Commissies/vrijwilligers

Bestuur &Commissies
Bestuur
Roel Testroote Voorzitter
Esther du Marchie Sarvaas Secretaris
Sebastiaan de Koning Penningmeester
Roel Steenbeek Hockeyorganisatorische zaken
Stef van Aarle Hockeytechnische zaken
Bob Smit Accommodatie
René Rodenburg Communicatie, Horeca en Events
Clubhuis Commissie
Jaap de Ruiter Voorzitter
Rene van Hattum voor aanvraag gebruik clubhuis en velden
Meral de Jong Barmanager
Vacature interne zaken
Peter Bouwmans Clubhuisbeheerder
Communicatie
René Rodenburg Redacteur/webmaster
Hockey Organisatie
Rene van Hattum Clubmanager
Hockey Wedstrijdsecretariaat
Guus Pulkerman Senioren
Jan Schimmel Junioren
Lambert Stumpel Jongste jeugd
Jeugd Commissie
Carolijn Ulmer Voorzitter
Elisabeth de Jong Meisjes A lijncoördinator
Heleen van Heemskerck van Beest Meisjes B lijncoördinator
Kim Camfferman - Timmer Meisjes C lijncoördinator
Karen Wibbens Meisjes D lijncoördinator
Jelmer Klaassen Jongens A lijncoördinator
Jelmer Klaassen Jongens B lijncoördinator
Mark Leck Jongens C lijncoördinator
Sabine Doets - van den Akker Jongens D lijncoördinator
Jeugd Evenementen Commissie
Tycho Moojen Voorzitter
Nora Donders Voorzitter
Juliette du Marchie Sarvaas Lid
Annelot Oostendorp Lid
Isabelle Visser Lid
Ties van Heemskerck van Beest Lid
Marie Leck Lid
Cato Pont Lid
Fay Havinga Lid
Luca van Gelderen Lid
Wik van Gelderen Lid
Jongste jeugd commissie
Laura Kolk Voorzitter
Lambert Stumpel Wedstrijdsecretariaat
Vacature evenementen
Marielle Zielhuis Boschkabouter-competitie coördinator
Gerben Soet 2e jaars E lijncoördinator
Kari Janssen 1e jaars E lijncoördinator
Laura Kolk F jeugd lijncoördinator
Hantzen Blom Boschkabouters lijncoördinator
Margreet van Kuijer Funkeys lijncoördinator
Keepersmaterialen
Leon Simonse Lid
Anouk Simonse Lid
Malin Engelin Lid
Kledingcommissie
Leontine Scheffers Lid
Vacature Lid
Ledenadministratie
Annette Kappelle-ten Herkel Algemeen
Scheidsrechterscommissie
Johan van den Akker Voorzitter&contact KNHB
Marie-Lou Hoencamp Coördinator opleidingen
Nynke Rozemeyer Begeleiding/beoordeling
Mirjam Visser Coördinator begeleiding
Vacature coördinator evenementen
Jorgen Donders Leercoach CS+
Eric Bezoen Leercoach CS+
Eric Heerschop Leercoach CS+
Ruud van der Woude Leercoach CS+
Johan van den Akker Communicatie
Harco van den Hil Indeling junioren
Guus Pulkerman Indeling senioren
Astrid Donders Indeling junioren
Birgit Meulenbroek Indeling junioren
Vacature Indeling junioren
Marijke Verdonkschot Indeling junioren
Annemarie Eriks indeling junioren, begeleiding/beoordeling
Senioren Commissie
Robien Burgers Dames senioren
Bart Koelemaij Heren veteranen
Leon Simonse Trimhockey maandag/woensdagavond gemengd
Vacature trimhockey woensdagochtend dames
Senioren Evenementen Commissie
Carry Stegeman Voorzitter
Vacature indeling junioren, begeleiding/beoordeling
Vacature decoratie&vrijwilligers
Sponsorcommissie
Chris Braam Voorzitter
Erik Bouwmeester Lid
Martijn Wijnen Lid
Carola Doornbos Lid
Paul Klijsen Lid
Sporttechnisch Kader (STK)
Floris Meewis Technisch Directeur
Menno van der Veen Technisch Coördinator meisjes top (MA1-MB1-MC1-MD1)
Annigje de Jonge Technisch Coördinator jongens top (JA1-JB1-JC1-JD1)
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes breedteteams (A2 t/m D9)
Vincent van der Burgt Technisch Coördinator MF, ME6 en ME8
Remco van der Schans Technisch Coördinator JF, JE6 en JE8
Cindy Kniep Technisch Coördinator jongens&meisjes Boschkabouters & Funkeys
Iris Huisman Technisch Coördinator keepers
Leontine Scheffers Coördinator lijnteammanagers
Vacature Coördinator lijnteammanagers
Trimcommissie
Joris ten Hagen Lid
Jaap Rietema Lid
Saskia de Ronde Lid
Leon Simonse Lid
Vacature Lid
Tucht Advies Commissie
Godfried Verkerk Voorzitter
Hanneke Merkus Lid
Vacature Lid
Vertrouwenspersoon
Jan Schimmel Algemeen
Webmaster
Vacature Algemeen
Zaalhockey commissie
Anouk Planting Algemeen
 
 

Activiteiten kalender

Nog geen agenda punten.

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors