Commissies/vrijwilligers

Bestuur &Commissies
Bestuur
Dirk Oerlemans Voorzitter
Esther du Marchie Sarvaas Secretaris
Eline Mulder Penningmeester
Karen Wibbens Hockeyorganisatorische zaken
Arnoud Brouwer Hockeytechnische zaken
Bob Smit Accommodatie
Freek Jansen Sponsoring & Communicatie
Bart Koelemaij Horeca&Evenementen
Clubhuis Commissie
Bart Koelemaij Voorzitter
Nikki Bos Horecamanager&Inkoop
Kai The Horecamanager
Jan Lodeweegs Clubhuisbeheerder
Roel Steenbeek Aanvraag Velden & Clubhuis
Communicatie
Esther du Marchie Sarvaas Redacteur/webmaster
Hockey Organisatie
Roel Steenbeek clubmanager
Hockey Wedstrijdsecretariaat
Milan Derolland Senioren
Jan Schimmel Junioren
Jan Schimmel Jongste jeugd
Jeugd Commissie
Marieke Hochstenbach-Gockel Voorzitter
Gerben Soet Meisjes O18 lijncoördinator
Catalijn Winkel Meisjes O16 lijncoördinator
Pam de Bruijn Meisjes O14 lijncoördinator
Marieke Hochstenbach-Gockel Meisjes O12 lijncoördinator
Margot Pillot Jongens O18 lijncoördinator
Margot Pillot Jongens O16 lijncoördinator
Bernadette van Bendegom Jongens O14 lijncoördinator
Bernadette van Bendegom Jongens O12 lijncoördinator
Jeugd Evenementen Commissie
Vacature Voorzitter
Vacature Voorzitter
Vacature Lid
Vacature Lid
Vacature Lid
Jongste jeugd commissie
Jan Schimmel Wedstrijdsecretariaat
Joyce Bronk Voorzitter
Roel Steenbeek Boschkabouter-competitie coördinator
Diede in 't Veld Jongens & Meisjes O10 lijncoördinator
David Los Jongens & Meisjes O9 lijncoördinator
Joyce Bronk Jongens & Meisjes O8 lijncoördinator
Philip van Waning Boschkabouters lijncoördinator
Philip van Waning Funkeys lijncoördinator
Keepersmaterialen
Anouk Simonse Lid
Malin Engelin Lid
Kledingcommissie
Sander Smit Lid
Esther du Marchie Sarvaas Lid
Ron van der Wiel Lid
Ledenadministratie
Annette Kappelle-ten Herkel Algemeen
Scheidsrechterscommissie
Vacature Voorzitter
Jan Heuker Coördinator opleidingen
Allard van Gelderen Coördinator CS+
Igor Versluis Coördinator CS+
Carine Kielstra- Van Der Schalk Coördinator fluitcoaches&opleidingen
Chris Stolk Indeling scheidsrechters Jeugd
Vacature Indeling scheidsrechters Jeugd
Vacature Coördinator Jeugd scheidsrechters
Senioren Commissie
Vacature Dames senioren
Bart Koelemaij Heren veteranen
Lieke Fennema Trimhockey maandag -en woensdagavond
Senioren Evenementen Commissie
Vacature Voorzitter
Lieke Fennema Lid
Bart le Blanc Lid
Allard le Gras Lid
Bart Koelemaij Lid
Frédérique Wehrmeijer Lid
Reinoud Jan Veltkamp Lid
Jelske Miedema Lid
Marily Kleijn - van der Giessen Lid
Martijn van der Sluis Lid
Sponsorcommissie
Jeroen Jansen Lid
Vacature Lid
Jeroen Bongenaar Lid
Jurjan Braakhekke Lid
Vacature Lid
Sporttechnisch Kader (STK)
Menno van der Veen Technisch Coördinator meisjes top (MO18-1, MO16-1, MO14-1, MO12-1)
Eric Dijxhoorn Technisch Coördinator jongens top (JO18-1, JO16-1, JO14-1, JO12-1)
Vacature Technisch Coördinator jongens&meisjes breedteteams (O18-2 t/m O12/6)
Eric Dijxhoorn Technisch Coördinator MO8, MO9, MO10
Eric Dijxhoorn Technisch Coördinator JO8, JO9, JO10
Kai The Technisch Coördinator jongens&meisjes Boschkabouters & Funkeys
Vacature Technisch Coördinator keepers
Vacature Coördinator lijnteammanagers
Trimcommissie
Cathelijne van de Sanden Lid
Lieke Fennema Lid
Heike Camlott Lid
Tucht Advies Commissie
Vacature Voorzitter
Vacature Lid
Vertrouwenscontactpersoon
Jan Schimmel Algemeen
Astrid Donders Lid
Webmaster
Vacature Algemeen
Zaalhockey commissie
Harma Zijgers Algemeen
 
 
 

Activiteiten kalender

22-7 Nationale Sportkampen

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren