MO18-2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Maandag 19:00 u. 20:00 u. KGW1 Kasteeltuin veld (AB) Fred Pangemanan (Pang)
Woensdag 18:30 u. 19:30 u. KGW1 Kasteeltuin veld Karlien Vellinga

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Muiderberg MO18-1 14 27 8 3 3
2 Almere MO18-2 13 25 7 4 2
3 Eemvallei MO18-2 13 22 7 1 5
4 Hilversum MO18-2 14 21 6 3 5
5 Loenen MO18-2 14 19 6 1 7
6 Gooische MO18-5 14 19 5 4 5
7 Lelystad MO18-1 14 19 5 4 5
8 Spandersbosch MO18-2 14 2 0 2 12

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Muiderberg MO18-1 Spandersbosch MO18-2 (2-1)final
Almere MO18-2 Lelystad MO18-1 (1-1)final
Loenen MO18-2 Eemvallei MO18-2 (1-5)final
Hilversum MO18-2 Gooische MO18-5 (3-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-1 Muiderberg MO18-1 (1-2)final
Spandersbosch MO18-2 Loenen MO18-2 (2-3)final
Eemvallei MO18-2 Hilversum MO18-2 (3-2)final
Gooische MO18-5 Almere MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Muiderberg MO18-1 Gooische MO18-5 (3-0)final
Lelystad MO18-1 Spandersbosch MO18-2 (0-0)final
Hilversum MO18-2 Loenen MO18-2 (2-1)final
Almere MO18-2 Eemvallei MO18-2 (4-3)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Loenen MO18-2 Almere MO18-2 (4-2)scheduled
Gooische MO18-5 Lelystad MO18-1 (3-4)final
Eemvallei MO18-2 Muiderberg MO18-1 (7-4)final
Spandersbosch MO18-2 Hilversum MO18-2 (0-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Lelystad MO18-1 Eemvallei MO18-2 (3-1)final
Muiderberg MO18-1 Loenen MO18-2 (2-1)final
Almere MO18-2 Hilversum MO18-2 (2-2)final
Gooische MO18-5 Spandersbosch MO18-2 (5-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Loenen MO18-2 Lelystad MO18-1 (4-3)final
Almere MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (6-1)final
Hilversum MO18-2 Muiderberg MO18-1 (1-1)final
Eemvallei MO18-2 Gooische MO18-5 (3-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Muiderberg MO18-1 Almere MO18-2 (1-4)final
Lelystad MO18-1 Hilversum MO18-2 (1-2)final
Gooische MO18-5 Loenen MO18-2 (3-1)final
Spandersbosch MO18-2 Eemvallei MO18-2 (0-6)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Lelystad MO18-1 Almere MO18-2 (2-5)final
Spandersbosch MO18-2 Muiderberg MO18-1 (2-3)final
Eemvallei MO18-2 Loenen MO18-2 (2-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Gooische MO18-5 Hilversum MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Loenen MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (1-0)final
Hilversum MO18-2 Eemvallei MO18-2 (3-2)final
Almere MO18-2 Gooische MO18-5 (3-3)final
Muiderberg MO18-1 Lelystad MO18-1 (1-1)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Loenen MO18-2 Hilversum MO18-2 (6-1)final
Eemvallei MO18-2 Almere MO18-2 (4-1)scheduled
Gooische MO18-5 Muiderberg MO18-1 (2-2)final
Spandersbosch MO18-2 Lelystad MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Lelystad MO18-1 Gooische MO18-5 (2-1)final
Muiderberg MO18-1 Eemvallei MO18-2 (5-4)final
Almere MO18-2 Loenen MO18-2 (4-4)final
Hilversum MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Eemvallei MO18-2 Lelystad MO18-1 (3-0)final
Loenen MO18-2 Muiderberg MO18-1 (0-2)final
Hilversum MO18-2 Almere MO18-2 (1-4)final
Spandersbosch MO18-2 Gooische MO18-5 (1-1)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Gooische MO18-5 Eemvallei MO18-2 (2-1)final
Spandersbosch MO18-2 Almere MO18-2 (2-7)final
Lelystad MO18-1 Loenen MO18-2 (2-1)final
Muiderberg MO18-1 Hilversum MO18-2 (4-3)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Almere MO18-2 Muiderberg MO18-1 (5-3)final
Loenen MO18-2 Gooische MO18-5 (2-1)final
Eemvallei MO18-2 Spandersbosch MO18-2 (10-1)final
Hilversum MO18-2 Lelystad MO18-1 (1-1)scheduled
 
 
 

Activiteiten kalender

22-7 Nationale Sportkampen

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren