Wedstrijdschema

Meisjes A
meisjes A5 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
Meisjes B
meisjes B1 - Oefenwedstrijd JC1
10:30 - KGW3
Thuis
meisjes B2 - Oefenwedstrijd MC2
15:45 - KGW2
Thuis
meisjes B3 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
meisjes B4 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
meisjes B5 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
meisjes B6 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
meisjes B7 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
meisjes B8 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
Meisjes C
meisjes C1 - Oefenwedstrijd JC2
09:00 - KGW3
Thuis
meisjes C2 - Oefenwedstrijd MB2
15:45 - KGW2
Thuis
meisjes C3 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
meisjes C4 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
meisjes C5 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
meisjes C6 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
meisjes C7 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
meisjes C8 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 - Oefenwedstrijd JD1
15:45 - KGW1
Thuis
meisjes D4 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
meisjes D5 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
meisjes D6 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
meisjes D7 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
meisjes D8 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
meisjes D9 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
Meisjes E
meisjes 8E1 - Oefenwedstrijd M8E2
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E2 - Oefenwedstrijd M8E1
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E3 - Oefenwedstrijd M8E4
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E3 - Oefenwedstrijd M8E5
09:15 - KGZ
Thuis
meisjes 8E4 - Oefenwedstrijd M8E3
08:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E4 - Oefenwedstrijd M8E5
09:45 - KGZ
Thuis
meisjes 8E5 - Oefenwedstrijd M8E3
09:15 - KGZ
Thuis
meisjes 8E5 - Oefenwedstrijd M8E4
09:45 - KGZ
Thuis
Meisjes F
meisjes F1 - Oefenwedstrijd MF5
08:45 - KGW2
Thuis
meisjes F1 - Oefenwedstrijd MF7
09:10 - KGW2
Thuis
meisjes F2 - Oefenwedstrijd MF3
08:45 - KGW2
Thuis
meisjes F2 - Oefenwedstrijd JF1
09:10 - KGW2
Thuis
meisjes F3 - Oefenwedstrijd MF2
08:45 - KGW2
Thuis
meisjes F3 - Oefenwedstrijd MF6
09:10 - KGW2
Thuis
meisjes F4 - Oefenwedstrijd MF7
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F4 - Oefenwedstrijd JF3
09:10 - KGW1
Thuis
meisjes F5 - Oefenwedstrijd MF1
08:45 - KGW2
Thuis
meisjes F5 - Oefenwedstrijd JF2
09:10 - KGW2
Thuis
meisjes F6 - Oefenwedstrijd JF4
08:45 - KGW2
Thuis
meisjes F6 - Oefenwedstrijd MF3
09:10 - KGW2
Thuis
meisjes F7 - Oefenwedstrijd MF4
08:45 - KGW1
Thuis
meisjes F7 - Oefenwedstrijd MF1
09:10 - KGW2
Thuis
meisjes F7 - Oefenwedstrijd JF2
09:35 - KGW2
Thuis
Jongens A
jongens A4 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
Jongens B
jongens B2 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
jongens B3 - Oefenwedstrijd
14:00
Thuis
Jongens C
jongens C1 - Oefenwedstrijd MB1
10:30 - KGW3
Thuis
jongens C2 - Oefenwedstrijd MC1
09:00 - KGW3
Thuis
jongens C3 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
jongens C4 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
jongens C5 - Oefenwedstrijd
12:15
Thuis
Jongens D
jongens D1 - Oefenwedstrijd MD1
15:45 - KGW1
Thuis
jongens D3 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
jongens D4 - Oefenwedstrijd
10:30
Thuis
Jongens E
jongens 6E1 - Oefenwedstrijd J6E2
08:45 - KGW1
Thuis
jongens 6E1 - Oefenwedstrijd J6E5
09:15 - KGW1
Thuis
jongens 6E2 - Oefenwedstrijd J6E1
08:45 - KGW1
Thuis
jongens 6E2 - Oefenwedstrijd J6E5
09:45 - KGW1
Thuis
jongens 6E3 - Oefenwedstrijd J6E4
09:00 - KGW1
Thuis
jongens 6E4 - Oefenwedstrijd J6E3
09:00 - KGW1
Thuis
jongens 6E5 - Oefenwedstrijd J6E1
09:15 - KGW1
Thuis
jongens 6E5 - Oefenwedstrijd J6E2
09:45 - KGW1
Thuis
Jongens F
jongens F1 - Oefenwedstrijd MF2
09:10 - KGW2
Thuis
jongens F1 - Oefenwedstrijd JF4
09:35 - KGW2
Thuis
jongens F2 - Oefenwedstrijd JF3
08:45 - KGW2
Thuis
jongens F2 - Oefenwedstrijd MF5
09:10 - KGW2
Thuis
jongens F2 - Oefenwedstrijd MF7
09:35 - KGW2
Thuis
jongens F3 - Oefenwedstrijd JF2
08:45 - KGW2
Thuis
jongens F3 - Oefenwedstrijd MF4
09:10 - KGW1
Thuis
jongens F4 - Oefenwedstrijd MF6
08:45 - KGW2
Thuis
jongens F4 - Oefenwedstrijd JF1
09:35 - KGW2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
 

Activiteiten kalender

17-4 Bitje happen
23-4 Sportdag GvP

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren