MO18-5

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Maandag 20:00 u. 21:00 u. KGW2 René van Hattum veld Fred Pangemanan (Pang)
Donderdag 18:00 u. 19:00 u. KG Zand (AB) Frans Tordoir

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Laren MO18-2 14 36 11 3 0
2 Spandersbosch MO18-5 14 30 9 3 2
3 Naarden MO18-4 14 27 9 0 5
4 Buitenhout MO18-3 14 22 7 1 6
5 Loenen MO18-3 14 19 5 4 5
6 Fletiomare MO18-8 14 14 4 2 8
7 Weesp MO18-3 14 7 3 1 10
8 Almere MO18-3 14 3 1 0 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Weesp MO18-3 Laren MO18-2 (0-13)scheduled
Naarden MO18-4 Loenen MO18-3 (4-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Loenen MO18-3 Buitenhout MO18-3 (1-0)final
Almere MO18-3 Naarden MO18-4 (3-7)final
Laren MO18-2 Spandersbosch MO18-5 (3-3)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Buitenhout MO18-3 Naarden MO18-4 (0-5)final
Laren MO18-2 Almere MO18-3 (10-0)scheduled
Weesp MO18-3 Loenen MO18-3 (0-6)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Fletiomare MO18-8 Laren MO18-2 (1-10)final
Almere MO18-3 Buitenhout MO18-3 (1-2)final
Loenen MO18-3 Spandersbosch MO18-5 (1-1)final
Naarden MO18-4 Weesp MO18-3 (3-1)final
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Buitenhout MO18-3 Fletiomare MO18-8 (2-1)final
MAANDAG 12 FEBRUARI 2024
Spandersbosch MO18-5 Fletiomare MO18-8 (3-2)final
MAANDAG 26 FEBRUARI 2024
Fletiomare MO18-8 Weesp MO18-3 (2-2)final
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
Spandersbosch MO18-5 Almere MO18-3 (4-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Weesp MO18-3 Buitenhout MO18-3 (1-3)scheduled
Laren MO18-2 Loenen MO18-3 (2-2)scheduled
Fletiomare MO18-8 Almere MO18-3 (3-2)final
Spandersbosch MO18-5 Naarden MO18-4 (7-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Weesp MO18-3 Almere MO18-3 (3-1)final
Buitenhout MO18-3 Spandersbosch MO18-5 (3-1)scheduled
Naarden MO18-4 Laren MO18-2 (2-6)scheduled
Loenen MO18-3 Fletiomare MO18-8 (0-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Almere MO18-3 Loenen MO18-3 (1-3)final
Laren MO18-2 Buitenhout MO18-3 (3-0)scheduled
Spandersbosch MO18-5 Weesp MO18-3 (4-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Fletiomare MO18-8 Naarden MO18-4 (1-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Loenen MO18-3 Naarden MO18-4 (1-4)final
Laren MO18-2 Weesp MO18-3 (6-0)scheduled
Almere MO18-3 Spandersbosch MO18-5 (2-5)final
Fletiomare MO18-8 Buitenhout MO18-3 (4-1)scheduled
ZATERDAG 30 MAART 2024
Spandersbosch MO18-5 Laren MO18-2 (1-5)final
Naarden MO18-4 Almere MO18-3 (8-1)final
Buitenhout MO18-3 Loenen MO18-3 (2-0)scheduled
Weesp MO18-3 Fletiomare MO18-8 (3-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Loenen MO18-3 Weesp MO18-3 (4-0)final
Fletiomare MO18-8 Spandersbosch MO18-5 (0-2)final
Almere MO18-3 Laren MO18-2 (0-5)scheduled
Naarden MO18-4 Buitenhout MO18-3 (0-7)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Weesp MO18-3 Naarden MO18-4 (1-3)final
Buitenhout MO18-3 Almere MO18-3 (6-0)final
Spandersbosch MO18-5 Loenen MO18-3 (1-1)final
Laren MO18-2 Fletiomare MO18-8 (10-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Buitenhout MO18-3 Weesp MO18-3 (1-2)scheduled
Almere MO18-3 Fletiomare MO18-8 (1-3)final
Loenen MO18-3 Laren MO18-2 (2-4)scheduled
Naarden MO18-4 Spandersbosch MO18-5 (0-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Almere MO18-3 Weesp MO18-3 (4-2)scheduled
Spandersbosch MO18-5 Buitenhout MO18-3 (3-0)scheduled
Laren MO18-2 Naarden MO18-4 (6-1)scheduled
Fletiomare MO18-8 Loenen MO18-3 (1-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Buitenhout MO18-3 Laren MO18-2 (3-3)scheduled
Weesp MO18-3 Spandersbosch MO18-5 (2-6)final
Naarden MO18-4 Fletiomare MO18-8 (5-3)final
Loenen MO18-3 Almere MO18-3 (5-0)final
 
 
 

Activiteiten kalender

24-6 Algemene Leden Vergadering

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren