H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Matthijs van Gangelen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn H30-1 Laren H30-2 9:00
Soest H30-1 Kampong H30-2 11:30
Huizen H30-2 Spandersbosch H30-1 12:45
Maarssen H30-2 Houten H30-1 13:15
Voordaan H30-3 Schaerweijde H30-3 14:00
Kromme Rijn H30-1 Voordaan H30-2 14:40

Verslagen

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doorn H30-1 3 9 3 0 0
2 Voordaan H30-2 3 7 2 1 0
3 Schaerweijde H30-3 3 6 2 0 1
4 Houten H30-1 3 6 2 0 1
5 Kampong H30-2 3 6 2 0 1
6 Spandersbosch H30-1 3 4 1 1 1
7 Maarssen H30-2 3 4 1 1 1
8 Kromme Rijn H30-1 3 3 1 0 2
9 Laren H30-2 3 3 1 0 2
10 Voordaan H30-3 3 2 0 2 1
11 Huizen H30-2 3 1 0 1 2
12 Soest H30-1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 okt Huizer HC H30-2 12:45 uit
8 okt MHV Maarssen H30-2 11:30 thuis - KGW2 René van Hattum veld
15 okt MMHC Voordaan H30-2 16:30 uit
29 okt Hockey Club Houten H30-1 n.n.b thuis
5 nov HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b uit
12 nov Schaerweijde H30-3 n.n.b uit
19 nov Larensche Mixed Hockey Club H30-2 n.n.b thuis
26 nov SV Kampong Hockey H30-2 n.n.b uit
3 mrt MHC Soest H30-1 n.n.b uit
10 mrt Doornse Hockey Club H30-1 n.n.b thuis
17 mrt MMHC Voordaan H30-3 n.n.b uit
24 mrt Huizer HC H30-2 n.n.b thuis
7 apr MHV Maarssen H30-2 n.n.b uit
14 apr MMHC Voordaan H30-2 n.n.b thuis
21 apr Hockey Club Houten H30-1 n.n.b uit
26 mei HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b thuis
2 jun Schaerweijde H30-3 n.n.b thuis
9 jun Larensche Mixed Hockey Club H30-2 n.n.b uit
16 jun SV Kampong Hockey H30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Schaerweijde H30-3 Kampong H30-2 (7-3)final
Voordaan H30-2 Voordaan H30-3 (1-1)final
Houten H30-1 Doorn H30-1 (1-3)final
Laren H30-2 Kromme Rijn H30-1 (3-7)final
Spandersbosch H30-1 Soest H30-1 (5-2)final
Maarssen H30-2 Huizen H30-2 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Voordaan H30-3 Houten H30-1 (0-2)final
Soest H30-1 Schaerweijde H30-3 (1-3)final
Huizen H30-2 Voordaan H30-2 (1-3)final
Doorn H30-1 Spandersbosch H30-1 (3-2)final
Kromme Rijn H30-1 Maarssen H30-2 (1-2)final
Kampong H30-2 Laren H30-2 (4-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong H30-2 Kromme Rijn H30-1 (3-2)final
Spandersbosch H30-1 Voordaan H30-3 (1-1)final
Schaerweijde H30-3 Doorn H30-1 (1-3)final
Laren H30-2 Soest H30-1 (5-1)final
Voordaan H30-2 Maarssen H30-2 (2-0)final
Houten H30-1 Huizen H30-2 (3-2)final

 

 
 
 

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren