Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO9-1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
15:30 - 16:30 MO10-2 Cindy Kniep KGW1 - CD
16:00 - 17:00 JO10-3 Reiner Slotemaker KGZ - CD
16:00 - 17:00 JO12-4 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
16:00 - 17:00 MO12-2 Menno van der Veen KGW2 - AB
16:00 - 17:00 MO12-3 Menno van der Veen KGW2 - AB
16:00 - 17:00 MO12-5 Elbert Giskes KGW2 - CD
16:00 - 17:00 MO12-6 Charles Tordoir KGZ - AB
16:00 - 17:00 MO9-1 Charlotte van de Vegte KGW3 - AB
16:00 - 17:00 MO9-2 Charlotte van de Vegte KGW3 - AB
16:30 - 17:30 JO10-1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
16:30 - 17:30 MO10-1 Cindy Kniep KGW1 - CD
17:00 - 18:00 MO12-1 Menno van der Veen KGW2 - AB
17:00 - 18:00 MO12-3 Menno van der Veen KGW2 - AB
17:00 - 18:00 MO14-3 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
17:00 - 18:00 MO14-4 Elbert Giskes KGW2 - CD
17:00 - 18:00 MO14-5 Reiner Slotemaker KGZ - CD
17:00 - 18:00 MO14-7 Charles Tordoir KGZ - AB
17:00 - 18:00 MO9-3 Charlotte van de Vegte KGW3 - AB
17:00 - 18:00 MO9-4 Charlotte van de Vegte KGW3 - AB
17:30 - 18:30 JO12-1 Bart van Ewijk
Eric Dijxhoorn
Ellen Scheltens
KGW1
17:30 - 18:30 JO12-3 Bart van Ewijk
Eric Dijxhoorn
Ellen Scheltens
KGW1
18:00 - 19:00 JO12-2 Charlotte van de Vegte KGW3 - AB
18:00 - 19:00 JO16-3 Charles Tordoir KGZ - AB
18:00 - 19:00 MO14-1 Menno van der Veen
Elbert Giskes
KGW2
18:00 - 19:00 MO14-2 Menno van der Veen
Elbert Giskes
KGW2
18:00 - 19:00 MO14-6 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
18:00 - 19:00 MO18-4 Reiner Slotemaker KGZ - CD
19:00 - 20:00 JO14-1 Bart van Ewijk
Eric Dijxhoorn
KGW1
19:00 - 20:00 JO16-2 Ellen Scheltens KGW3 - AB
19:00 - 21:00 MO18-1 Charlotte van de Vegte
Jeroen Hondeman
KGW2 - CD
19:00 - 20:00 MO18-2 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
19:00 - 20:00 MO18-5 Reiner Slotemaker KGZ
19:00 - 20:00 MO18-6 Reiner Slotemaker KGZ
19:30 - 21:00 MO16-1 Menno van der Veen KGW2 - AB
20:00 - 21:00 JO16-1 Eric Dijxhoorn
Ellen Scheltens
KGW1
20:00 - 21:00 JO18-2 Reiner Slotemaker KGZ - CD
20:00 - 21:00 MO18-3 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
20:30 - 22:00 trimhockey maandag Charles Tordoir KGW3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 MO12-2 Cindy Kniep KGW1 - CD
15:45 - 16:45 MO12-3 Elbert Giskes KGW1 - AB
16:00 - 17:00 JO12-3 Ellen Scheltens KGW3 - AB
16:00 - 17:00 MO12-4 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
16:00 - 17:00 MO12-7 Kai The KGW3 - CD
16:00 - 17:00 MO9-5 Frans Tordoir KGZ - CD
16:00 - 17:00 MO9-6 Frans Tordoir KGZ - CD
16:00 - 17:00 MO9-7 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
16:00 - 17:00 MO9-8 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
16:45 - 18:15 MO12-1 Cindy Kniep KGW1 - CD
16:45 - 18:15 MO14-1 Elbert Giskes KGW1 - AB
17:00 - 18:30 JO12-1 Charlotte van de Vegte KGW2 - AB
17:00 - 18:00 JO14-2 Ellen Scheltens KGW3 - AB
17:00 - 18:00 MO10-3 Frans Tordoir KGZ - CD
17:00 - 18:00 MO14-8 Kai The KGW3 - CD
17:00 - 18:00 MO16-6 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
18:00 - 19:00 MO10-5 Frans Tordoir KGZ - CD
18:00 - 19:00 MO14-2 Kai The KGW3 - CD
18:00 - 19:00 MO16-3 Ellen Scheltens KGW3 - AB
18:00 - 19:00 MO16-4 Fred Pangemanan (Pang) KGW2 - CD
18:15 - 19:45 JO16-1 Annigje de Jonge
Karlien Vellinga
KGW1 - CD
18:15 - 19:30 MO16-1 Elbert Giskes KGW1 - AB
18:30 - 19:30 MO16-2 Charlotte van de Vegte KGW2 - AB
19:00 - 20:00 JO14-3 Ellen Scheltens KGW3 - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Eelco Bouma KGW2 - CD
19:00 - 20:00 MO16-5 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
19:00 - 20:00 MO18-3 Kai The KGW3 - CD
19:30 - 20:30 Heren 2 KGZ - CD
20:00 - 21:30 D30-1 Ellen Scheltens KGW3 - AB
20:00 - 21:30 D30-2 Ellen Scheltens KGW3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Charlotte van de Vegte
Karlien Vellinga
KGW1
20:00 - 20:30 Heren 1 KGW2 - AB
20:00 - 21:00 MO16-7 Fred Pangemanan (Pang) KGZ - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 KGW2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 JO9-2 Eric Dijxhoorn KGW2 - CD
14:30 - 15:30 JO10-3 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
14:30 - 15:30 MO8-1 Kai The KGZ - AB
14:30 - 15:30 MO8-2 Kai The KGZ - AB
14:30 - 15:30 MO8-3 Frans Tordoir KGZ - CD
14:30 - 15:30 MO8-4 Frans Tordoir KGZ - CD
15:00 - 16:00 JO8-5 Reiner Slotemaker KGW2 - AB
15:00 - 16:00 JO8-6 Reiner Slotemaker KGW2 - AB
15:00 - 16:00 JO9-3 Eric Dijxhoorn KGW2 - CD
15:00 - 16:00 MO12-5 Charles Tordoir KGW3 - AB
15:30 - 16:30 JO12-2 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
15:30 - 16:30 MO8-5 Frans Tordoir KGZ - CD
15:30 - 16:30 MO8-6 Frans Tordoir KGZ - CD
15:30 - 16:30 MO8-7 Kai The KGZ - AB
15:30 - 16:30 MO8-8 Kai The KGZ - AB
16:00 - 18:00 keepers Trainingsgroep KGW1 - AB
16:00 - 19:00 keepers Trainingsgroep KGW1 - CD
16:00 - 17:00 JO12-4 Charles Tordoir KGW3 - AB
16:00 - 17:00 JO9-4 Eric Dijxhoorn KGW2 - CD
16:00 - 17:00 MO12-6 Reiner Slotemaker KGW2 - AB
16:30 - 17:30 JO8-1 Kai The KGZ - AB
16:30 - 17:30 JO8-2 Kai The KGZ - AB
16:30 - 17:30 JO8-3 Kai The KGZ - AB
16:30 - 17:30 JO8-4 Kai The KGZ - AB
16:30 - 17:30 MO10-4 Frans Tordoir KGZ - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
17:00 - 18:00 JO10-2 Eric Dijxhoorn KGW2 - CD
17:00 - 18:00 MO14-6 Charles Tordoir KGW3 - AB
17:00 - 18:00 MO14-7 Reiner Slotemaker KGW2 - AB
17:30 - 18:30 MO14-4 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
18:00 - 19:30 JO14-1 Eric Dijxhoorn KGW2 - CD
18:00 - 19:00 JO16-2 Frans Tordoir KGW3 - AB
18:00 - 19:00 JO16-4 Reiner Slotemaker KGW2 - AB
18:00 - 19:00 MO14-3 Kai The KGW1 - AB
18:30 - 19:30 JO16-3 Fred Pangemanan (Pang) KGW3 - CD
19:00 - 20:00 MO18-2 Frans Tordoir KGW3 - AB
19:00 - 20:00 MO18-4 Reiner Slotemaker KGW2 - AB
19:00 - 20:00 MO18-5 Ike Kalmeijer KGW1 - CD
19:00 - 20:00 MO18-6 Kai The KGW1 - AB
19:30 - 20:30 keepers Trainingsgroep KGW2 - CD
19:30 - 20:30 JO18-2 Charles Tordoir KGW3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Fred Pangemanan (Pang) KGW1 - CD
20:30 - 21:30 H30-1 KGW1 - AB
20:30 - 22:00 trimhockey woensdag avond Charles Tordoir
Reiner Slotemaker
KGZ
20:30 - 21:30 trimhockey woensdag avond Charles Tordoir KGW3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 MO12-2 Menno van der Veen KGW3 - AB
16:00 - 17:00 JO10-1 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
16:00 - 17:00 MO10-1 Frans Tordoir KGZ - AB
16:00 - 17:30 MO12-1 Cindy Kniep KGW1 - CD
16:00 - 17:00 MO12-3 Ellen Scheltens KGW2 - CD
16:00 - 17:00 MO12-4 Elbert Giskes KGW3 - CD
16:00 - 17:00 MO12-7 Kai The KGZ - CD
16:45 - 17:45 MO14-2 Menno van der Veen KGW3 - AB
17:00 - 18:00 JO12-3 Charlotte van de Vegte KGW2 - AB
17:00 - 18:00 JO14-2 Ellen Scheltens KGW2 - CD
17:00 - 18:00 JO9-5 Eric Dijxhoorn KGW1 - AB
17:00 - 18:00 MO10-2 Frans Tordoir KGZ - AB
17:00 - 18:30 MO14-1 Elbert Giskes KGW3 - CD
17:00 - 18:00 MO14-8 Kai The KGZ - CD
18:00 - 19:30 JO12-1 Bart van Ewijk KGW1 - CD
18:00 - 19:30 JO14-1 Ellen Scheltens
Eric Dijxhoorn
KGW1 - AB
18:00 - 19:30 JO16-1 Karlien Vellinga KGW2 - AB
18:00 - 19:30 MO16-1 Menno van der Veen KGW3 - AB
18:00 - 19:00 MO16-2 Frans Tordoir KGW2 - CD
18:00 - 19:00 MO16-6 Kai The KGZ - CD
18:30 - 19:30 MO16-3 Elbert Giskes KGZ - AB
18:30 - 20:00 MO18-1 Charlotte van de Vegte
Jeroen Hondeman
KGW3 - CD
19:00 - 20:30 JO18-1 Eelco Bouma KGW2 - CD
19:00 - 20:00 MO16-4 Kai The KGZ - CD
19:30 - 20:30 Heren 2 Ellen Scheltens KGW2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Charlotte van de Vegte
Karlien Vellinga
KGW3
20:00 - 22:00 Heren 1 KGW1
20:00 - 21:00 JO16-4 KGZ - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:00 Funkey jongens A Kai The KGW1
15:15 - 16:00 Funkey meisjes A Kai The KGW1
16:00 - 16:45 Funkey jongens B Kai The KGW1
16:00 - 16:45 Funkey meisjes B Kai The KGW1
16:00 - 17:00 JO8-1 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
16:00 - 17:00 JO8-2 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
16:00 - 17:00 JO8-3 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
16:00 - 17:00 JO8-4 Charlotte van de Vegte KGZ - CD
16:00 - 17:00 JO8-5 Charlotte van de Vegte KGZ - CD
16:00 - 17:00 JO8-6 Charlotte van de Vegte KGZ - CD
16:00 - 17:00 MO8-1 Reiner Slotemaker KGW2
16:00 - 17:00 MO8-2 Reiner Slotemaker KGW2
16:00 - 17:00 MO8-3 Reiner Slotemaker KGW2
16:00 - 17:00 MO8-4 Reiner Slotemaker KGW2
16:00 - 17:00 MO9-1 Frans Tordoir KGW3
16:00 - 17:00 MO9-2 Frans Tordoir KGW3
16:00 - 17:00 MO9-3 Frans Tordoir KGW3
16:00 - 17:00 MO9-4 Frans Tordoir KGW3
16:45 - 17:30 meisjes BK Kai The KGW1
17:00 - 18:00 JO9-1 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
17:00 - 18:00 JO9-2 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
17:00 - 18:00 JO9-3 Charlotte van de Vegte KGZ - AB
17:00 - 18:00 JO9-4 Charlotte van de Vegte KGZ - CD
17:00 - 18:00 JO9-5 Charlotte van de Vegte KGZ - CD
17:00 - 18:00 MO8-5 Reiner Slotemaker KGW2
17:00 - 18:00 MO8-6 Reiner Slotemaker KGW2
17:00 - 18:00 MO8-7 Reiner Slotemaker KGW2
17:00 - 18:00 MO8-8 Reiner Slotemaker KGW2
17:00 - 18:00 MO9-5 Frans Tordoir KGW3
17:00 - 18:00 MO9-6 Frans Tordoir KGW3
17:00 - 18:00 MO9-7 Frans Tordoir KGW3
17:00 - 18:00 MO9-8 Frans Tordoir KGW3
17:30 - 18:15 Jongens BK Kai The KGW1
18:00 - 19:00 JO10-2 Eric Dijxhoorn KGW2 - CD
18:00 - 19:00 MO10-3 Frans Tordoir KGW3
18:00 - 19:00 MO10-4 Frans Tordoir KGW3
18:00 - 19:00 MO10-5 Frans Tordoir KGW3
18:15 - 19:15 MO16-5 Kai The KGW1 - AB
18:15 - 19:15 MO16-7 Reiner Slotemaker KGW1 - CD
19:15 - 20:15 JO14-3 Reiner Slotemaker KGW2 - CD

LUSTRUMFEEST SPABO 1 OKTOBER 18+

Countdown

 

 
 
 

Activiteiten kalender

22-10 Rabo fandag

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren