooische JO12-2 Voordaan JO12-1 (3-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Schaerweijde JO12-2 Kampong JO12-1 (1-6)final
Voordaan JO12-1 Spandersbosch JO12-1 (2-1)final
Fletiomare JO12-1 Gooische JO12-2 (3-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Gooische JO12-2 Schaerweijde JO12-2 (5-2)final
Voordaan JO12-1 Kampong JO12-1 (2-4)final
Spandersbosch JO12-1 Fletiomare JO12-1 (8-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Schaerweijde JO12-2 Spandersbosch JO12-1 (1-6)final
Fletiomare JO12-1 Voordaan JO12-1 (3-2)final
Kampong JO12-1 Gooische JO12-2 (5-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kampong JO12-1 Fletiomare JO12-1 (5-3)final
Gooische JO12-2 Spandersbosch JO12-1 (2-0)final
Schaerweijde JO12-2 Voordaan JO12-1 (0-1)final
 
 
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren