Wedstrijdschema

Dames
Dames A zaal - Naarden DA
15:00
Thuis
Dames A zaal - Kromhouters DA
16:20
Thuis
Meisjes A
meisjes A2 zaal - Baarn MA1
19:00
Thuis
meisjes A2 zaal - H.C. Eemvallei MA1
20:20
Uit
Meisjes B
meisjes B1 zaal - IJsseloever MB1
15:30
Thuis
meisjes B1 zaal - Schaerweijde MB2
16:50
Thuis
meisjes B5 zaal - Houten MB5
13:00
Thuis
meisjes B5 zaal - Kampong MB6
14:20
Uit
meisjes B6 zaal - MHC Muiderberg MB2
17:00
Uit
meisjes B6 zaal - Zeewolde MB2
17:40
Thuis
meisjes B7 zaal - Gooische MB9
11:00
Thuis
meisjes B7 zaal - Woerden MB5
12:20
Thuis
Meisjes C
meisjes C1 zaal - Soest MC1
14:10
Uit
meisjes C1 zaal - Houten MC1
14:50
Uit
meisjes C2 zaal - Huizen MC2
18:40
Thuis
meisjes C2 zaal - Amersfoort MC2
19:20
Thuis
meisjes C3 zaal - Naarden MC3
17:40
Uit
meisjes C3 zaal - Spitsbergen MC2
18:20
Uit
meisjes C5 zaal - Phoenix MC3
16:20
Uit
meisjes C5 zaal - Schaerweijde MC4
17:40
Thuis
meisjes C7 zaal - Dorsteti MC3
09:00
Thuis
meisjes C7 zaal - Kromme Rijn MC3
10:20
Thuis
Meisjes D
meisjes D1 zaal - Shinty MD1
11:00
Thuis
meisjes D1 zaal - SCHC MD1
12:20
Thuis
meisjes D1-2 zaal - Phoenix MD12C
09:00
Thuis
meisjes D1-2 zaal - Hilversum MD12C
10:20
Uit
meisjes D2 zaal - Lelystad MD1
11:40
Uit
meisjes D2 zaal - Fletiomare MD3
12:20
Thuis
meisjes D4 zaal - Weesp MD4
12:40
Thuis
meisjes D4 zaal - Lelystad MD2
13:20
Thuis
meisjes D6 zaal - Zeewolde MD3
09:00
Uit
meisjes D6 zaal - M.H.C. Barneveld MD2
09:40
Thuis
meisjes D7 zaal - Kromme Rijn MD4
13:00
Thuis
meisjes D7 zaal - Nieuwegein MD5
14:20
Thuis
Meisjes E
meisjes 8E4 zaal - Woerden M8E2
09:40
Uit
meisjes 8E4 zaal - Rijnvliet M8E2
10:20
Uit
meisjes 8E6 zaal - Phoenix M8E4
10:40
Uit
meisjes 8E6 zaal - HC Leerdam M8E3
11:20
Uit
Jongens A
jongens A1 zaal - Huizen JA1
17:40
Thuis
jongens A1 zaal - Woerden JA1
18:20
Uit
jongens A3 zaal - Voordaan JA23C
15:00
Uit
jongens A3 zaal - Woerden JA2
15:40
Thuis
Jongens B
jongens B1 zaal - Houten JB1
09:00
Thuis
jongens B1 zaal - Gooische JB2
10:20
Uit
jongens B1-2 zaal - Nieuwegein JB1
17:00
Thuis
jongens B1-2 zaal - Amersfoort JB12C
18:20
Thuis
Jongens C
jongens C1-2 zaal - Hilversum JC12C
11:40
Uit
jongens C1-2 zaal - Fletiomare JC12C
12:20
Thuis
jongens C2 zaal - Loenen JC2
17:00
Thuis
jongens C2 zaal - Woerden JC1
18:20
Uit
jongens C4 zaal - Fletiomare JC6
15:00
Thuis
jongens C4 zaal - Laren JC5
16:20
Uit
Jongens D
jongens D1 zaal - Phoenix JD1
11:00
Uit
jongens D1 zaal - Gooische JD1
11:40
Thuis
jongens D1-2 zaal - Shinty JD12C
13:00
Thuis
jongens D1-2 zaal - Phoenix JD12C
14:20
Uit
jongens D2 zaal - Dorsteti JD11C
15:40
Thuis
jongens D2 zaal - Zwaluwen JD1
16:20
Uit
Jongens E
jongens 8E1 zaal - Lelystad J8E1
13:00
Uit
jongens 8E1 zaal - Woerden J8E1
13:40
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Phoenix MD12C - Hilversum MD12C
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Houten JB1 - Gooische JB2
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Dorsteti MC3 - Kromme Rijn MC3
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Woerden MB5 - Gooische MB9
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Shinty MD1 - SCHC MD1
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Shinty JD12C - Phoenix JD12C
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Houten MB5 - Kampong MB6
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Fletiomare JC6 - Laren JC5
15:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kromhouters DA - Naarden DA
15:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Schaerweijde MB2 - IJsseloever MB1
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Amersfoort JB12C - Nieuwegein JB1
17:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Loenen JC2 - Woerden JC1
17:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Baarn MA1 - Eemvallei MA1
19:40
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
 
 

Hoofdsponsors