Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A1 - Reigers MA1
12:20 - KGW1
Thuis
meisjes A2 - SCHC MA3
17:40
Uit
Meisjes A4 - Spitsbergen MA2
17:55 - KGZ
Thuis
meisjes A5 - Fletiomare MA3
17:50 - KGW2
Thuis
Meisjes B
meisjes B1 - HC Zwolle MB2
14:15
Uit
meisjes B2 - SCHC MB4
16:35
Uit
meisjes B3 - H.C. Eemvallei MB3
15:50
Uit
meisjes B4 - HCDoorn MB3
17:40
Uit
meisjes B5 - Gooische MB5
10:30 - KGW2
Thuis
meisjes B6 - Loenen MB4
16:00 - KGW2
Thuis
meisjes B7 - Montfoort MB3
16:20 - KGZ
Thuis
meisjes B9 - Spitsbergen MB3
13:30
Uit
Meisjes C
meisjes C1 - Houten MC1
10:30 - KGW1
Thuis
meisjes C2 - Gooische MC4
13:10 - KGZ
Thuis
meisjes C3 - Weesp MC2
12:20
Uit
meisjes C4 - Fletiomare MC6
11:35 - KGS
Thuis
meisjes C5 - H.C. Eemvallei MC7
12:10
Uit
meisjes C6 - Kampong MC8
14:10 - KGW2
Thuis
meisjes C8 - Buitenhout MHC MC3
10:45
Uit
meisjes C9 - UNO MC1
13:10 - KGS
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 - Shinty MD1
10:15
Uit
meisjes D3 - Leusden MD2
12:20 - KGW2
Thuis
meisjes D4 - Huizen MD4
11:35 - KGZ
Thuis
meisjes D5 - HCDoorn MD3
10:10
Uit
meisjes D6 - Amersfoort MD4
08:30
Uit
meisjes D7 - Naarden MD10
10:00 - KGS
Thuis
meisjes D8 - Gooische MD9
12:50
Uit
Meisjes E
meisjes 6E1 - Houten M6E1
09:15 - KGW1
Thuis
meisjes 6E2 - Culemborg M6E2
09:15
Uit
meisjes 6E3 - Naarden M6E3
09:45
Uit
meisjes 6E4 - Rijnvliet M6E4
09:15 - KGW1
Thuis
meisjes 6E5 - Naarden M6E6
09:30 - KGW2
Thuis
meisjes 6E6 - Naarden M6E9
09:30 - KGW2
Thuis
meisjes 6E7 - Laren M6E5
08:30
Uit
meisjes 8E1 - Schaerweijde M8E2
08:30 - KGW2
Thuis
meisjes 8E2 - Gooische M8E2
08:30
Uit
meisjes 8E3 - Naarden M8E1
08:30
Uit
meisjes 8E4 - Lelystad M8E2
10:00
Uit
meisjes 8E5 - Soest M8E2
08:30 - KGS
Thuis
meisjes 8E6 - Lelystad M8E3
08:30 - KGZ
Thuis
meisjes 8E7 - Hilversum M8E6
08:30 - KGS
Thuis
Meisjes F
meisjes F1 - Nieuwegein MF1
08:30 - KGW1
Thuis
meisjes F2 - Gooische MF3
08:30
Uit
meisjes F3 - Naarden MF3
08:30 - KGW1
Thuis
meisjes F4 - Shinty MF4
08:30
Uit
meisjes F5 - Weesp MF3
09:00
Uit
meisjes F6 - Gooische MF6
08:30 - KGW1
Thuis
Jongens A
jongens A1 - hdm JA1
14:00
Uit
jongens A2 - Almeerse JA2
17:55 - KGS
Thuis
jongens A3 - Laren JA5
13:50
Uit
Jongens B
jongens B1 - Amersfoort JB1
14:10 - KGW1
Thuis
jongens B2 - Schaerweijde JB4
18:00
Uit
jongens B3 - Woerden JB3
17:50 - KGW1
Thuis
jongens B4 - Soest JB3
16:20 - KGS
Thuis
Jongens C
jongens C1 - Loenen JC1
12:30
Uit
jongens C2 - Amersfoort JC1
14:45 - KGS
Thuis
jongens C3 - Leusden JC4
14:45 - KGZ
Thuis
jongens C4 - Houten JC6
16:00 - KGW1
Thuis
Jongens D
jongens D1 - SCHC JD2
08:30
Uit
jongens D2 - Naarden JD4
11:20
Uit
jongens D4 - Laren JD5
09:55
Uit
Jongens E
jongens 6E1 - Laren J6E1
08:30
Uit
jongens 6E2 - Fletiomare J6E3
08:30
Uit
jongens 6E3 - Kampong J6E6
09:15 - KGW1
Thuis
jongens 6E4 - Gooische J6E4
09:15 - KGW1
Thuis
jongens 8E1 - SCHC J8E2
08:45
Uit
jongens 8E2 - M.H.C. Barneveld J8E1
08:30 - KGZ
Thuis
jongens 8E3 - Loenen J8E1
09:45 - KGZ
Thuis
jongens 8E4 - Gooische J8E6
08:30
Uit
Jongens F
jongens F1 - MMHC Voordaan JF1
09:45 - KGW2
Thuis
jongens F2 - Naarden JF2
09:15
Uit
jongens F3 - Naarden JF3
08:30 - KGW1
Thuis
jongens F4 - Fletiomare JF5
09:30
Uit
jongens F5 - Fletiomare JF6
09:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten