MO18-4

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Maandag 18:00 u. 19:00 u. KG Zand (AB) Charles Tordoir
Woensdag 19:30 u. 20:30 u. KGW2 René van Hattum veld (AB) Charles Tordoir

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lelystad MO18-2 14 37 12 1 1
2 Eemvallei MO18-4 14 26 8 2 4
3 Leusden MO18-4 14 26 8 2 4
4 Spandersbosch MO18-4 14 20 5 5 4
5 Baarn MO18-3 14 16 5 1 8
6 Buitenhout MO18-2 14 16 4 4 6
7 Huizen MO18-3 14 12 4 3 7
8 Naarden MO18-5 14 2 0 2 12

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-2 Buitenhout MO18-2 (5-2)final
Huizen MO18-3 Leusden MO18-4 (3-1)final
Eemvallei MO18-4 Naarden MO18-5 (9-1)final
Baarn MO18-3 Spandersbosch MO18-4 (1-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Buitenhout MO18-2 Huizen MO18-3 (4-2)final
Leusden MO18-4 Eemvallei MO18-4 (5-1)final
Naarden MO18-5 Baarn MO18-3 (1-3)final
Spandersbosch MO18-4 Lelystad MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-2 Huizen MO18-3 (2-0)final
Leusden MO18-4 Baarn MO18-3 (4-0)final
Eemvallei MO18-4 Buitenhout MO18-2 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Naarden MO18-5 Spandersbosch MO18-4 (1-4)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-2 Eemvallei MO18-4 (3-1)final
Buitenhout MO18-2 Baarn MO18-3 (3-6)final
Leusden MO18-4 Naarden MO18-5 (2-0)final
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024
Spandersbosch MO18-4 Huizen MO18-3 (1-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Leusden MO18-4 Spandersbosch MO18-4 (2-2)final
Naarden MO18-5 Buitenhout MO18-2 (2-3)final
Eemvallei MO18-4 Huizen MO18-3 (7-4)final
Baarn MO18-3 Lelystad MO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Huizen MO18-3 Baarn MO18-3 (3-5)final
Eemvallei MO18-4 Spandersbosch MO18-4 (3-2)final
Buitenhout MO18-2 Leusden MO18-4 (2-3)final
Lelystad MO18-2 Naarden MO18-5 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Leusden MO18-4 Lelystad MO18-2 (0-4)final
Spandersbosch MO18-4 Buitenhout MO18-2 (1-1)scheduled
Baarn MO18-3 Eemvallei MO18-4 (3-4)final
Naarden MO18-5 Huizen MO18-3 (2-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Buitenhout MO18-2 Lelystad MO18-2 (1-7)final
Leusden MO18-4 Huizen MO18-3 (1-1)final
Spandersbosch MO18-4 Baarn MO18-3 (4-3)scheduled
Naarden MO18-5 Eemvallei MO18-4 (3-3)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Lelystad MO18-2 Spandersbosch MO18-4 (6-0)final
Baarn MO18-3 Naarden MO18-5 (7-4)scheduled
Huizen MO18-3 Buitenhout MO18-2 (2-2)final
Eemvallei MO18-4 Leusden MO18-4 (2-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Buitenhout MO18-2 Eemvallei MO18-4 (3-3)final
Spandersbosch MO18-4 Naarden MO18-5 (8-0)final
Huizen MO18-3 Lelystad MO18-2 (1-2)final
Baarn MO18-3 Leusden MO18-4 (0-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Huizen MO18-3 Spandersbosch MO18-4 (1-4)final
Naarden MO18-5 Leusden MO18-4 (1-7)final
Baarn MO18-3 Buitenhout MO18-2 (0-3)final
Eemvallei MO18-4 Lelystad MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Buitenhout MO18-2 Naarden MO18-5 (6-1)final
Huizen MO18-3 Eemvallei MO18-4 (3-2)final
Spandersbosch MO18-4 Leusden MO18-4 (1-2)final
DONDERDAG 9 MEI 2024
Lelystad MO18-2 Baarn MO18-3 (5-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Naarden MO18-5 Lelystad MO18-2 (1-2)scheduled
Leusden MO18-4 Buitenhout MO18-2 (4-3)final
Spandersbosch MO18-4 Eemvallei MO18-4 (3-1)final
Baarn MO18-3 Huizen MO18-3 (5-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Lelystad MO18-2 Leusden MO18-4 (3-1)final
Buitenhout MO18-2 Spandersbosch MO18-4 (2-2)final
Eemvallei MO18-4 Baarn MO18-3 (5-1)final
Huizen MO18-3 Naarden MO18-5 (1-1)final
 
 
 

Activiteiten kalender

24-6 Algemene Leden Vergadering

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren