Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO10-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
16:00 - 17:00 JO12-3 zaal Karlien Vellinga
Olivier Scholtze
Kerkelanden
16:30 - 18:00 JO12-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
16:30 - 17:15 MO12-6 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
17:00 - 18:00 JO18-1 zaal Kerkelanden
17:15 - 18:15 MO12-5 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
17:30 - 19:00 JO14-12 zaal Eric Dijxhoorn
Eric Dijxhoorn
Lieberg, De
18:15 - 19:00 JO14-3 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
19:00 - 20:00 MO14-4 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
20:00 - 21:00 MO18-5 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO9-2 zaal Karlien Vellinga Lieberg, De
16:30 - 18:00 JO16-1 zaal Karlien Vellinga Lieberg, De
16:30 - 17:15 MO10-2 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
16:30 - 17:30 MO14-1 zaal Elbert Giskes Kerkelanden
16:30 - 17:30 MO14-12 zaal Elbert Giskes Kerkelanden
17:15 - 18:15 JO12-4 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
17:30 - 18:30 MO18-1 zaal Lars van den Eijnden Kerkelanden
18:15 - 19:00 JO12-2 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
19:00 - 20:00 MO14-5 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
20:00 - 21:00 MO18-2 zaal Fred Pangemanan (Pang) Laar en Berg school
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 JO9-5 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
14:00 - 15:00 MO9-2 zaal Kai The Lieberg, De
14:00 - 14:45 MO9-5 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
14:45 - 15:45 MO9-7 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
15:00 - 16:00 JO9-4 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
15:00 - 16:00 MO9-4 zaal Kai The Lieberg, De
15:45 - 16:30 JO10-2 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
16:00 - 17:00 JO14-2 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
16:30 - 17:15 JO10-3 zaal Kai The Laar en Berg school
17:00 - 18:00 JO14-1 zaal Eric Dijxhoorn Lieberg, De
17:15 - 18:15 JO10-4 zaal Kai The Laar en Berg school
18:00 - 19:00 MO16-4 zaal Karlien Vellinga ATC school zaal 1
18:15 - 19:00 JO14-4 zaal Kai The Laar en Berg school
19:00 - 20:00 MO14-6 zaal Kai The Laar en Berg school
19:00 - 20:00 MO16-3 zaal Karlien Vellinga ATC school zaal 1
20:00 - 21:00 JO18-2 zaal Kai The Laar en Berg school
20:00 - 21:00 MO16-5 zaal Karlien Vellinga ATC school zaal 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 MO10-1 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
15:30 - 16:30 MO12-1 zaal Lieberg, De
16:30 - 17:30 JO12-1 zaal Bart van Ewijk Kerkelanden
16:30 - 17:30 JO12-12 zaal Bart van Ewijk Kerkelanden
16:30 - 17:15 MO10-3 zaal Kai The Laar en Berg school
16:30 - 17:30 MO14-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
17:15 - 18:15 MO10-4 zaal Kai The Laar en Berg school
17:30 - 18:30 JO16-1 zaal Karlien Vellinga Kerkelanden
17:30 - 18:30 JO18-12 zaal Kerkelanden
17:30 - 18:30 MO16-1 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
18:15 - 19:00 MO12-4 zaal Kai The Laar en Berg school
20:00 - 21:00 MO16-6 zaal Kai The Laar en Berg school
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 MO12-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
15:45 - 17:00 MO12-1 zaal Mara Laagwater Kerkelanden
15:45 - 17:00 MO12-12 zaal Mara Laagwater Kerkelanden
16:30 - 17:15 MO8-1 zaal Laar en Berg school
16:30 - 17:15 MO8-6 zaal Kai The Laar en Berg school
16:45 - 17:45 MO16-2 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
17:00 - 18:00 MO14-1 zaal Elbert Giskes Kerkelanden
17:15 - 18:15 JO8-2 zaal Kai The Laar en Berg school
17:15 - 18:15 JO8-3 zaal Kai The Laar en Berg school
17:45 - 19:00 MO16-1 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
17:45 - 19:00 MO18-12 zaal Menno van der Veen Lieberg, De
18:15 - 19:15 MO12-3 zaal Kai The Laar en Berg school
19:00 - 20:00 MO14-3 zaal Kai The Laar en Berg school
20:00 - 21:00 JO16-3 zaal Kai The Laar en Berg school

 

 
 
 

Activiteiten kalender

Nog geen agenda punten.

Alle Acitiviteiten

Hoofdsponsors

 

Met dank aan onze sponsoren