Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A1 - Ring Pass Delft MA1
13:40
Uit
meisjes A2 - Baarn MA1
16:55
Uit
meisjes A3 - Gooische MA4
16:20 - KGS
Thuis
Meisjes A4 - Almeerse MA4
18:10 - KGW2
Thuis
meisjes A5 - Loenen MA5
15:35
Uit
Meisjes B
meisjes B1 - Union MB1
12:20 - KGW1
Thuis
meisjes B2 - MHC Muiderberg MB1
12:20
Uit
meisjes B3 - Voordaan MB3
13:30 - KGZ
Thuis
meisjes B4 - Soest MB3
14:30 - KGW2
Thuis
meisjes B5 - SCHC MB6
14:20
Uit
meisjes B6 - Huizen MB5
14:45 - KGS
Thuis
meisjes B7 - Laren MB7
11:35 - KGS
Thuis
meisjes B8 - Baarn MB5
15:30
Uit
Meisjes C
meisjes C1 - Voordaan MC1
10:15
Uit
meisjes C2 - Woerden MC1
15:05 - KGZ
Thuis
meisjes C3 - H.C. Eemvallei MC3
11:50
Uit
meisjes C4 - SCHC MC5
12:05
Uit
meisjes C5 - M.H.C. Barneveld MC1
13:00
Uit
meisjes C6 - Naarden MC8
14:40
Uit
meisjes C7 - H.C. Eemvallei MC7
16:20 - KGW2
Thuis
meisjes C8 - Hilversum MC6
16:40 - KGZ
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 - H.C. Eemvallei MD1
08:15
Uit
meisjes D2 - Kampong MD2
10:25
Uit
meisjes D3 - SCHC MD4
10:20 - KGZ
Thuis
meisjes D4 - Naarden MD6
13:05
Uit
meisjes D5 - Naarden MD7
12:55
Uit
meisjes D6 - SCHC MD6
10:50 - KGW2
Thuis
meisjes D7 - Buitenhout MHC MD3
08:45
Uit
meisjes D8 - Almeerse MD5
09:25
Uit
meisjes D9 - Montfoort MD3
12:05
Uit
Meisjes E
meisjes 6E1 - H.C. Eemvallei M6E2
09:15 - KGW1
Thuis
meisjes 6E2 - Hilversum M6Oranje
08:45
Uit
meisjes 6E3 - Leusden M6E4
09:30 - KGW2
Thuis
meisjes 6E4 - Weesp M6E3
08:15
Uit
meisjes 6E5 - Soest M6E4
09:30 - KGW2
Thuis
meisjes 6E6 - Naarden M6E9
10:00
Uit
meisjes 8E1 - Hilversum M8E1
10:20 - KGS
Thuis
meisjes 8E2 - Laren M8E2
08:45
Uit
meisjes 8E3 - Almeerse M8E2
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E4 - Lelystad M8E2
12:00
Uit
meisjes 8E5 - Hilversum M8E4
09:50
Uit
meisjes 8E6 - Almeerse M8E4
09:00
Uit
Meisjes F
meisjes F1 - Phoenix MF2
09:05
Uit
meisjes F2 - Amersfoort MF1
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F3 - Soest MF2
09:30
Uit
meisjes F4 - Laren MF5
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes F5 - Fletiomare MF6
10:25
Uit
meisjes F6 - Fletiomare MF8
10:25
Uit
meisjes F7 - Soest MF4
08:45 - KGZ
Thuis
Jongens A
jongens A1 - Ring Pass Delft JA1
14:10 - KGW1
Thuis
jongens A2 - Huizen JA2
15:50
Uit
jongens A3 - MHC Muiderberg JA1
17:50 - KGW1
Thuis
jongens A4 - Hilversum JA4
17:55 - KGS
Thuis
Jongens B
jongens B1 - GHBS JB1
14:00
Uit
jongens B2 - Naarden JB3
16:00 - KGW1
Thuis
jongens B3 - Gooische JB6
16:35
Uit
Jongens C
jongens C1 - Voordaan JC1
10:30 - KGW1
Thuis
jongens C2 - Huizen JC2
08:45 - KGS
Thuis
jongens C3 - Houten JC2
11:55 - KGZ
Thuis
jongens C4 - Hilversum JC4
12:55
Uit
jongens C5 - Amersfoort JC3
12:25
Uit
Jongens D
jongens D1 - Fletiomare JD1
08:30
Uit
jongens D2 - Fletiomare JD2
12:40 - KGW2
Thuis
jongens D3 - Almeerse JD2
08:45
Uit
jongens D4 - Lelystad JD1
13:10 - KGS
Thuis
Jongens E
jongens 6E1 - SCHC J6E1
09:00 - KGW2
Thuis
jongens 6E2 - Shinty J6E2
08:40
Uit
jongens 6E3 - Fletiomare J6E5
09:00 - KGW2
Thuis
jongens 6E4 - Laren J6E5
08:15
Uit
jongens 6E5 - Houten J6E4
08:30
Uit
jongens 8E1 - Hilversum J8E1
08:45
Uit
jongens 8E2 - Kampong J8E1
08:45
Uit
jongens 8E3 - Naarden J8E2
10:20 - KGS
Thuis
Jongens F
jongens F1 - Amersfoort JF1
10:00
Uit
jongens F2 - Laren JF1
08:45 - KGW1
Thuis
jongens F3 - Hilversum JF1
08:45
Uit
jongens F4 - Hilversum JF2
08:45 - KGW1
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
 

Hoofdsponsors